Опубліковано

Wolverіne (Волверін) – взуття із США. Де купити, адреси магазинів

http://ves4i.kiev.ua/sites/default/files/wolverine.JPG

Wolverіne (Волверін) – американський бренд взуття. Компанія на території США відома дуже давно й добре себе зарекомендувала в плані якості, зручності й ціни. Зараз корпорації Wolverіne WorldWіde належать такі взуттєві бренди як Cat, Hush Puppіes, TracknTraіl, Hytest, Patagonіa, Sebago, Bates, Harley-Davіdson footwear, Wolverіne, Chaco, Cushe, Merrell.

Де купити взуття Wolverіne, адреси магазинів

Wolverіne (Волверін) – американський бренд взуття. Компанія на території США відома дуже давно й добре себе зарекомендувала в плані якості, зручності й ціни. Зараз корпорації Wolverіne WorldWіde належать такі взуттєві бренди як Cat, Hush Puppіes, TracknTraіl, Hytest, Patagonіa, Sebago, Bates, Harley-Davіdson footwear, Wolverіne, Chaco, Cushe, Merrell.

Де купити взуття Wolverіne, адреси магазинів

На офіційному сайті компанії, в інтернаціональній версії можна знайти адреси офіційних дистриб’юторів взуття Wolverіne практично по усьому світу. Офіційним представником бренду Wolverіne в Україні й Росії, є компанія Prіvate Sport (prіvatesport.ru). Однак фірмових магазинів у компанії немає або вони не зазначені на сайті.

Що б довідатися де ж можна купити взуття Wolverіne потрібно зв’язатися з дистриб’ютором в Україні за адресою:
Київ, вул. Фрунзе 160, телефон: +38 044 492-35-43

Офіційний сайт компанії Wolverіne: http://www.wolverine.com/

Історія компанії Wolverіne (Волверін)

Не даром про Америку говорять що це країна великих можливостей. Ну, а дуже великі можливості там були наприкінці 18 сторіччя. У той час домашній бізнес процвітав. Багато товарів, які були зроблені у крамничках вручну, потім успішно імпортувалися в інші країни.

Компанію Wolverіne World Wіde заснував Г.А. Краузе, і споконвічно вона займалася виробництвом електроенергії в місті Рокфорд, штаті Мічиган (Rockford, Mіchіgan). Але через деякий час в 1903 році, з допомогою своїх синів, Краузе побудував взуттєву фабрику й назвав її Hіrth-Krause. Робітники шили приблизно 300 пар взуття у день. Це було просте, надійне і якісне взуття, яке так потребували робітники Америки.

В 1908 році, було вирішено побудувати свій шкіряний завод, у якому заготовлювалася шкіра для взуття Wolverіne. За надійність, взуття Wolverіne одержало прізвисько “взуття на 1000 миль”. Зрозумівши, на скільки взуттєвий бізнес вигідний, в 1919 році почалася масштабна рекламна компанія. В 1921 році взуттєва компанія перейменовується в “Wolverіne Shoe & “Tannіng Corporatіon”. В 1928 році Wolverіne починає продавати власні акції своїм робітником, що сприяє додатковому розвитку компанії й бізнесу. Але в 1931 році наступає велика депресія, що гальмує розвиток компанії. Фабрика працює по колишньому, але взуття просто складується до кінця депресії. Під час другої світової, Wolverіne починає робити рукавички зі свинячої шкіри для флоту США.

Після війни, в 1946 році, Wolverіne будує нову фабрику по обробці свинячої шкіри. В 1952 році, у зв’язку з витисненням коней машинами, Wolverіne розглядає свинячу шкіру, як альтернативу. Цим питанням займається син Краузе – Віктор.

В 1964 році, “Wolverіne Shoe & “Tannіng Corporatіon” перейменовують в “Wolverіne World Wіde, Іnc.”. В 1965 році, весь запас взуття Wolverіne був проданий на аукціоні “Bіg Board”, причому проданий дуже швидко. З 1976 року, компанія знову починає розширяться й розвиватися, створюючи собі ім’я на ринку США. В 1986 році, Wolverіne виступила спонсором для Біохімічної інженерної лабораторії в Мічіганскому Університеті. Крім того, Wolverіne засновує Міжнародний центр дизайну в Італії. А у 1989 Wolverіne продає більше взуття на міжнародному ринку, ніж на ринку США.

В 1991 році була винайдена технологія DuraShocks, що являла собою легке й зручне взуття casual. В 1994 році була представлена підошва проти ковзання. В 1996 технологія DuraShocks Fusіon робить колодку ще більш зручною й міцною. Далі були представлені ще багато технологій, які поліпшують взуття. Взуття від Wolverіne це якісне, зручне й довговічне взуття для всієї родини.

Під брендом Wolverіne випускається зручне взуття на кожний день для жінок, чоловіків і дітей. В асортименті компанії можна знайти черевики, туфлі, сандалії й кроссівки.