Опубліковано

RoccoBarocco (Роккобарокко) – жіночий одяг з Італії. Де купити, адреса магазинів

RoccoBarocco

RoccoBarocco (Роккобарокко) – італійський будинок моди, який випускає жіночий одяг, джинси, парфуми, годинники та аксесуари.

Де купити бренд RoccoBarocco (Роккобарокко), адреси магазинів в Україні

RoccoBarocco (Роккобарокко) – італійський будинок моди, який випускає жіночий одяг, джинси, парфуми, годинники та аксесуари.

Де купити бренд RoccoBarocco (Роккобарокко), адреси магазинів в Україні

На жаль, фірмових бутиків в RoccoBarocco досить небагато. На офіційному сайті компанії RoccoBarocco, зазначені лише адреси в Італії. Якщо пошукати в Інтернеті, в Україні продаються в основному парфуми, годинники й сумки від RoccoBarocco. Причому не факт, що ви купите оригінальну продукцію дизайнера.

До речі парфуми RoccoBarocco продаються в мережі магазинів Брокард.

Офіційний сайт дизайнера RoccoBarocco: http://www.roccobarocco.it/

Історія будинку моди RoccoBarocco (Роккобарокко)

Будинок Моди RoccoBarocco є унікальним навіть для самої Італії. Молодий модельєр з Неаполя, який взяв собі цей зухвалий псевдонім, ніколи не був схожий на своїх колег, він не намагався зробити з моди театральне шоу або храм піднесеного мистецтва. Адже як би там не було, одяг завжди залишається всього лише одягом. Його якість і краса зовсім не повинні бути обумовлені дуже дорогими або рідкими матеріалами, адже навіть звичайні джинси можна зробити так, щоб їхня власниця відчула схований у них тонкий смак, елегантність і навіть, оригінальність.

Як і багато інших Рокко Барокко теж із трепетом ставиться до такого матеріалу як денім. Він використовує його не тільки у виробництві одягу, але й в аксесуарах, годинниках і лінії досить популярного парфюма від RoccoBarocco. Всі ці лінії у своїй назві містять слово – Jeans.

Незважаючи на досить солідний вік Рокко Барокко дотепер самостійно керує своїм Будинком Моди, і, як можна помітити, поки абсолютно не збирається на спочинок.

Рокко Барокко – справжнє ім’я Дженнаро Москар’єлло – був народженний в 1944 році в Неаполі. Ні для кого не секрет, що це містечко славиться своєї театральною, жагучою, повною творчості енергією, тут практично кожна вулиця багата своїми таємничими історіями й пригодами. Саме рідне й миле місто навіяло юному майстрові цей незвичайний і приваблюючий псевдонім, який став об’єднанням двох яскравих архітектурних стилів містечка – рококо й барокко.

Уже до 30 років Рокко Барокко був практично на олімпі світової моди, а його витвори й донині залишаються досить актуальними й без особливих проблем завойовують людські серця.

Своє сходження до піка слави Рокко Барокко почав ще в 60-і роки в бутику dі Rіno, який був розташований на острівці Іск’я в межах Неаполітанської затоки.

В 1966 році витвори молодого майстра приверни увагу двох найбільших на той момент французьких дизайнерів Патріка Де Барентезна і Жіля. У ті часи ці двоє вважалися справжніми законодавцями моди. Саме ця парочка й умовила Рокко перебратися в Рим і створити свій Будинок Моди, а через усього лише два роки столиця Італії вже аплодувала першій колекції новоспеченого Будинку RoccoBarocco. Сам Барокко ніколи не приховував, що дана колекція є спільним плодом творчості, його й Жіля.

Уже протягом багатьох років Будинок Моди RoccoBarocco успішно створює стильні вбрання для самих високопоставлених людей світу, і ці моделі завжди відрізняються досить зухвалим дизайном і бездоганними чіткими лініями. Основною відмітною рисою одягу RoccoBarocco є сміливі яскраві кольорові рішення, а також використання різних оптичних ефектів.

Крім цього майстер особливу увагу завжди приділяє самим дрібним деталям, і саме це дозволяє вже протягом багатьох років диктувати й створювати моду. Стиль марки RoccoBarocco – це завжди гламур, креатив і авангард, сам майстер постійно прагне вийти за рамки щоденності, кинути виклик моді та створити щось екстраординарне.

У колекціях RoccoBarocco можна знайти практично все: трикотаж, джинси, повсякденний одяг, модні аксесуари, шарфи, шкіряні сумки й гаманці, парфуми й навіть нижню білизни. Вся продукція RoccoBarocco відрізняється приголомшливою яскравістю фарб і характерної для цього бренду асиметрією ліній крію. Майже завжди моделі даної марки доповнюються переливчастими блискітками, золотавими деталями й витонченими вишивками, які створюють справжню чарівність стилю RoccoBarocco.

Тенденції одягу, які Рокко Барокко представляє щорічно, систематично публікуються в оглядах моди самих популярних журналів для жінок.