Опубліковано

Promenada center (Променада Центр) – торговий центр у Києві на Лук’янівці

promenada-center

Promenada center (Променаду Центр) – київський торговий центр, розташований недалеко від метро Лук’янівська.

Інформація про торговий центр Променаду Центр (Promenada center)

Promenada center (Променаду Центр) – київський торговий центр, розташований недалеко від метро Лук’янівська.

Інформація про торговий центр Променаду Центр (Promenada center)

Торговий центр Променада, був зданий в експлуатацію в 2004 році. Загальна площа центра становить 40 000 квадратних метрів, під торговельні приміщення віддано приблизно 30 000 квадратів. Це найбільший торговий центр у Шевченківському районі міста Києва. Поруч з Променадою є місця для паркування, розраховані на 1000 машино-місць.

У перекладі із французького слово Promenade, означає прогулянка. Променада чимось схожа на торговий центр Караван (Київ).

Діставатися до Променади не всім зручно, тому що торговий центр перебуває в кілометрі від метро Лук’янівська. Однак від метро можна доїхати до Променади на безкоштовній маршрутці. Одним словом практично як у ТЦ Караван, котрий також не поруч з метро знаходиться, однак дуже популярний, завдяки великій кількості магазинів.

Серед магазинів, які представлені в Променаді, можна побачити такі назви: Mothercare, Крошаплюс, Kіddіtop, Dodіpetto&K, Nojcіk, Mіnі mіss, Забавка, Планета играшок, Інтертоп, Carlo Pazolіnі, Chester, Aіrstep, Aldo, Lucіano Carvarі, Sіlvіa Rosso, Opіnіons, Crocs, Pіerre Cardіn, VD One, Clan, Kazzara, Modamo, Іmage, B&G, Cіty-fashіon, Denny rose, Nіa style, Vіol’s, Potіs&Verso, Opіnіons, Status, Next, Jennyfer, Monton, O’Stіn, Colіn’s, Levіs, Peacocks, Motor, Tally Weіjl, Mark&Spenser, ecko unltd, Sprіngfіeld, Esprіt, Effіgy, Glamur, Savage, Columbіa, Іntersport, Golden poіnt, Women secret, Lacky gіrl.

Так само в стінах Променади можна купити продукти в магазині “Фуршет” і перекусити в чисельних їдальнях, кафе й ресторанах.

Адреса торгового центра Promenada center (Променада Центр):
Київ, вул.Овручська, 18 (або ж вул.Баговутовська, 17-21)
телефон: +38 044 455-89-55

Офіційний сайт торгового центра Променада: http://www.promenada.com.ua/
Однак на сайті є тільки заглушка.