Опубліковано

Valentino Garavani (Валентино Гаравані) – жіночий та чоловічий одяг з Італії. Де купити, адреса магазині

Valentino Garavani

Valentino Garavani (Валентино Гаравані) – всесвітньо відомий метр моди з Італії.

Де купити бренд Valentino Garavani (Валентино Гаравані), адреси магазинів в Україні

Valentino Garavani (Валентино Гаравані) – всесвітньо відомий метр моди з Італії.

Де купити бренд Valentino Garavani (Валентино Гаравані), адреси магазинів в Україні

Valentino Garavani всесвітньо відомий бренд, який не має потреби в рекламі. На офіційному сайті можна замовити з доставкою по усьому світі, продукцію Valentino Garavani. Крім цього, можна довідатися адреси магазинів, де продаються речі Valentino Garavani. В Україні є, поки що, єдине місце де можна придбати бренд Valentino Garavani, це магазин Санахант.

Адреса магазину де продається Valentino Garavani (Валентино Гаравані), в Україні:

Київ, вул. Грушевського, 8/16, телефон: +38 044 278-82-37

Офіційний сайт бренду Valentino Garavani: http://www.valentino.com

Історія створення бренду Valentino Garavani (Валентино Гаравані), коротка біографія дизайнера

Ім’я Валентино Гаравані є живим втіленням італійського стилю в моді. Він є одним з некоронованих визнаних метрів моди в Італії. Валентино Гаравані став першим італійцем, перед яким відкрила свої таємниці досі неприступна цитадель світової моди – Париж. Протягом останніх 40 з невеликим років він заслужено вважається одним з модельєрів, які незмінно створюють завжди розкішні й неповторні вбрання. Валентино Гаравані є власником 12 престижних нагород, у числі яких також є премія Неймана-Маркуса. Створений метром одяг знаходиться в 12 світових музейних колекціях. До того ж Валентино Гаравані являється членом-кореспондентом так званого Синдикату Високої моди в Парижі.

11 травня 1932 року в невеликому містечку Вогера, який на півночі Італії, у звичайній родині Гаравані народився хлопчик, якого назвали Валентино. Необхідно відзначити, що родина майбутнього метра у світі моди абсолютно нічим не виділялася на тлі місцевих жителів. Як щирого громадянина Італії, батьки Валентино виховали свого сина в лоні Католицької церкви – з дитинства він свято вірує в образ Пресвятої Діви Марії й глибоко почитає матір.

З того часу маленький Валентино, будучи тихою й спокійною дитиною, дуже любив малювання: найчастіше на своїх малюнках він зображував людей, дерева, квіти й пагорби. Потрібно відзначити, що на полях практично всіх своїх шкільних зошитів майбутній метр світу моди раз у раз, малював ескізи своїх майбутніх моделей одягу. До слова говорячи, батьки юнака сприйняли заяву сина про бажання стати кутюр’є дуже позитивно.

Незважаючи на те, що родина Гаравани ніколи не відрізнялася істотним фінансовим статком, все-таки батько Валентино оплатив навчання свого сина в престижній Італійській школі мод, що, по суті, стало першим етапом на шляху до досягнення своєї мрії. Втім, юнакові цього мало – він щосили зосереджує свою увагу на всесвітньо визнаному центрі моди – на Парижі. У шкільні роки він посилено займається вивченням французької мови й скрупульозно розглядає зовсім різні модні напрямки від визнаних метрів моди того часу. Валентино знову знайшов підтримку у вигляді власного батька – той знайшов способи на подальше навчання сина, на цей раз, у столиці Франції. У далекому 1950 році молодий італієць Валентино Гаравані поступив у паризьку Школу образотворчих мистецтв при, так званому, Синдикаті Високої моди.

Пізніше метр моди згадував, що столиця Франції вразила його, тоді ще молодого хлопця з Італії, своїм воістину щедрим достатком чудових речей і явищ. Необхідно відзначити, що крім навчання в Школі образотворчих мистецтв, молодий Валентино всерйоз захоплювався танцями – незабаром перетворився в закоренілого прихильника театрального мистецтва.

У Парижі Валентино Гаравані провчився 8 років – саме тут він одержав ті знання, які згодом стали тим фундаментом, на якому тримається феноменальний талант всесвітньо визнаного маестро в моді. Молодий італієць був завсідником не тільки занять у Школі образотворчих мистецтв, але й уроків, проведених у Будинку моди Жан Дессе й Будинку моди Гі Ларош. Незабаром талановитого парубка запримітив відомий у той час французький модельєр Жан Дессе. Саме він наставляв Валентино в такий спосіб: Якщо ти хочеш створити щось екстраординарне для жінки, ти повинен створити це таким чином, щоб будь-який чоловік, побачивши її, захотів її роздягнути.

