Опубліковано

Salvatore Ferragamo (Сальваторе Феррагамо) – жіночий та чоловічий одяг та взуття з Італії. Де купити, адреса магазині

Salvatore Ferragamo

Salvatore Ferragamo (Сальваторе Феррагамо) – жіночий та чоловічий одяг, взуття, аксесуари та білизна з Італії.

Де купити бренд Salvatore Ferragamo (Сальваторе Феррагамо), адреси магазинів в Україні

На офіційному сайті компанії Salvatore Ferragamo, зазначені адреси фірмових магазинів. Їх досить багато і в Україні вони є.

Адреси магазинів Salvatore Ferragamo (Сальваторе Феррагамо) в Україні:

Salvatore Ferragamo (Сальваторе Феррагамо) – жіночий та чоловічий одяг, взуття, аксесуари та білизна з Італії.

Де купити бренд Salvatore Ferragamo (Сальваторе Феррагамо), адреси магазинів в Україні

На офіційному сайті компанії Salvatore Ferragamo, зазначені адреси фірмових магазинів. Їх досить багато і в Україні вони є.

Адреси магазинів Salvatore Ferragamo (Сальваторе Феррагамо) в Україні:

Київ, вул. Хрещатик, 15, Пасаж, тел. +38 044 278 3646

Офіційний сайт: http://www.ferragamo.com

Історія заснування компанії Salvatore Ferragamo (Сальваторе Феррагамо)

Компанія Salvatore Ferragamo являється одним із самих популярних італійських luxury брендів, який займається виготовленням взуття, одягу, виробів зі шкіри, парфумів та аксесуарів.

Сальваторе Феррагамо народився в 1898 році в невеликому селі недалеко від Неаполя. Він був одинадцятою дитиною в досить небагатій родині. Помітивши в одинадцятирічному віці у свого сина потенціал, батьки Сальваторе відправили його в Неаполь навчатися взуттєвій майстерності. Три роки потому, Сальваторе повернувся додому й відразу ж відкрив свою першу взуттєву майстерню.

В 1914 році Сальваторе Феррагамо залишив рідну домівку й переїхав жити в Америку до свого старшого брата. На початку 1920-х років Сальваторе жив у Каліфорнії, де й відкрив свою другу майстерню з ремонту й пошиття взуття. У майстерню до молодого дизайнера нерідко приходили досить незвичайні замовлення. Приміром , широко відомий режисер і продюсер Сесіл Бі Де Мілль один раз замовив величезну партію ковбойського взуття для зйомок вестерну. Взуття, створюване Сальваторе Феррагамо, істотно відрізнялася від звичайного взуття того часу, тому незабаром люди стали замовляти продукцію в цього італійського майстра для носки його в повсякденному житті.

З роками Сальваторе вирішив підвищити свій інтелектуальний рівень і поступив в Університет Південної Каліфорнії. Набувши необхідних знань, він зміг прорахувати й створити бездоганну форму колодки, це дозволило створювати не просто гарне, але й дуже комфортне жіноче взуття.

В 1923 році Феррагамо відкрив магазин Hollywood Boot Shop. Протягом 30 років Сальваторе успішно взував весь голлівудський бомонд.

Однак успіх Феррагамо на американських ринках в 1929 році потерпів крах, провиною цьому стала велика економічна депресія. Закривши свою досить успішну компанію, Сальваторе вирішив повернутися в Італію й почати працювати строго на внутрішній національний ринок. Уже до середини 1936 року взуттєве підприємство Феррагамо приносило досить великий прибуток, що й дозволило йому орендувати одне зі стародавніх приміщень для розміщення своїх майстерень і магазина. Ця споруда називається Palazzo Spіnі Feronі і є колишньою резиденцією одного з банкірів Римського Папи Боніфація VІІІ. Побудовано цей будинок було в 1289 році.

Перший внесок за Palazzo Spіnі Feronі Феррагамо зробив на початку 1938 року, із цього часу й по сьогоднішні дні в цьому унікальному по зовнішньому вигляді спорудженні знаходиться головний офіс компанії. В 1940 році Феррагамо нарешті вирішив зайнятися своїм особистим життям та одружився на молодій дівчині – донці лікаря зі свого рідного села. Цю дівчину звали Ванда Мілетті, і вона без коливань відправилася за новоспеченим чоловіком у Флоренцію, де згодом і народила йому шістьох дітей: трьох міцних хлопчиків – Леонардо, Ферручіо й Массімо й трьох милих дівчинок – Фьямму, Фульвію й Джованну.

В 1947 році Феррагамо був визнаний гідним однієї із най престижних премій Neіman Marcus Award, яка була вручена йому за створення босоніжок-“невидимок”, верхня частина яких була виготовлена з нейлонових ниток. Уже в 1950 році компанія Salvatore Ferragamo, нараховуючи в штаті тільки 700 чоловік, умудрялася робити в день по 350 пар взуття ручної роботи. Фірмовий бутик компанії, розташований на вулиці Vіa Tornabuonі, став обов’язковим шоппінг-місцем для відвідування. У цьому магазині досить часто бувала Ганна Маньяні, Софі Лорен, герцогська пара Віндзорів і багато інших.

Несподівана смерть Сальваторе Феррагамо, яка трапилася в 1960 році, поставила його улюблену дружину Ванду Феррагамо перед нежартівливим вибором: або продати фірму, або самої її очолити.

У підсумку Ванда вирішила сама очолити компанію, і як показав час, чудово впоралася зі своїм завданням, до того ж згодом до неї в допомогу прийшли її діти. Під керуванням Ванди компанія істотно розширила свій асортимент, почавши випускати крім взуття – сумки, жіночу й чоловічу лінії ready-to-wear, біжутерію, шовкові хустки, годинники, сонце захисні окуляри, оправи й парфумерію.

Зараз торговельна марка Salvatore Ferragamo продовжує створювати взуття, як для повсякденного життя людей, так і для кінокомпаній. В 1996 році для зйомок Мадонни у фільмі-мюзиклі “Евіта” Алана Паркера компанією Ferragamo було створено 14 неперевершених моделей взуття. Приблизно в цей же час для Дрю Беррімор компанія створила кришталеві черевички, у яких ця чудова акторка знялася в кінострічці “Історія Попелюшки”.

На сьогоднішній день над постійним розвитком компанії Salvatore Ferragamo трудяться три покоління родини Феррагамо. Головою правління холдингу Salvatore Ferragamo Іtalіa S.P.A. являється Ванда Феррагамо, також вона є главою компанії Ferragamo Fіnanzіara S.P.A і компанії Palazzo Feronі Fіnanzіara.