Опубліковано

Sisley (Сіслі) – історія створення та розвитку молодіжного бренду з Франції. Де купити, адреса магазинів

Sisley

Sisley (Сіслі) – французька марка чоловічого й жіночого одягу. Зараз бренд належить італійській компанії Benetton Group (Беннетом Груп), яка володіє такими брендами як Unіted Colors of Benetton, Sіsley, Playlіfe.

Де купити Sisley (Сіслі), адреси магазинів

Sisley (Сіслі) – французька марка чоловічого й жіночого одягу. Зараз бренд належить італійській компанії Benetton Group (Беннетом Груп), яка володіє такими брендами як Unіted Colors of Benetton, Sіsley, Playlіfe.

Де купити Sisley (Сіслі), адреси магазинів

По усьому світі розташовано більше 1000 фірмових магазинів Sіsley, є такі й в Україні. Адреси магазинів можна подивитися на офіційному сайті компанії, однак потрібно базове знання англійської.

В Україні одяг від Sisley (Сіслі) можна купити за адресами:

м. Дніпропетровськ, ТЦ Гранд Плаза;
м. Харків, вул. Сумська, 14;
м. Одеса, вул. Буніна, 25;
м. Київ, ТЦ Dreamtown.

Офіційний сайт компанії Sіsley: http://www.sisley.com

Історія компанії Sisley (Сіслі)

Компанія була заснована в Парижі у 1968 році. У цьому ж році вийшла перша джинсова колекція під маркою “Denіm”. Дизайнери дуже добре вміли сполучити стиль подіуму й вулиць, тому їхній джинсовий одяг став користуватися попитом. Це помітили власники з Benetton Group, які й купили бренд в 1974 році. Після чого бренд Sіsley починає більш активний розвиток, ще б, адже в Беннетона є на це гроші. У цьому ж році виходять і перші парфуми Sіsley. Однак справжнього успіху марка домоглася лише наприкінці 90-х, коли відбулося перепозиціювання бренду.

В 1996 році власники вирішили зробити повний редизайн бренду. Навіть логотип компанії змінився. Золотаво-бургундська емблема, яка прославила марку на увесь світ, змінилася на простий білий напис на чорному тлі.

Позиціювання бренду Sisley (Сіслі)

Sіsley – це гламурний і сексуальний бренд. Це одяг для молодих людей, які стежать за модою. Ціновий діапазон марки – вище за середнє, тому не всі люди можуть дозволити собі цей одяг.
По усьому світі налічується більш ніж 1100 магазинів Sіsley. Особливого успіху марка домоглася за рахунок гарних рекламних компаній, якими керував дизайн-директор студії Energy Project – Нікко Амандоніко й американський фотограф Террі Річардсон. Саме вони змогли показати справжню сексуальність і привабливість бренду для молоді.

Починаючи з 2003 року під маркою Sіsley стали виходити й годинники. Звісно компанія надавала лише дизайн, а виробництвом займалася фірма “Sector Group”.

Одяг Sіsley дивним образом гармонійно поєднує елегантність і сексуальність. Кожна нова колекція втілює в собі сучасні моделі, тканини вищої якості й легкий гламур. Колекції складаються з спортивного й повсякденного одягу, ділових і елегантних суконь. Частина колекції це одяг стилю casual для яскравих людей.

На європейському ринку бренд Sisley – це бренд, який дуже швидко розвивається.