Опубліковано

Swarovski (Сваровскі) – кришталеві прикраси з Австрії. Де купити, адреса магазинів

Swarovski (Сваровскі)

Swarovski (Сваровскі, також називають Сваровські) – австрійський бренд кришталевих кристалів, страз і прикрас.

Де купити кришталеві кристали Swarovski (Сваровскі), адреси фірмових магазинів

Swarovski (Сваровскі, також називають Сваровські) – австрійський бренд кришталевих кристалів, страз і прикрас.

Де купити кришталеві кристали Swarovski (Сваровскі), адреси фірмових магазинів

Я думаю багато хто з вас бачили купу речей, які прикрашені кристалами Swarovski. В основному їх закуповують компанії, які хочуть чимось виділити свої речі і зробити їх більш привабливими для жіночої статі. В цілому, якщо ви хочете купити прикраси Swarovski, то це можна зробити у їх фірмових або партнерських магазинах, які є по усьому світу. Адреси можна подивитися на офіційному сайті Swarovski, там же є й інтернет-магазин Swarovski.

В Україні, продукцію Swarovski можна знайти в наступних магазинах:

Київ, Іntrospec Іnvestments LTD A, вул. Інститутська, 2
Київ, Іntrospec Іnvestments LTD B, ТЦ Караван
Київ, Іntrospec Іnvestments LTD C, вул. Сумська, 77
Київ, Іntrospec Іnvestments LTD D, вул. Червоноармійська, 16
Київ, LLC “West Nord”, ТЦ Дрімтаун
Одеса, Century Ltd, вул. Дерибасовская, 22
Донецьк, Crystal Watch Centre WOS, вул. Артема, 76А
Дніпропетровськ, Crystal Watch Centre, вул. Короленко, 2
Дніпропетровськ, Prіvate Entrepreneur Yatsenko, вул. Ворошилова, 1
Запоріжжя, Prіvate Yatsenko (“Valencіa” Shop), вул. Миру, 13

Офіційний сайт компанії Swarovski: http://www.Swarovski.com

Інформація про компанії Swarovski (Сваровскі)

Австрійська компанія Swarovski вже протягом багатьох десятиліть спеціалізується на виробництві прикрас з кришталю. Це була перша компанія, яка спромоглася організувати цивілізований товарообмін того, у чому все існуюче суспільство бачило тільки кримінал. Засновник фірми Даніель Сваровски зміг відкрити новітні ніші розвитку, вибравши необхідний напрямок. Компанія Swarovski ще в середині минулого століття змогла витиснути на узбіччя більш солідні італійські компанії.

Даніель Сваровскі народився у 1862 році в північній області Австро-Угорської імперії, у крихітному селищі, яке славилося своїм унікальним виготовленням і обробкою скла. Ще з юних років Даніель вирішив іти по стопах своїх предків і творити шедеври зі скла. Проробивши кілька років у майстерні батька, 18-літній юнак попрямував до Парижу, де протягом кількох років займався вивченням хімії, фізики, механіки та інших наук, необхідних для майбутнього інженера. В 1883 році допитливий Даніель відправився на першу Всесвітню виставку електрики, де вперше й задумався про розвиток своєї кам’яно-кристальної діяльності. Через дев’ять років після цього, він зібрав першу у світі електроустановку для огранювання каменів.

В 1895 році Даніель разом зі своїм братом Францом Вайсом і при фінансовій підтримці бізнесмена Арманда Коссмана відкрив власну компанію. Він переїхав разом з родиною й компаньйонами в невелике село Ваттенс у Тіролю, де вдалині від цікавих очей і відкрив першу фабрику по огранюванню каменів. У той момент фабрика мала інше ім’я і називалася D.S.& Co. Справи в новоспеченої компанії йшли чудово. Виявилося, що за допомогою фабричних верстатів можна домогтися більше високоякісного огранювання, ніж вручну.

В 1900 році компанія Сваровскі придбала ще кілька приміщень і найняла близько 200 робітників. У цьому ж році компанія одержала свою нинішню назву – Swarovski. Через 11 років Даніель Сваровскі разом зі своїми синами розробив новітній процес виготовлення кришталю.

Підробляти дорогоцінні камені народ почав ще задовго до народження Сваровскі. Дане ремесло завжди було досить прибутковим, але незаконним. Першим легальним виробником таких підробок став Даніель Сваровскі. Він домігся того, що імітація дорогоцінних каменів стала оригінальним, законним і досить вигідним заняттям.

З 1920 року Сваровскі почав виробництво свого знаменитого кришталю. На придуманих їм же верстатах тепер точилися не камені, а насичене окисом свинцю скло. Сваровскі став випускати стеклярус і дуже схожі на діаманти кристали, які відразу ж дуже зацікавили таких знаменитих модельєрів як Крістіан Діор, Коко Шанель і Шіапареллі – вони стали прикрашати свої вбрання цими незвичайними витворами. Для тоді, ще невеликої австрійської фірми, почалися золоті часи.

В 1929 році компанія Swarovski розширила свій асортимент та запустила лінію по випуску стекол-відбивачів на автомобілі й іншу техніку під брендом Swareflex. В 1935 році фірма відкрила виробництво унікальних на той момент оптичних приладів Habіcht.

У роки Другої світової війни будинки моди Європи один за іншим терпіли крах, у наслідок цього, вони перестали купувати кристали та стеклярус. Але Даніель Сваровскі якимось чином умудрився обійти всі німецькі перешкоди, налагодивши збут кристалів у США. В 40 – 50-х роках з відродженням мирного життя в Європі відновився й попит на продукцію Swarovski. До цього часу фірма вже крім випуску масової продукції стала виконувати й ексклюзивні замовлення. У ці ж роки розкрився талант Манфреда Сваровскі – онука Даніеля. Він розробив і втілив у життя технологію виготовлення різнобарвних кристалів, які відразу ж прийшлися до смаку заможній публіці. Унікальні ідеально ограновані стрази стали на один рівень із дорогоцінними каменями. Ця технологія зберігалася в компанії Swarovski в строгому секреті. Компанії-конкуренти виявилися практично на грані банкрутства.

В 1956 році пішов з життя Даніель Сваровскі, залишивши весь свій процвітаючий бізнес нащадкам. З 1965 року фірма запустила виробництво кришталю дуже високої якості для люстр, який відрізнявся ідеальною оптичною чистотою.

В 1976 році Swarovski розпочали виробництво маленьких декоративних виробів-сувенірів для інтер’єру, які мали назву Sylver Crystal. Маркетологи компанії додали цій продукції статус колекційної. В 1987 році за підтримки компанії було створено міжнародне об’єднання колекціонерів виробів Swarovski.

Для того щоб колекційні товари не втрачали своєї вартості, компанія після виробництва регулярно знищувала всі інструменти й документацію, за допомогою яких виготовляв той або інший колекційний виріб. Із цієї причини старі коштовності коштують набагато дорожче нових. Звичайно вартість подібних кришталевих творінь від Swarovski коливається від $25 до $600.

Тому що компанія Swarovski – це сімейне підприємством, абсолютно вся фінансова технологічна інформація зберігається в строгій таємниці.