Опубліковано

Roberto Cavallі (Роберто Каваллі) – бренд італійського модного, сексуального одягу. Де купити, адреса магазинів.

robertocavalli

Roberto Cavallі (Роберто Каваллі) – італійський модельєр одягу. Прославився тим, що любив використовувати шкіру у своїх витворах. Любить називати себе “художником моди” а не дизайнером, тому що його дід був досить відомим художником.

Де купити Roberto Cavallі (Роберто Каваллі), адреси магазинів

Roberto Cavallі (Роберто Каваллі) – італійський модельєр одягу. Прославився тим, що любив використовувати шкіру у своїх витворах. Любить називати себе “художником моди” а не дизайнером, тому що його дід був досить відомим художником.

Де купити Roberto Cavallі (Роберто Каваллі), адреси магазинів

На офіційному сайті бренду Cavallі можна знайти адреси фірмових магазинів по усьому світу, однак потрібні базові знання англійської мови. Cavallі розділяє свої магазини на два типи: Roberto Cavallі й Just.

В Україні магазини Роберто Каваллі можна знайти за адресами:

м. Київ, вул. Хрещатик, 15\4, телефон: +38 044 3904280

Незабаром обіцяють відкрити магазин Just у Донецьку.

Офіційний сайт дизайнера: www.robertocavalli.it

Біографія Roberto Cavallі (Роберто Каваллі)

Roberto Cavallі (Роберто Каваллі) був народжений у Флоренції (Італія) 15 листопада 1940 року. Росла дитина в досить творчій родині. Його дідуся називали Gіuseppe Rossі (Джузеппе Россі) він був відомим художником імпресіоністом. Батько теж малював, а мати шила одяг. Родина була творча, але не дуже забезпечена, хоча дитині вони змогли дати гарну освіту. Roberto Cavallі, пішов учиться в знамениту Флорентійську Академію Мистецтва, де докладно вивчив мистецтво дизайну.

Навчаючись в академії, Cavallі багато експериментує. Уже тоді він почав захоплюватись принтами й він розфарбував футболки, які потім продавав відпочиваючим Сен-Тропе й Блакитного берегу. Але найбільше Cavallі подобалось працювати зі шкірою, саме через неї він і прославився.

На-початку 1960-х Cavallі показує свою першу колекцію, яка була виготовлена з натуральних тканин у поєднанні зі шкірою. Крім того в колекції широко використалися мотиви з класичних картин, що було ще більш оригінально. Це був успіх, однак багато критиків залишилися незадоволені. Одягти одяг від Cavallі значило визнати свою ексцентричність. Однак коли Бріджіт Бордо з’явилася на елітному пляжі Сен-Тропе в одному з убрань від Cavallі, навколо його імені піднявся неймовірний ажіотаж.

Працюючи зі шкірою, Cavallі навіть встиг запатентувати свій власний спосіб печаті на шкірі в 1970 році він представив публіці свої роботи в області клаптевої техніки. В 1972 році Cavallі представив на суд громадськості ще одну скандальну колекцію. Показ проходив в Whіtehall Pіttі Palace (Палаццо Пітті) у Флоренції. На подіумі з’явилися костюми, штани й навіть вечірні плаття з денима, що до цього використався тільки для пошиття робочого одягу. Після цієї колекції молодого модельєра остаточно запримітили. Cavallі постійно експериментував з матеріалом і кольором, у результаті чого здобув собі славу новатора у світі моди. В 1972 році Cavallі також відкрив свій перший бутик у Сен-Тропе(Франція), хоча родом модельєр з Італії.

В 1978 році Roberto Cavallі женитися на Eva Durіnger (Єві Дьюрінгер), яка згодом стає його партнером по бізнесу. Їхнє знайомство відбулося на конкурсі міс Всесвіт, де Каваллі виступав у якості одного з членів журі, а Єва була учасницею. Крім того Eva Durіnger посідала перше місце на конкурсі міс Австрія.

Починаючи з 1980-х років, популярність модельєра небагато впала, тому що на світову арену ввійшов такий відомий модельєр як Gіannі Versace (Джанні Версаче) і дивувати публіку стало важче. Але у 1994 році Cavallі випускає тріумфальну колекцію, у якій були пальта декоровані кристалами, принти, які імітують текстуру шкір тварин, а також “зістарена” шкіра.

Варто відзначити, що Roberto Cavallі випускав тільки жіночі колекції одягу, однак з 1994 році випустив і чоловічу колекцію одягу. Після чого Roberto Cavallі зважується на революційний крок: створює більш дешеві лінії одягу з назвою Just Cavallі, у якій є колекція Freedom у стилі casual, а також її продовження – Angels. Цей одяг був орієнтований на середній клас споживачів, тому популярність дизайнера виросла.

В 1999 році Роберто Каваллі відкриває на Madіson Avenue у Нью-Йорку (США) величезний бутик, у якому можна було зустріти багатьох зірок кіно й музики.

В 2002 році “Fashіon Group Іnternatіonal” визнає Роберто Каваллі (Roberto Cavallі) дизайнером року.
В теперішній час (2010 рік) Roberto Cavallі живе зі своєю дружиною Євой Дюрінгер і дітьми на власній віллі неподалік від Флоренції (Італія).

Бренд Roberto Cavallі (Роберто Каваллі)

Талант Roberto Cavallі оцінили в усьому світі. Одяг від Roberto Cavallі одягали й одягають наступні знаменитості: Мадонна, Брітні Спірс, Сінді Кроуфорд, Шакіра, Дженніфер Лопез, Тіна Тернер, Холлі Беррі, Кетрін Зета-Джонс, Сара Мішель Геллар, Элтон Джон, Шер, Лені Кравітц, Джон Бон Джові й Боно.

Крім одягу, будинок моди Cavallі випускає лінії білизни, купальники, окуляри, сумки, годинники, взуття, товари для будинку, а також дитячий одяг – Roberto Cavallі Angels для дівчаток і Roberto Cavallі Devіls для хлопчиків. Є також лінія одягу присвячена джинсам: Cavallі Jeans, яка користується широкою популярністю в усьому світі.

Недарма говорять, що талановита людина, талановитий у всьому. Крім розробки різних ліній одягу, Roberto Cavallі відкриває свій ресторан і шоколадну фабрику, а також запускає перший аромат Roberto Cavallі Parfum.

Мережа бутиків Cavallі розростається по усьому світі. Вони вже є практично у всіх столицях світу. Іменитий дизайнер підтримує молоді дарування (наприклад, молодого модельєра Вероніку Жанві з України).

В 2003 році з’являється чоловічий аромат Cavallі Man.

Як говорить сам дизайнер: “мода для тих, хто молодий душею й у будь-якому віці почуває себе юним”. Його одяг повний сексуальності, при цьому зберігає гармонію природи.