Опубліковано

Vittorio Virgili (Вітторіо Віржілі) – італійське чоловіче й жіноче взуття. Де купити, адреси магазинів

Vittorio-Virgili

Vittorio Virgili (Вітторіо Віржілі) – італійський бренд чоловічого, жіночого взуття, а також аксесуарів класу люкс. Це класичний італійський виробник взуття, що славиться якістю, зручністю й дизайном моделей.

Де купити Vіttorіo Vіrgіlі, адреса фірмових магазинів

Vittorio Virgili (Вітторіо Віржілі) – італійський бренд чоловічого, жіночого взуття, а також аксесуарів класу люкс. Це класичний італійський виробник взуття, що славиться якістю, зручністю й дизайном моделей.

Де купити Vіttorіo Vіrgіlі, адреса фірмових магазинів

На жаль, а може й на щастя, у компанії немає широкої лінійки фірмових магазинів. Навіть на офіційному сайті зазначені лише контактні данні фабрики Vittorio Virgili. Можливо через це і якість взуття на висоті, тому що її виробництво не таке масове як багатьох інших брендів.

Купити взуття Vittorio Virgili можна в різних мультибрендових магазинах, наприклад у таких як Mіraton. Взуття можна також знайти в різних інтернет-магазинах, тільки не купіть підробку! Ціна на взуття починається з відмітки 300 доларів, що не так і багато за ручну роботу.

Офіційний сайт компанії:
http://www.vittoriovirgili.com/

Адреси магазинів Mіraton:

Київ, ТРЦ Sky Mall, 1-й поверх, проспект Генерала Ватутіна 2, тел. 0(44)371-19-57;
Київ, ТЦ “Променаду”, вул. Багоутівська 17/21, (між станціями метро “Лук’янівська” і “Дорогожичі”), тел. 0(44)455-89-92;
Київ, ТРЦ Dream Town, 2-й поверх, Оболонський проспект, 1б (між станціями метро “Оболонь” і “Мінська”), тел. 0(44)428-36-04;
Одеса, Дніпропетровська дорога, 118, тел. 0(48)784-14-74;
Донецьк, вул. Артема 75/77, тел. 0(62)305-50-93;
Дніпропетровськ, вул. Нижнідніпровська 17, (ТРЦ “Караван”, 2-й поверх), тел. 0(56)747-91-57;
Харків, вул. Сумська 74, тел. 0(57)714-93-77;
Запоріжжя, пр. Леніна 190, тел. 0(612)34-70-32.

Історія бренду Vittorio Virgili (Вітторіо Віржілі)

Заснувала бренд жінка, ім’я якої було Vіttorіo Vіrgіlі, на початку 1960-х років. У той час, в Італії з’явилося дуже багато взуттєвих брендів, але до наших днів залишилися лише кращі, серед яких є й Vittorio Virgili.

Спочатку, засновниця фабрики Vittorio Virgili почала випускати лише чоловіче взуття, а потім, її дочка Моніка Віржілі зробила акцент і на жіночій колекції взуття. А крім того запустила у виробництво лінію взуття Іceberg і Іce. Це більш молодіжні колекції взуття, які можна віднести до стилю casual. Крім цього випускається колекція черевиків під брендом Sartore.

Зараз компанією керує дочка засновниці – Моніка Віржілі. Під брендом Vittorio Virgili виробляється якісне жіноче й чоловіче взуття, а також всілякі чоловічі й жіночі аксесуари. Чоловіча лінійка товарів представлена класичними туфлями, черевиками в стилі сasual, демісезонними й зимовими чоботями, портмоне, ременями, рукавицями. Жінок радує широкий модельний ряд туфель, босоніжок, пів-чобітків і чобіт, а також колекція сумок.

Взуття Vittorio Virgili створене для того, щоб його носили. Тому практичність, зручність і довговічність – ось основні його якості.