Опубліковано

Tom Taіlor (Том Тейлор) – бренд спортивного повсякденного одягу с Німеччини. Де купити, адреса магазинів.

tom-tailor

Tom Taіlor (Том Тейлор) – німецька компанія, по виробництву зручного спортивного одягу для чоловіків та жінок.

Де купити Tom Taіlor (Том Тейлор), адреси магазинів

Зараз товари під брендом Tom Taіlor можна купити в більш ніж 40 країнах світу. Представлено даний бренд і в Україні. Адреси офіційних магазинів можна знайти на офіційному сайті компанії, однак потрібні базові знання англійської.

В Україні фірмові магазини можна знайти за адресами:

Tom Taіlor (Том Тейлор) – німецька компанія, по виробництву зручного спортивного одягу для чоловіків та жінок.

Де купити Tom Taіlor (Том Тейлор), адреси магазинів

Зараз товари під брендом Tom Taіlor можна купити в більш ніж 40 країнах світу. Представлено даний бренд і в Україні. Адреси офіційних магазинів можна знайти на офіційному сайті компанії, однак потрібні базові знання англійської.

В Україні фірмові магазини можна знайти за адресами:

м. Київ, ТЦ Більшовик;
м. Київ, ТЦ Караван;
м. Донецьк, вул. Артема, 130;
м. Харків, вул. Героїв Праці, 7;
м. Одеса, вул. Дерибасівська, 15;
м. Запоріжжя, вул. Леніна, 147.

Офіційний сайт компанії Tom Taіlor: http://tom-tailor.com/index.php?page=StoreFinder&lang=Deutsch

Історія компанії Tom Taіlor (Том Тейлор)

Компанія була заснована в Гамбурзі (Німеччина) в 1962 році. Засновник компанії Hans-Heіnrіch Punjer (Ханс-Генріх Пюн’єр), який спочатку організував Henke&Co. Назва Tom Taіlor у перекладі з німецького, означає “Том Кравець” або ж “Кравець Том”. У такий спосіб по задуму Пюн’єра назва повинна дати зрозуміти покупцеві що продукція надійна й недорога.

Спочатку під брендом Tom Taіlor випускалися прості картаті сорочки. Але згодом цього стало мало й керівництво компанії вирішило розширити асортимент продукції яку випускала. Перша колекція спортивного чоловічого одягу була випущена в 1979 році. Варто згадати, що спортивний це повсякденний зручний одяг, що більше нагадує стиль casual.

Йшов час і для того щоб завоювати не тільки чоловічу аудиторію, на початку 1980-х, компанія вирішила випускати й жіночий зручний одяг. Однак це була не повноцінна колекція, а скоріше одиничні екземпляри продукції.

Збут товару відбувався у великі торговельні мережі супермаркетів, своїх магазинів у компанії тоді не було.
В 1994 році з’являються перші монобрендові магазини Tom Taіlor.

В 1995 році на тлі зростаючої популярності торговельної марки виникає попит на дитячий одяг бренду Tom Taіlor. Результат – презентація дитячого лейбла “Boys” – колекція одягу для хлопців-підлітків.
У цьому ж році створюється перший аромат від Tom Taіlor – парфумована туалетна вода для чоловіків.
В 1996 році дизайнери Tom Taіlor почали робити одяг теми Denіm і представили на суд покупців колекцію джинсового одягу “Jeanswear”.

Тоді ж з’явилося незначне, але дуже важливе доповнення в асортимент: ремені й панчішно-шкарпеткова продукція від Tom Taіlor.

В 1997 році була випущена колекція для дівчаток – “Gіrls”.
1998 «Сумки й Аксесуари Tom Taіlor» розширюють пропозицію по життєвому стилю.

І нарешті у 1999 році була представлена повноцінна колекція жіночого спортивного одягу – “Woman”.

В 2000 році компанія продовжує розширювати асортимент випустивши колекцію постільна білизна, ванних аксесуарів, годинників і біжутерії від Tom Taіlor.

В 2001 році була розроблена колекція для активного відпочинку – Tom Taіlor SPORT. Tom Taіlor є спонсором численних спортивних заходів таких як: Формула 1 (спонсор команди Ягуар), BMW дербі (Німеччина), German Open – жіночого турніру по тенісі.

В 2002 знову розширення асортименту – випуск колекції одягу для малят під лейблом “Mіnі”. У цьому ж році відкривається перший магазин, який представляє колекції тільки для дітей.

В 2003 році був відкритий головний магазина на Кеннігсалле в Дюссельдорфі (Німеччина). А рік по тому відкрився мега-магазин у Гамбурзі (Німеччина).

Позиціювання бренду

Бренд Tom Taіlor (TT) є гарантією якості, а не доказом платоспроможності клієнтів. Марка використає добірні матеріали й відрізняється ретельним виробництвом.

Девіз будинку Tom Taіlor звучить так: “Ми одягаємо людей”. Власне кажучи, TT для всіх тих, для кого мода є життєвим стилем і для тих, хто люблять жити спортивно. Тому що наша концепція робить ставку на бажання клієнта, ми піклуємося про точний контроль якості. Tom Taіlor вважає, що для цього необхідно охопити увесь світ по провідних пропозиціях у юнацькій і спортивній моді.

Гарна футболка не змінить вашого життя. Штани, навіть якщо вони добре на вас сидять, не змінять світ на краще. Стильна куртка не зцілить розбите серце. Але все-таки одяг може зробити для вас щось більше, ніж просто зігріти в прохолодну погоду або захистити від дощу. Він може робити приємність і заряджати оптимізмом. На небі може здаватися менше хмар, а перешкоди не такими високими.