Опубліковано

Speedo (Спідо) – жіночі та чоловічі купальні костюми з Австралії. Де купити, адреса магазинів

Speedo

Speedo (Спідо) – австралійський бренд купальників і продукції для плавання.

Де купити продукцію Speedo (Спідо), адреси магазинів

Фірмові магазини Speedo існують по усьому світу, їх адреси можна довідатися на офіційному сайті компанії. В Україні, офіційним дистриб’ютором марки Speedo являється компанія АНТЕЙ СПОРТ.

В Україні, купити продукцію Speedo (Спідо)можна в наступних магазинах:

Київ, вул. Фізкультури 1 287-3096

Speedo (Спідо) – австралійський бренд купальників і продукції для плавання.

Де купити продукцію Speedo (Спідо), адреси магазинів

Фірмові магазини Speedo існують по усьому світу, їх адреси можна довідатися на офіційному сайті компанії. В Україні, офіційним дистриб’ютором марки Speedo являється компанія АНТЕЙ СПОРТ.

В Україні, купити продукцію Speedo (Спідо)можна в наступних магазинах:

Київ, вул. Фізкультури 1 287-3096
Харків, вул. Сумська, 19 М. Історичний музей 8 (057) 754-3343;

Офіційний сайт компанії Speedo: http://www.speedo.com

Історія створення компанії Speedo (Спідо)

Компанія Speedo була заснована ще в далекому 1914 році. Спочатку фірма називалася Fortitude, і до 1928 року була практично невідома. Творцем компанії являється шотландець Олександр Мак-Рей, який в 1910 році іммігрував в Австралію та відкрив там фабрику по пошиттю нижньої білизни – MacRae Hosiery manufacturers.

Вчасно помітивши постійно зростаючий інтерес австралійців до пляжної культури, Мак-Рей швидко розширив виробництво, доповнивши існуючий асортименти купальниками. При цьому назву компанії він змінив на MacRae Knitting Mills.

В 1928 році Мак-Рей представив світу свій перший облягаючий костюм , для плавання Racerback, який дозволяв людині більш вільно рухатися у воді та, як наслідок, швидше плисти. Така вдала розробка надихнула одного зі співробітників фірми придумати девіз: «Speed on in your Speedos». Завдяки цьому слогану, в 1928 році компанія й знайшла свою легендарну назву Speedo®.

Практично весь 1929 рік пішов на те, щоб налагодити безперебійне виробництво нових костюмів для плавання. Ці костюми згодом знаходили все більше й більше шанувальників, а після того, як у костюмі Speedo шведська плавчиха Арне Борг встановила новий світовий рекорд, на них просто почався повальний бум.

З настанням 30-х років мода на купальники почала розвиватися ще стрімкіше, а продукція Speedo стала її законодавцем. Компанія постійно розширювала свій асортимент, випускаючи моделі, як для пляжного дозвілля, так і для спортивних змагань. В 1936 році Мак-Рей заклав перший камінь у співробітництво з Асоціацією рятувальників на воді, яка продовжує плідно розвиватися й по сьогоднішній день.

Протягом Другої світової війни практично 90% виробничих потужностей компанії Speedo були спрямовані на розробку й виготовлення продукції, необхідної для того часу.

Після закінчення війни, а саме до 1947 року компанія Speedo відновлює минулі обсяги та навіть відкриває нову фабрику, щоб встигати з постійно зростаючим попитом на купальники, серед яких починають серйозно лідирувати роздільні купальники (бікіні). Уперше цей вид купальника з’явився після війни, але навіть через два роки він ніде й ніким не був схвалений і дозволений, а на австралійських пляжах появи в бікіні були заборонені пляжною інспекцією.

Як і раніше, продукція Speedo продовжувала домінувати в області спортивних екіпірувань для плавання. Кількість спортсменів, які вибирали цю марку, росло з кожним днем. В 1956 році на Олімпіаді в Мельбурні збірній команді Австралії по плаванню вдалося завоювати 8 золотих медалей і, поряд із цим, зробити бренд Speedo всесвітньо відомим.

