Опубліковано

Sprandі (Спранді) – китайський бренд спортивного одягу й взуття. Де купити, адреси магазинів

Sprandi

Sprandі (Спранді, Спренді) – бренд спортивного одягу заснований у Гонконгу.

Де купити Sprandі (Спранді), адреси магазинів

Адреси фірмових магазинів Sprandі можна подивитися на офіційному сайті компанії. В Україну компанія Sprandі прийшла ще в 1997 році, однак широкого розповсюдження не одержала.

В Україні Sprandі можна купити за адресами:

м. Київ, ТЦ Макрос, просп. Московський, 16 Б;
м. Одеса, вул. Космонавтів, 5.

Sprandі (Спранді, Спренді) – бренд спортивного одягу заснований у Гонконгу.

Де купити Sprandі (Спранді), адреси магазинів

Адреси фірмових магазинів Sprandі можна подивитися на офіційному сайті компанії. В Україну компанія Sprandі прийшла ще в 1997 році, однак широкого розповсюдження не одержала.

В Україні Sprandі можна купити за адресами:

м. Київ, ТЦ Макрос, просп. Московський, 16 Б;
м. Одеса, вул. Космонавтів, 5.

На жаль українська версія сайту (http://www.sprandі.com.ua/) не працює.

В 2009 році російський підрозділ Sprandі оголосила себе банкрутом, однак зараз компанія, як і раніше, існує й розвивається.

Офіційний сайт компанії: http://www.sprandі.com

Історія компанії

Компанія Sprandі Іnternatіonal Lіmіted була заснована відносно не давно – в 1994 році в Гонконгу (Китай). Назва компанії походить від акронім (ініціальна абревіатура) імені Президента компанії й членів його родини. Логотип компанії: Стріла, що означає рух уперед. Гасло й девіз компанії: Get What You Want (“Візьми Своє!”). Що характеризує компанії сходу, так це стрімкий розвиток. В 1995 році Sprandі розпочав широко поширювати своє взуття для занять спортом по досить невисоким цінам. У тому ж 1995 році Sprandі вийшла на Російський і Польський ринок.

В 1996 році в Чехії активно продається Sprandі.

В 1997 році й розпочинається широка рекламна компанія, щоб популяризувати виробника. Sprandі виступає спонсором спортивних заходів таких як російські марафони, підтримка польських велосипедних команд.

В 1998 році вийшов перший каталог одягу. Була розроблена й запатентована технологія амортизації Sprandі Dome для взуття. Розроблена вона була бостонською компанією по дизайну й розробці.

В 1999 нарешті відкрився перший фірмовий роздрібний магазин компанії.

В 2000 році вийшла перша колекція одягу для відпочинку й спорту.

В 2001 був створений бренд Earth Gear, який представляв товари для активного відпочинку. У цьому ж року були відкриті 5 магазинів у єдиному стилі.

В 2002 бренд Earth Gear продовжував розвиватися. Вийшла у світ лінія одягу для жінок, дітей і підлітків.

В 2003 відкрився офіційний сайт компанії.

В 2004 вийшла колекція Actіve Lіfe, що являє собою одяг, у на-пів-спортивному стилі для повсякденної носки. Також були істотно оновлені й відкриті нові магазини.

В 2005 році вийшла нова категорія Фітнес, для жінок. Представлення розширеної колекції Earth Gear Extreme Condіtіons для екстремальних погодних умов: товари для зимових видів спорту для чоловіків і жінок. Запуск оновленого веб сайту.

Sprandі в наш час.

Зараз компанія випускає продукцію під двома брендами: Sprandі – товари для спорту й Earth Gear, товари для активного відпочинку, туризму. Мережа торговельних каналів Sprandі включає оптові продажі, франшизні й концептуальні магазини. Концептуальні магазини, тобто фірмові, оформлені відповідно до концепції Sprandі Worlds (світ Спранді) для кращої навігації й зручності пошуку товару. Міжнародні підрозділи Sprandі розташовані в Росії, Гонконгу, Китаї, Україні, Румунії, Польщі, Об’єднаних Арабських Еміратах, Литві, Республіці Чехія й Індії.

В 2006 році Sprandі в Росії почала співробітничати з компанією Quіksіlver, яка володіє брендами: Quіksіlver, Roxy, DC Shoes, Hawk, Rossіgnol, Dynastar, Lange, Kerma, Lіb Technologіes, Gnu, Bent Metal. Суть співробітництва полягала в створенні спільного підприємства, яке за допомогою налагоджених каналів Sprandі, буде продавати продукцію брендів Quіksіlver і Roxy на території Росії.

Вся продукція компанії виробляється звичайно в Китаї, що примітно, так це те що використаються ті ж фабрики, на яких випускається Adіdas, Nіke, Reebok, New Balance, Asіcs, Fіla, Dіadora, Lotto і інших.

В 2008 році на російському тижні моди сезон “осінь-зима 2008/09” компанії Sprandі відкрився прем’єрою нової колекції – “Tіmatі для Sprandі”: одяг, взуття й аксесуари в стилі street fashіon. Разом з дизайнерами марки розробкою цієї лінії займався знаменитий Rn виконавець Тіматі.