Опубліковано

Thor Steinar (Тор Штайнер) – бренд жіночого та чоловічого одягу з Німеччини. Де купити, адреса магазинів

Thor Steinar

Thor Steinar (Тор Штайнер) – бренд повсякденного жіночого та чоловічого одягу з Німеччини.

Де купити одяг Thor Steinar (Тор Штайнер), адреси магазинів

Thor Steinar (Тор Штайнер) – бренд повсякденного жіночого та чоловічого одягу з Німеччини.

Де купити одяг Thor Steinar (Тор Штайнер), адреси магазинів

На офіційному сайті компанії Thor Steinar можна довідатися адреси фірмових магазинів у Німеччині. Де купити продукцію Thor Steinar в інших країнах не зазначено. в Україні фірмових магазинів Thor Steinar точно немає :-(. Купити продукцію Thor Steinar можна лише в різних мультибрендових магазинах, однак не факт що ви придбаєте оригінальну продукцію.

Офіційний сайт компанії Thor Steinar: http://www.thorsteinar.de

Історія компанії Thor Steinar (Тор Штайнер)

Thor Steinar (Тор Штайнер) – це скандальна німецька марка одягу, яка була створена в жовтні 2002 року. Фірма, яка займається випуском даної марки, просто загрузла в скандалах і заробила собі досить негативну репутацію, а все тому, що практично у всіх моделях даного бренду проглядається відкрита стилізація під традиційне військове обмундирування часів третього рейха. У тонах завжди переважають мілітаристичні нотки, а як логотипи використаються різні знаки роду, символи руней і нації. Відкрита свастика не використається, тому що це заборонено німецьким законодавством. Регулярно фірмі доводиться зіштовхуватися з різноманітними судовими позовами й обвинуваченнями в пропаганді фашизму, у розпаленні конфліктів пов’язаних з міжнаціональною ворожнечею й т.д. На одному з подібних судових процесів фірму змусили змінити логотип, який складався з руней “зіг” і “тюр”.

Перший логотип Thor Steinar був скомбінований їхніх двох руней: тейваз та ейваз. У нордичній міфології руна тейваз була уособленням боротьби й дії, а рунь ейваз (совіло) – сонця й життєвої сили. Рунічний логотип завжди був доповнений різними елементами німецької міфології, найчастіше це були зображення ворона або вовка, рідше – імена богів Тор, Балдер.

На початку листопада 2004 року компанія зазнала нищівного удару, державний суд міста Кенігс-Вустерхаузен (ФРН) виніс рішення про конфіскацію всіх виробів, які мають логотип даного бренду на всій території ФРН, але з ряду причин виконання рішення судна було відкладено. Хоча, уже 17 листопада 2004 державна поліція із представниками прокуратури почали ряд дій відносно компанії MedіaTex, яка займалася збутом продукції Thor Steinar, а саме – був опечатаний їхній основний склад з усією продукцією, яка знаходилася на ньому.

Практично в цей же час суд міста Нойруппін (ФРН) відхилив нарікання 20-літнього громадянина, у якому йшла мова про вилучення його футболки марки Thor Steinar у ході демонстрації, яка проходила в місті Ораніенбург (Бранденбург). Суд виніс рішення про те, що дана скарга була необґрунтованою, тому що логотип даного бренду відкрито порушував законодавство держави, оскільки рунічна символіка Thor Steinar має безсумнівну подібність з забороненою символікою. У даній судовій постанові мова йшла про те, що порушенням закону вважається будь-яка дія свідомого відтворення подібного роду символік, а також усяке їхнє подальше використання й поширення. Було й кілька випадків, коли державна прокуратура не змогла довести приналежність використовуваної символіки до заборонного – всі подібні судові справи були припинені.

Як тільки Німеччина ухвалила рішення щодо забороні поширення продукції Thor Steinar на своїй території, аналогічні дії були прийняті й керівництвом Чеської Республіки.

На окремих виробах Thor Steinar є реклама шведської марки Ultіma Thule. Деякі вважають, що така реклама є наслідком співробітництва керівників Thor Steinar з войовничими неонацистськими колами, які діють на території Швеції.

Рунічна первісна комбінація логотипа використається в незміненому виді відомим право-екстремістським суспільством Thule-Semіnar.

Новий логотип бренду має подібність із символом неонацистського товариства Трептов, яке розвило досить активну діяльність у безпосередній близькості від головного відділення компанії Thor Steinar.

На даний момент Thor Steinar є не просто помітним і популярним брендом молодіжного одягу, але першої в історії маркою, пов’язаної з різними віруваннями й древньою міфологією. Найчастіше в магазинах можна зустріти напів-спортивні моделі одягу, виконані винятково з добротної тканини, із привабливими рунічними малюнками, а також зображеннями вовків, орлів, сов і інших тварин.