В 1959 році Speedo починає експортувати продукцію в США й створює нове спеціалізоване міжнародне відділення, яке повинне було чітко проаналізувати ринки Нової Зеландії, Південної Африки і Японії. Також Speedo частково переміщається в Європу, купивши там 30% акцій Robert Shaw and Company Ltd.

Із приходом 60-х років світовий розвиток марки триває. Філії компанії Speedo відкриваються у Великобританії й Лондоні, а виробничі потужності переносяться в Японію й Південну Африку.

До початку 70-х років компанія Speedo стає першої у світі, яка почала виробництво екіпірування для плавання з суміші эластану та нейлону. До цього моменту це були самі популярні матеріали для виготовлення купальників. Нові фабрики відкриваються в Бразилії, Східній Європі й Мексиці.

На Олімпіаді, яка проходила в 1972 у Мюнхені, 21 світовий рекордів установлений плавцями, одягненими в Speedo.

В 1976 році компанія Speedo стала офіційним ліцензіатом Олімпіади, яка проходила в Монреалі.

Через кілька років, ряд компаній у Нідерландах, Бельгії, Ісландії, Іспанії, Італії, Швейцарії й Швеції одержали ліцензію Speedo на виробництво й дистрибьюцію їхньої продукції. До кінця цього десятиліття дана торговельна марка мала зареєстровані представництва в 112 країнах. Також в 80-і роки власником бренду Speedo стає Pentland Group.

В 90-і роки компанія продовжує свій безперервний розвиток, і в 1992 році представляє публіці нову модель костюма для плавання S2000. У цьому ж році на Олімпіаді спортсмени, одягнені в екіпірування даної моделі, завойовують 53% всіх медалей по плаванню. В 1994 році Speedo представляє новинку Endurance® – це перша у світі тканина, яка абсолютно стійка до хлору. В 1996 році компанія випускає екіпірування AQUABLADE®, яке має на 8% менший опір у воді, ніж модель S2000.

21 століття компанія Speedo зустрічає випуском нового революційного костюма FAST-SKIN®, ідеєю для створення якого стала шкіра акули.

В 2003 році Speedo відзначає свій 75-літній ювілей. На честь цього заходу fashion-дизайнер Меліса Одабаш створює ювілейну колекцію неповторних купальників Speedo, у яких на подіум виходять такі світові топ-моделі як Наомі Кемпбелл, Джеррі Хол і Ясмін Ле Бон.

В 2004 році Speedo® представляє нову модель FASTSKIN® FSII. Ця модель являє собою вдосконалену версію FAST-SKIN, яка до того ж скорочує пасивний опір води на 4%.

У цей же час Speedo® для створення нової fashion-колекції вирішує об’єднати зусилля з Аміром Слама, який являеться засновником бразильської торговельної марки купальників Rosa Cha.

В 2005 році Speedo® починає тісно співробітничати зі світовим лейблом Сomme des Garcons.

В 2007 році у світ виходить ще одна нова розробка – Fastskin FS-PRO. На той момент це найшвидший і найлегший костюм для плавання. За перші півроку існування цієї моделі в ньому було встановлено більше 20 світових рекордів.

На свою восьмидесятилітню річницю Speedo випускає модель плавального костюма LZR Racer. Поява цієї моделі приводить до того, що на Олімпіаді в Пекіні спортсмени, одягнені в це екіпірування, завоювали 92% золотих медалей.

В 2009 році Speedo випускає ще більш удосконалене покоління костюмів для плавання LZR Racer. До нових розробок відносяться такі лінійки костюмів як LZR RACER PRO®, SPEEDO LZR RACER ELITE® і LZR RACER COMP®. Всі текстильні костюми компанії Speedo цілком відповідають нормам FINA 2010.

В 2010 році компанія Speedo представила у Великобританії останню лінію купальників для жінок Sculpture Shapeline. Ця чудова колекція ідеально облягає силует купальників, розроблена на базі існуючої лінії Speedo Sculpture® і має неперевершено точну посадку.

Зараз під брендом Speedo випускаються всіляка продукція для плавання: від шапочок до мп3 плеерів :-), ну й звичайно всілякі речі для купання типу плавок і купальників. Продукція випускається для чоловіків, жінок і дітей.