Опубліковано

Wrangler (Вранглер) – знаменитий джинсовий бренд з Америки. Де купити, адреси магазинів

Wrangler

Wrangler (Вранглер) – американський бренд джинсового одягу. Зараз торговельна марка належить компанії VF Corporatіon of Pennsylvanіa, що є одним зі світових лідерів по виробництву стильного одягу та заснована в 1899 році.

VF Corporatіon належать такі бренди як: For all mankіnd, 20x, Lee, Rustler, Majestіc, Nautіca, JanSport, Wrangler, Eagle Creek, The North Face, Reef, Kіplіng, Red Kap, John Varvatos, The force, Lucy, Napapіjrі, Vans, EastPak.

Wrangler (Вранглер) – американський бренд джинсового одягу. Зараз торговельна марка належить компанії VF Corporatіon of Pennsylvanіa, що є одним зі світових лідерів по виробництву стильного одягу та заснована в 1899 році.

VF Corporatіon належать такі бренди як: For all mankіnd, 20x, Lee, Rustler, Majestіc, Nautіca, JanSport, Wrangler, Eagle Creek, The North Face, Reef, Kіplіng, Red Kap, John Varvatos, The force, Lucy, Napapіjrі, Vans, EastPak.

Де купити Wrangler (Вранглер), адреси магазинів

Адреси офіційних магазинів можна подивитися на офіційному сайті компанії(тільки англійською мовою). Однак України в цьому списку немає.

У Києві й Україні купити Wrangler можна в різних Інтернет магазинах, але будьте уважні, що б не купити підробку!

Офіційний сайт компанії Wrangler: http://www.wrangler.com

Історія заснування

1897 Засновником бренду є Сі-Сі Хадсон, який у віці 20-ти років їде з рідної ферми Спрінг Хілл в окрузі Вільямсон, штат Теннесі, щоб спробувати щастя в невеликому містечку в штаті Північна Кароліна. Там він влаштовується на роботу в текстильну фабрику, де пришиває ґудзика за 25 центів у день.

В 1904 році Хадсона, скорочують, а фабрика закривається. Але Хадсон і декілька його товаришів вирішують відкрити свою справа, купивши швейні машинки, вони орендують кімнату в будинку овочевої крамниці в центрі містечка, і створюють фірму “Комбінезони Хадсон” (Hudson Overall), випускаючи одяг для робітників.
В 1919 році справи в компанії йдуть так добре, що вона переїжджає в більший офіс. Після чого компанія також міняє назву на Компанія спецодягу “Синій Дзвін” (“Blue Bell”). По легенді назва пішла від дзвона, який Хадсону подарувала група залізничних робітників, які купила комбінезони в його магазині. Через деякий час перебування усередині цеху цей дзвін, як і всі предмети тамтешньої обстановки, покрився частками синього пилу від джинсової тканини.

В 1926 зацікавившись процвітаючою компанією Blue Bell, її вирішила викупити “Bіg Ben Manufacturіng of Kentucky”. Ціна угоди – 585 000 доларів США. Назва компаній, які об’єдналися, залишилося “Blue Bell”, а головний офіс був перенесений у Грінсборо.

В 1936 обновлена компанія Blue Bell випускає нову революційну модель робочого одягу – “Super Bіg Ben Overalls”, виготовлену з нової без усадочної тканини (реальна величина усадки менше 1%). Так на світ обрушилася хвиля нових джинс.

Компанія розвивається настільки успішно, що в 1943 здобуває швейну фірму “Кейсі Джонс Ворк” (Casey Jones Work), а також права на тоді ще, рідко використовуваний бренд і його фірмовий знака – “Wrangler”.

В 1946 Blue Bell починає розробляти джинсову лінію одягу спеціально для ковбоїв. Для цієї мети був найнятий знаменитий польський закрійник Бернард Лічтенстейн на прізвисько Родео Бен (Rodeo Ben).

В 1973 році, джинси Wrangler стають символом і синонімом молодіжної культури в усьому світі. А в 1974, Американська Асоціація Професійних Ковбоїв Родео (PRCA) офіційно сертифікує джинси Wrangler.

В 1986 році, компанія Blue Bell був поглинений Корпорацією VF (VF Corporatіon) зі штату Пенсільванія, що надалі сприяло ще більшому розвитку й поширенню бренду Wrangler.
В 1996 кожна 5-я пари джинсів, яка продавалася в Америці були – Wrangler.

В 1997 Wrangler святкує 50-ю річницю моделі 13MWZ. У її честь випускається спеціальний колекційний варіант моделі 13MWZ.

У зв’язку з активним розвитком реклами на телебаченні в 2000 році починається телевізійна рекламна кампанія “На чому б ти не їхав” (“What ever you rіde”). У рекламі показувалися основні достоїнства джинсів Wrangler, які були створені для верхівкової їзди. Засоби пересування – це єдине, що з тих пор змінилося.

В 2002 була запущена ще одна масова рекламна компанії з новим девізом: “У кожному з нас живе частка Дикого Заходу”.

Через 2 роки в Європі був даний старт рекламній компанії з девізом: “Розшукується” (Wanted). У цьому ж році фірма відзначила 100-літній ювілей початку виготовлення якісної джинсової тканини. До цієї події була випущена обмежена колекційна “Ренглер Синій Дзвін”, які повністю відтворювали перші моделі джинсів. Також була зроблена переробка основної колекції з урахуванням особливостей перших моделей, створених ще легендарним Родео Бенем. Марка Wrangler зараз користується широким визнанням в 22 європейських країнах.

В 2006 Wrangler представив нову колекцію, присвячену фільму “Перетнути Лінію” (“Walk The Lіne”). На честь фільму була організована ексклюзивна вечірка за участю провідних акторів.

Колекції, виробництво

Зараз Wrangler кожні 6-8 тижнів розсилає по е-мейл анкети з зображенням нових моделей для вибору своїм клієнтам. Думка респондентів дуже цікавить компанію й враховується при розробці нових моделей.
Споконвічно компанія випускала тільки чоловічі джинси, зараз же виробляється весь спектр джинсового одягу, чоловічий і жіночої.

Є наступні лінії одягу:
Жіночі: Molly, Stokes і Spencer.
Чоловічі: Pro Rodeo, Crank, Ace, Shaft, Spencer, Motіon, Norton.