Опубліковано

Pollini (Полліні) – бренд італійського взуття з сторічною історією. Де купити, адреса магазинів

Pollini

Pollini (Полліні, Поліні) – італійський взуттєвий бренд, який заснували брати Ромео й Доменіко Полліні в 1900 році. Компанія має більш ніж 100 літню історію. Зараз бренд входить до складу компанії AEFFE FASHІON GROUP.

Де купити Pollini (Полліні, Поліні), адреси магазинів

Pollini (Полліні, Поліні) – італійський взуттєвий бренд, який заснували брати Ромео й Доменіко Полліні в 1900 році. Компанія має більш ніж 100 літню історію. Зараз бренд входить до складу компанії AEFFE FASHІON GROUP.

Де купити Pollini (Полліні, Поліні), адреси магазинів

По усьому світі є досить багато фірмових магазинів Pollіnі (Полліні), адреси яких можна подивитися на офіційному сайті компанії. Однак України в цьому списку на жаль немає. Найближча країна де можна знайти фірмові бутики Полліні це Росія або Польща.

Офіційний сайт компанії: www.pollini

Історія взуттєвого бренду Pollini (Полліні)

Взуттєвий бренд Pollini один із самих старих у Європі, іще б, адже компанія була заснована в 1900 році. Засновниками виступили брати Ромео й Доменіко Полліні. Бізнес починався як і в багатьох інших італійських компаній з невеликої сімейної шевської майстерні. Розташовувалася вона в містечку Сан Муаро, область Пасколі. У Пасколі зародилося дуже багато італійських брендів, наприклад таких як Baldіnіnі, Vіcіnі, Sergіo Rossі. Спочатку це було лише невелика сімейна майстерня взуття, яке прославилося на всю округу, тому що було якісне та гарне.

У період першої світової війни Полліні, як і інші взуттєві майстри виготовляли взуття для армії. В 1939 році, на початку другої світової війни, взуттєві сімейні компанії із Сан-Мауро вирішили об’єднається, що позитивно відбилося на Pollіnі. Переживши другу світову, компанія стрімко розвивалася. В 1950 роки Pollіnі й Бруно Мальі, який був потомственим італійським взуттьовиком, підписали договір про співробітництво. У той час це були два перспективних, але невеликих виробника взуття. У зв’язку з договором про співробітництво, стало необхідним розширятися. Компанія POLLІNІ придбала невеликий маєток для виробництва взуття, який у 1956 трансформувався в повноцінну фабрику, з новітнім устаткуванням. Співробітництво з Бруно Мальі тривало до 1961 року. В 1963 році, в Італії відкрився перший бутик Pollіnі.

Сімдесяті роки стали золотими для бренду Pollіnі. У цей період компанія співробітничає з багатьма відомими брендам і дизайнерами, такими як: TІVOLІ, REGІNA SCHRECKER, GATTІONІ, ENRІCA MASSEІ, BLUMARІNE, TІMMY. Полліні виходить на міжнародний ринок моди, випускаючи по дві колекції взуття в рік. Взуття демонструвалося в Дюссельдорфі, Парижі, Нью-Йорку, Мілані й Болоньї. В 1979 році компанія завдяки угоді з японською фірмою TOYOTA-YURYA, відкриває 15 бутиків у Японії. Нові магазини були відкриті також у Флоренції, Мілані, Римі, Болоньї, Пармі, Вероні, Больцано, Бергамо, Варесе й Венеції.

В 1989 Pollini змінила адресу головного офісу, переїхавши до італійського міста Гаттео, де перебуває й донині. Компанія займає виробничу площу в 50 000кв. м, 15 000 з яких, відведені під офіси й шоу-руми.

В 2000 році Pollini починає співробітничати з концерном AEFFE FASHІON GROUP. Тоді компанія стала робити аксесуари під брендом ALBERTA FERRETTІ, PHІLOSOPHY DІ ALBERTA FERRETTІ й NARCІSO RODRІGUEZ. В 2001 році Pollіnі входить до складу AEFFE FASHІON GROUP. В 2002 році компанія починає робити взуття й аксесуари для бренду MOSCHІNO, він також входить до складу корпорації AEFFE. Зараз AEFFE належать такі бренди як Pollіnі, Alberta Ferretі, Phіlosophy dі Alberta Ferretі, Moschіno, Jean Paul Gaultіer, Narcіsco Rodrіguez, Velmar.

В 2003 році Pollіnі переманила до себе відомого турецького дизайнера Ріфата Озбека, який одержав посаду креативного директора, відповідального за створення жіночої лінії одягу ready-to-wear. У складі концерну AEFFE, Pollіnі стала дизайнерським і технологічним лідером групи, консолідувавши більше 18% усього обороту компанії. Особливо дорожить компанія AEFFE творчістю Альберто Полліні, який завжди дивує шанувальників марки новими штрихами елегантності й високої моди.

Виробництво, позиціювання марки Pollini (Полліні)

Pollіnі – знаменита італійська марка ексклюзивного взуття й аксесуарів класу haute de gamme – “високе мистецтво”. Елегантність – головне в стилі Pollіnі. Туфлі від Pollіnі вибирають самі витончені й вимогливі модниці й модники всього світу, адже кожна модель – твір мистецтва.
Використання високоякісних матеріалів, вишуканість дизайнерських рішень, найвища майстерність вироблення й виготовлення колодки – все це забезпечує успіх і високу репутацію взуття Pollіnі. Всі свої моделі брати Полліні створюють у співробітництві з Міріам Шеффер і Джорджіной Гудмен, консультантам по аксесуарах, а також з Ріфатом Озбеком – креативним директором жіночої лінії одягу. Однак основну причину успіху компанії Pollіnі багато хто бачать у неповторній сімейній наступності: бізнес переходить від батька до сина, від брата до брата більше сторіччя, а це означає, що виробництво взуття – це не просто джерело доходу для родини Полліні, це пам’ять про минуле, справа сьогоднішнього дня й спадщина для майбутнього.

Крім взуття, під брендом Pollini можна купити численні аксесуари.