Приблизно в цей час і було сформоване професійне кредо майбутнього метра моди – усіляко підкреслювати красу прекрасних дам, роблячи їх звабливими завжди й скрізь.

По поверненню в Рим наприкінці 1950-х років Валентино Гаравані відкриває своє перше ательє на вулиці Кондотті (по-італійському – vіa Condottі). В 1959 році майбутній метр світу моди представив свою першу колекцію одягу. Треба відзначити, що вже цей прем’єрний показ розкрив основні прийоми майстра, які він успішно використовував і по недавній час, а саме – чудова вишивка, тонкі тканини й силует, який облягає.

Вперше на модний подіум вийшла жінка, одягнена в усе від Валентино – вона являла собою втілення чуттєвості, витонченості, вишуканості й мала потребу в сильному чоловічому плечі. Прем’єрна колекція досі невідомого нікому Валентино Гаравані увінчалася успіхом – він посів перше місце в конкурсі Міжнародного секретаріату по вовні, у ті роки це був перший щабель на шляху зоряної кар’єри для багатьох модельєрів, чиї імена незабаром довідався увесь світ. Втім, справжне визнання таланта Валентино Гаравані наступило трохи пізніше – трапилося це у Флоренції в 1962 році: саме там молодий модельєр представив свою нову колекцію одягу в місцевому Pіttі Palace. Необхідно відзначити, що молодого кутюр’є відзначили не тільки шанувальники стильних і модних речей, але також і модна преса й колеги “по цеху”. Як результат – замовлення від вражених цінителів модного й гарного одягу затопили Гаравані немов ріка. Ні в кого не виникало сумнівів, що світовий модний подіум відкрив для себе нову зірку.

Валентино тріумфально вертається у Вічне Місто й відразу вирішує перетворити своє скромне ательє в справжній Будинок моди. Зовсім незабаром відкривається перший фірмовий бутик молодого кутюр’є. Пізніше метр у світі моди з посмішкою на вулиці згадував, що першим відвідувачем, а потім і першим покупцем стала голлівудська діва – всесвітньо відома акторка Елізабет Тейлор: для себе вона придбала знамените плаття білого кольору з вишуканим декольте, у якому з’явилася на публіки у день прем’єри фільму “Спартак” у Римі. Після цього фірмові бутики Валентино Гаравані з певною періодичністю почали навідуватися й інші зірки світового кінематографа, які потім неодмінно ставали його постійними вірними клієнтами: зокрема мова йде про Брук Шілдс, Грейс Келлі, Джессіку Ланж, Кортні Лав, Одрі Хепберн, Софі Лорен та Шарон Стоун.

Серед постійних замовниць Валентино значаться дами блакитних кровей: принцеса Фірьял з Йорданії, принцеса Маргарет із Британії й принцеса Розаріо з Болгарії. До слова говорячи, остання дама якийсь час працювала в Будинку мод маестро Валентино, де займалася розробкою лінії одягу, орієнтованої на молодь. Дружина президента США Рейгана – Ненсі – в усі роки правління свого чоловіка незмінно з’являлася на публіці й різних державних і світських заходах винятково в одязі від італійського модельєра Валентино Гаравані.

У віці 35 років Валентино в черговий раз потряс модний світ: в 1967 році він представив на суд публіці свою нову колекцію одягу з назвою “Біла колекція” (Whіte collectіon) на сезон весна-літо 1968 року. Автор присвятив свій новий витвір Жаклін Кеннеді. Цінителі модних і гарних речей одноголосно назвали цю колекцію одягу верхом геніальності автора, який надалі він так і не зміг перевершити. Саме тоді вперше з’явилася емблема Будинку моди Валентино, яка нині є однієї із самих пізнаваних модниками й модницями в усьому світі – латинська буква V.

Весільні плаття від Valentіno в 1968 році демонстрували всі відомі світові ЗМІ. У чудовому білому платті була вдягнена Жаклін Кеннеді під час своєї весільної церемонії із грецьким мільярдером Аристотелем Онасісом. Втім, для кутюр’є улюбленим кольором наразі являється червоний колір. Метр стверджує, що червоний колір – це найкращий колір, оскільки він однаково підходить абсолютно будь-якій жінці. Тільки варто лише пам’ятати про те, що існує порядком 30 відтінків червоного кольору. Пристрасть, життя й навіть смерть – це червоний колір різних відтінків. Та й до того ж чоловікові дуже важко відвести свій погляд від жінки в червоному.

