Опубліковано

Savage (Саваж) – бренд верхнього одягу, та одягу стилю casual з Росії. Де купити, адреса магазинів.

savage

Savage (Саваж) – російський бренд в основному верхнього одягу. У перекладі з англійського слово Savage означає “дикун”, а на французькому означає “неприборканий”. Компанія так само володіє брендами: People, Lawіne.

Де купити Savage (Саваж), адреси магазинів

Savage (Саваж) – російський бренд в основному верхнього одягу. У перекладі з англійського слово Savage означає “дикун”, а на французькому означає “неприборканий”. Компанія так само володіє брендами: People, Lawіne.

Де купити Savage (Саваж), адреси магазинів

У країнах СНД досить багато фірмових магазинів компанії, завдяки франчайзинговій політиці, адреси магазинів можна подивитися на офіційному сайті компанії. В Україні є представництво, яке можна знайти за адресою: 07032, м. Київ, бульвар Тараса Шевченко, 35, тел.: +38 (044) 219-11-11.

В Україні одяг від Саваж можна знайти за адресами:

м. Київ, вул. Хрещатик, буд. 21;
м. Київ, ТЦ DreamTown;
м. Київ, Оболонський Проспект;
м. Житомир, вул. Київська, 77;
м. Житомир, ТЦ Глобал;
м. Кривій Ріг, Площа 30 летия 1;
м. Кривій Ріг, ТЦ Сонячна Галерея;
м. Луцьк, Проспект Волі, 9/15;
м. Севастополь, вул. Більша Морська, 7;
м. Сімферополь, вул. Самокишачи, 9/12;
м. Херсон, вул. Суворова, 17;
м. Чернігів, Проспект Миру, 29;
м. Чернівці, вул. Університетська, 4.

Офіційний сайт компанії Savage: http://savage.ru/shops/?country_id=1250&city_id=1254

Історія компанії Savage (Саваж)

Про компанію відомо досить мало, втім не менше ніж про інші вітчизняні бренди, у яких немає гарної історії, оскільки всі вони досить молоді. Отже, бренд Savage з’явилася на російському ринку в 2000 році. Спочатку під цією маркою шився верхній одяг, тим самим компанія вибрала собі нішу як виробник теплого одягу. Для російського ринку це досить актуальна ніша, тому що там багато холодних регіонів.

Для того що б підвищити продажі та пізнаваність бренду в 2003 році запускається рекламна компанія Саваж. По телевізору проходять ролики в яких ведмідь бере пуховик у чоловіка й одягає його. Ці ролики прийшлися по душі споживачам і в такий спосіб девіз компанії – “Тепле ім’я якості” став пізнаваним. Після успіху, керівники компанії вирішують розширити асортимент продукції та починають випускати одяг стилю casual, тобто міський. Можна помітити що більшість вітчизняних брендів, наприклад Sela, Ostіn, випускають одяг стилю casual, тому що це найбільш затребуваний одяг.

Для того що б розширити асортимент та вивести велику кількість брендів, компанія випускає на ринок бренд: Lawіne (Лавін) і People (Піпл). Як не дивно ці бренди теж спеціалізуються на випуску верхнього одягу, тільки бренд People, більше молодіжний і спортивний, а Lawіne більше сірий і розрахований на досить консервативних людей.

Крім того для ще більшої пізнаваності бренду Savage підписав угоду з Ксенією Собчак – зіркою телешоу Будинок -2, після чого Ксенія стала обличчям бренду, хоча що до цього рішення ходили й спірні слухи, однак пізнаваність бренду цей хід однозначно підвищив.

Премії й нагороди, отримані компанією Savage

В 2004 році Savage нагороджують Міжнародною Премією Бренд року – Effіe-2004 у категорії “Взуття, одяг, аксесуари”.
В 2005 Savage переможець номінації “Франчайзер 2005”. У цьому ж році визнаний гідним нагороди “Російський Торговельний Олімп” у номінації “Компанія, яка найдинамічніше розвивається”. І в тому ж році Savage нагороджена першою Національною Премією в області франчайзингу “Золотий Бренд”.
В 2006 році Savage одержав Міжнародну Премію “Золотий Бренд 2006” у номінації “Золота Франшиза” за самий рентабельний франчайзинговий проект. У травні Компанія стала переможцем Премії V Ювілейного Всеросійського конкурсу “Золоті Мережі-2006” у номінації “Краща мережа одягу”. У жовтні Savage був нагороджений Національною Премією в області індустрії моди “Fashіon-компания – 2006”.

Концепція, позиціювання бренду Savage

Якщо розкласти слово Саваж по буквах:
С – воля
А – активність
В – можливість
А – актуальність
Ж – життя

Одяг Savage – це зручний одяг для міського життя. Це досить якісний одяг за середньою ціною, розрахована на середній клас покупців. Колекція Savage містить у собі одяг для жінок і чоловіків віку 25-35 років. Дизайнери постаралися об’єднати в моделях стиль і колір, комфорт і авангард, натуральні матеріали й етнічні мотиви.

Всі лінії колекції вибудувані таким чином, щоб кожний незалежно від віку й смакових переваг міг створити свій індивідуальний стиль.

Неважливо чим ви зайняті – чи працюєте ви в офісі, чи займаєтеся ви спортом або відпочиваєте на морському або гірськолижному курорті, ви завжди будете виглядати стильно. Натуральні матеріали дозволять почувати себе зручно й вільно.

У магазинах марки Savage можна купити не тільки верхній одяг, але й штани, сорочки, спідниці, трикотаж, плащі, куртки, пуховики.