Опубліковано

Pіerre Cardіn (П’єр Карден) – біографія знаменитого франко-італійського кутюр’є. Де купити, адреса магазинів

Pierre Cardin

Pіerre Cardіn (П’єр Карден) – відомий французький Кутюр’є італійського походження.

Де купити Pіerre Cardіn (П’єр Карден), адреси магазинів

Фірмові магазини й бутики Pіerre Cardіn розташовані по усьому світі, однак на офіційному сайті компанії знайти адреси магазинів мені не вдалося.

В Україні речі від Pіerre Cardіn можна знайти за адресами:

м. Київ, ТЦ Квадрат на Лук’янівці (вул.Білоруська 2);
м. Київ, вул. Червоноармійська 72;

Pіerre Cardіn (П’єр Карден) – відомий французький Кутюр’є італійського походження.

Де купити Pіerre Cardіn (П’єр Карден), адреси магазинів

Фірмові магазини й бутики Pіerre Cardіn розташовані по усьому світі, однак на офіційному сайті компанії знайти адреси магазинів мені не вдалося.

В Україні речі від Pіerre Cardіn можна знайти за адресами:

м. Київ, ТЦ Квадрат на Лук’янівці (вул.Білоруська 2);
м. Київ, вул. Червоноармійська 72;
м. Київ, Овручська 18;

Дизайнер виготовляє так само й годинники, які можна купити в інтернет-магазинах, однак остерігайтеся підробок!

Офіційний сайт дизайнера: www.pierrecardin.com/

Біографія, історія Pіerre Cardіn

П’єр Карден (Pіerre Cardіn, по італійськи пишеться Pіetro Cardіn) народився 7 липня 1922, у невеликому містечку Сан-бьяджо-ді-каллальта не далеко від Венеції в Італії. Його батько був виноробом, однак у П’єра не лежала душу до вин, а лежала до моди. У шкільні роки П’єр Карден переїжджає у Францію, а в 14 років стає підмайстром в одного кравця біля Франції. А незабаром після цього він відправився підкоряти Париж.

П’єру Карденові потрібні були знайомства та зв’язки, він напролом йшов до своєї мрії – стати великим дизайнером. Будучи в Парижі він подружився з відомим поетом, драматургом і талановитим мемуаристом Жаном Кокто. Далі йому повезло працювати в Паризькому будинку моди Пакена Скіапареллі, а з 1946 року він працює на Крістіана Діора. Але Карден хотів мати свій будинок моди. В 1949, після декількох років учнівства, Карден залишив Будинок Dіor і відкрив власний Будинок Моди.

П’єр Карден надзвичайно сміливий дизайнер, він запатентував більше 500 винаходів у світі моди, наприклад, кольорові панчохи й високі чоботи, міні-сарафани, фривольні краватки “у квіточку”, довгі піджаки без коміра та вузькі штани на ґудзиках, спочатку створені для “Бітлз”.

В 1954 році вийшла знаменита модель сукні-пузирі. Карден також відвідав Японію, яка після другої світової війни зазнавав труднощів і потім відкрив там свої бутики, побачивши величезний потенціал ринку Азії, який тільки почав формуватися.

Перша у світі колекція готового одягу була представлена Карденов в 1959 році на показі в магазині Prіntemps Store. Відвідувачі були шоковані новим авангардним стилем одягу. У майбутньому Карден багаторазово шокував публіку й показував невідкриті досі сторони моди.
В 1960 році він порушив традиційний підхід до моди як мистецтву для жінок, створивши першу колекцію чоловічого одягу.

Світ П’єра Кардена в наші дні

П’єр Карден спустив pret-a-porter на вулиці. Він якщо не змінив то дуже сильно вплинув на міжнародний fashіon-бізнес. На сьогоднішній день П’єр Карден глава величезної імперії, його ім’я стало брендом. Він видає дозвіл на продаж більше 800 товарів під брендом Cardіn в 170 країнах світу й це завжди якісні товари. На 2010 рік в імперію Cardіn входили мережа магазинів одягу, мережа ресторанів Maxіm, бутики парфумерії, готелі й культурні установи, у числі яких Espace Cardіn у Парижі й колишній маєток маркіза ДЕ Сада Chateau Lacoste у Любероні. Щорічний оборот імперії Cardіn становить порядку 8 мільярдів доларів. Однак за деяким даними, певні частини його імперії, зокрема , ресторани й театри, переживають сьогодні не кращі часи. Проте Карден завжди відмовлявся від проведення будь-яких розпродажів, воліючи зберігати непроданий товар у своєму особистому музеї, на складі площею 3500 квадратних метрів. На цьому просторі Карден зібрав унікальну колекцію одягу й меблів.

Карден побудував одну із самих впливових у світі модних імперій і протягом декількох десятків років одягає найкрасивіших жінок планети й день у день займається своєю улюбленою справою.
29 листопада 2009 року 87-літній французький кутюр’є П’єр Карден був ненадовго госпіталізований після того, як відчув нездужання в паризькому аеропорті імені Шарля ДЕ Голля, це була легка серцева недостатність.

Нагороди які одержав П’єр Карден:
– Командор ордена Почесного легіону
– Командор Національного ордена “За заслуги”
– Кавалер ордена мистецтв і літератури
– Орден Франциска Скоріни (2004, Білорусія)
– Перший кутюр’є, вибраний членом Французької академії образотворчих мистецтв.
– У листопаді 2008 р. П’єру Карденові були вручені регалії почесного члена Російської академії мистецтв.