Приблизно наприкінці 1960-х років молодий кутюр’є знайомить із Джанкардо Джіамметті, студентом архітектурного факультету. Незабаром він кидає навчання й стає партнером по бізнесу в Будинку моди Валентино. Ділова хватка Джанкардо й геніальність Валентино практично забезпечили швидкий успіх торговому дому Valentіno і стрімкому створенню цілої імперії Валентино, яка поширилася по усьому світу. Перший закордонний бутик Valentіno був відкритий уже в 1968 році в центрі світової моди – у Парижі.

З 1972 року модельєр починає представляти зацікавленій публіці колекції чоловічого одягу. Крім цього починають випускатися різні костюми й аксесуари. Особливу увагу кутюр’є приділяє виробництву фірмових меблів, текстилю й шпалер під торговельною маркою Valentіno. 1978 рік ознаменувався виходом у світ першого парфума, який був представлений в урочистій обстановці Михайлом Баришніковим відразу ж після прем’єри “Пікової дами” у Театрі, та що знаходиться на знаменитих Єлисейських Полях у Парижі.

В 1975 році Валентино Гаравані вперше взяв участь у Тижні Високої моди у французькій столиці. Необхідно відзначити, що в кутюр’є є свої особливі правила, яких він строго дотримується в процесі демонстрації своїх нових моделей. Не секрет, що багато модельєрів спеціально для показів нового одягу власного виробництва запрошують всесвітньо відомих топ-моделей, тим самим сподіваючись потонути в їхній славі. Однак сам маестро дотримується іншої точки зору: глядач повинен любуватися одягом, а не манекенницею на подіумі.

Окремої уваги заслуговує фірмовий почерк гуру моди – його крій відрізняється неймовірною простотою. Валентино Гаравані не раз відзначав, що не є прихильником яких-небудь особливих складностей у пошитті – для нього кожний зайвий шов як ворог. Модельєр усіляко намагається уникати виточок, складочок і підрізів.

1988 рік – головний офіс всесвітньо відомого Будинку мод Valentіno перебрався на стародавню площу Іспанії, в Римі: відтепер штаб-квартира всесвітньо відомої компанії розташовується в затишному палаццо Міньянеллі, дата будівлі якого датується XVІ століттям. Усередині палацу кожного відвідувача зустрічають розкішні інтер’єри, прикрашені величезними дзеркалами й приблизно 3000 манекенів, одягнених у відреставровані костюми з Історичного архіву. Крім того, абсолютно всі бутики Valentіno більше схожі на палаци, ніж на бутики.

В 1990 році в Римі відкрила свої двері Академія моди Валентино. Метою якої являється надання підтримки молодим талантам, які під наглядом визнаних фахівців допоможуть їм зайняти гідне місце на fashіon світі, й тим самим стати продовжувачами сформованих артистичних і культурних традицій.

1990 рік ознаменувався створенням Асоціації допомоги жертвам Сіда та Віч – Lіfe Assocіatіon (L.І.F.E.), яка була створена в тісному співробітництві Валентино Гаравані із Джанкарло Джіамметті та Ліз Тейлор.

В 1998 році компанія Valentіno була придбана найбільшим холдингом Італії Partecіpazіonі Іndustrіalі – незабаром на її основі була створена група компаній, яка спеціалізуються на виробництві предметів розкоші. 2002 рік приніс зміни для компанії Valentіno – її новим власником став відомий в Італії концерн Marzotto, якому досі належали настільки відомі в усьому світі торговельні марки одягу: Hugo Boss, Gіanfranco Ferre Studіo, Marlboro Classіcs, Mіssonі й Lebole.

У свій вільний час метр крім читання різної літератури й перегляду кінострічок, всерйоз захоплюється колекціонуванням різних предметів – переважно антикваріату. 1969 рік ознаменувався створенням знаменитого плаття червоного кольору, облямованого хутром соболів, яке було названо “татарським”. На згадку про кубок першої дружини російського імператора Петра Й – Євдокії Лопухіної – Валентино Гаравані створив жакет, прикрашений золотими нитками. У числі самих останніх творінь маестро знаходиться плаття із шовкового шифону, яке містить голограму собору Василя Блаженного.

Початок 2008 року ознаменувалося відходом Валентино з світу великої моди: маестро прийняв остаточне й безповоротне рішення піти на спочинок. Легендарний кутюр’є Валентино Гаравані, до думки якого прислухалися модельєри всього світу, назавжди залишив настільки улюблену кравецьку справу, що принесла йому воістину світову славу.