Опубліковано

Urbano (Урбано) – бренд чоловічого та жіночого одягу з Росії. Де купити, адреса магазинів

Urbano

Urbano (Урбано) – популярний російський жіночий та чоловічий одяг.

Де купити Urbano, адреси магазинів

Urbano (Урбано) – популярний російський жіночий та чоловічий одяг.

Де купити Urbano, адреси магазинів

Компанія активно розвивається й шукає партнерів для роботи у франшизі. Однак на сайті чомусь не зазначені адреси фірмових магазинів. У рідному місті марки – Ростову-на-Дону є дизайн студія-магазин, докладніше про неї ви можете довідатися на офіційному сайті компанії. Ну, а фірмових магазинів поки немає, тому купити продукцію Urbano можна через Інтернет або в різних мультибрнедових магазинах.

Офіційний сайт компанії Urbano: http://www.urbano.ru

Інформація про бренд Urbano (Урбано)

Urbano – це постійно свіжі рішення, кращі тканини. У колекціях Urbano представлені чоловічі й жіночі джинси, капрі, спідниці й вироби з високоякісного трикотажу – майки, комбінезони, кофти.

Торговельний бренд Urbano є власністю ТОВ “Централ” – компанія, яка швидко розвивається. Ключовою метою компанії є виробництво добротного й функціонального джинсового одягу, що крім цього наповнений змістом, духом часу.

Історія марки Urbano почалася в 2003 році на виставці модного одягу, показ називався “Мітель мода”, який проходила в Італії. На цьому показі була представлена перша колекція дизайнерів компанії. Тут же й була остаточно сформована творча концепція Urbano – For people wіth senses – Для людей з відчуттям. Зараз Urbano є одним із самих популярних російських брендів.

Стиль одягу Urbano дуже близький покупцям, тому що дизайнери компанії черпають натхнення з навколишнього світу.