Опубліковано

Victor & Rolf (Віктор і Рольф) – жіночий та чоловічий одяг з Нідерландів. Де купити, адреса магазині

Victor & Rolf

Victor & Rolf (Віктор і Рольф, також називають Vіktor & Rolf) – екстраординарний чоловічий та жіночий одяг з Нідерландів.

Де купити бренд Victor & Rolf (Віктор і Рольф), адреси магазинів в Україні

На офіційному сайті компанії Victor & Rolf, можна знайти адреси бутиков. В Україні продукція Victor & Rolf продається в мультибрендових магазинах. Парфуми можна знайти в Брокарді.

Офіційний сайт бренду Victor & Rolf: www.vіktor-rolf.com

Victor & Rolf (Віктор і Рольф, також називають Vіktor & Rolf) – екстраординарний чоловічий та жіночий одяг з Нідерландів.

Де купити бренд Victor & Rolf (Віктор і Рольф), адреси магазинів в Україні

На офіційному сайті компанії Victor & Rolf, можна знайти адреси бутиков. В Україні продукція Victor & Rolf продається в мультибрендових магазинах. Парфуми можна знайти в Брокарді.

Офіційний сайт бренду Victor & Rolf: www.vіktor-rolf.com

Інформація про бренд Victor & Rolf (Віктор і Рольф)

Всесвітньо відомий бренд із Нідерландів Victor & Rolf – це вкрай удалий творчий тандем 2-х епатажних дизайнерів з Амстердама. Мова йде про Віктора Хорстінга й Рольфа Снорена. Почуття стилю, харизма й елегантність – всім цим володіють моделі даного бренду. Щораз демонстрація нової колекції одягу нідерландського бренду Victor & Rolf являє собою незвичайне, ексцентричне подання, яке незмінно збирає відомих публічних особистостей.

Історія бренду Victor & Rolf (Віктор і Рольф)

Дизайнери Віктор Хорстінг і Рольф Снорен – однокурсники, разом училися в Академії мистецтва й дизайну нідерландського міста Арнема. Вони обоє 1969-го року народження, та мають власне бачення з моди й дизайну. По завершенню навчання давні друзі вирішили працювати спільно. На початку свого творчого шляху вони були асистентами для бельгійського дизайнера Мартіна Мейсона Марджела.

1993 рік став переломним для починаючих нідерландських дизайнерів – вони створили свій власний бренд. У тому ж році вони одержали 3 дипломи на Hyeres Festіval за створену ними експериментальну колекцію. Через деякий час вони приєдналися до модного на той час об’єднання молодих і талановитих дизайнерів Нідерландів – Le Crі Neerlandaіs.

1996 рік – об’єднання Le Crі Neerlandaіs розпалося. У тому ж році була представлена колекція Vіktor & Rolf on strіke, яка чітко показала, що молодим дизайнерам не вистачало уваги з боку преси. Вони його цілком достатньо одержали. Окремі експонати колекції були виставлені в галереї мистецтв Torch в Амстердамі.

1997 рік – був випущений фірмовий парфум Le Parfum, відмінною рисою якого було те, що флакон неможливо було відкрити й понюхати.

1998 року прийшов приголомшуючий успіх і всесвітнє визнання таланта дизайнерів – на Тижні високої моди в Парижі представлена ними колекція одягу була прийнята “на ура!”. Віктор і Рольф переконалися в тому, що нестан6дартный підхід до роботи й ексцентричність анітрошки не заважають створенню успішних колекцій одягу – скоріше навіть навпаки, допомагають.

2000 рік – був випущений парфум від компанії Victor & Rolf, який називався Flowerbomb. Необхідно відзначити, що флакон даного аромату було зроблено у вигляді ручної гранати. У тому ж році дизайнери випустили свій власний кінофільм про високу моду (haute couture) і лінію перед показу (pret-a-porter).

2004 рік – компанія Victor & Rolf дав старт виробництву своєї власної нової колекції для H&M, яка користувалася більш ніж величезним успіхом і була сюрреалістичної.

2008 рік – нідерландськими дизайнерами був створений величезний ляльковий будинок в Barbіcan Art Gallery, що в Лондоні – тут були виставлені на загальний огляд 55 ляльок з порцеляни, одягнених в вбрання, створені нідерландськими майстрами. Віктор Хорстінг і Рольф Снорен створюють не просто одяг, а справжні твори мистецтва у світі одягу.

2009 рік – відмітною ознакою бренду Vіktor & Rolf є любов до всілякого роду стрічок і рюшів і об’ємних силуетів. З недавніх пір під торговельною маркою Vіktor & Rolf випускається лінія чоловічого одягу й лінія парфумів. Творчий дует продовжує плідно працювати в Амстердамі.

Для кого призначається одяг, що випускає нідерландським брендом Victor & Rolf? Насамперед , витвори ексцентричних модельєрів по достоїнству оцінять артистичні молоді люди й дівчата, які володіють царською поставою. Одяг даного бренду створюється з дорогих тканин, містить екстравагантні деталі, холодна й зарозуміла краса яка не залишить нікого байдужим.

Кожний новий показ нідерландських модельєрів не залишається непоміченим для преси – моделі можуть раптово для всіх переодягатися прямо на подіумі. Шоу, яке рідко піддається здоровій логіці й тим самим обов’язково запам’ятовується. Невід’ємними елементами модного показу є вишукані тканини і декорацій, які глядачі шоу навряд чи де-небудь ще зможуть побачити. Музичний супровід може різко й безповоротно мінятися. Сама Мадонна по достоїнству високо оцінила неабиякий талант двох товаришів.

10-річчя створення бренду було відзначено з розмахом, відкриттям нового фірмового бутику в Мілані. В Нідерландах Victor & Rolf заслужено вважається брендом №1.