Опубліковано

Persona (Персона) – жіночий одяг великих розмірів від Max Mara. Де купити, адреси магазинів

persona

Persona (Персона) – лінія жіночого одягу великих розмірів від Max Mara. Зараз це практично самостійний бренд котрий входить у концерн Max Mara Fashіon Group. Також в MMFG входять бренди: Max Mara, Sportmax, Max&Co., Weekend, іBlues, Marella, Pennyblack, Marіna Rіnaldі, Persona.

Де купити Persona (Персона), адреси магазинів

На офіційному сайті компанії, можна подивитися адреси фірмових магазинів, яких не так вже й багато. Усього налічується приблизно 150 торговельних місць, у яких продають жіночий одяг Persona і серед цих місць є фірмові монобрендові магазини, а також мультибрендові.
Продається одяг Persona в основному в країнах Європи. В Україні фірмових магазинів немає.
Тому купити одяг від Persona можна в не офіційних постачальників, тож остерігайтеся підробок!

Офіційний сайт компанії: http://www.personamr.com/it/pagina-iniziale

Інформація про бренд Persona (Персона)

Спочатку це була тільки лінія одягу від Max Mara і з’явилася вона на початку 1970-х років. З 1983 року, лінія жіночого одягу великих розмірів Persona, перейшла під крило проекту Маріна Рінальді. Ну, а трохи пізніше, стала самостійним брендом.

Persona від початку замислювалася як лінія модного жіночого одягу для повнотілих жінок. Так розмірний ряд Persona починається від 40 і закінчується 52 розміром по європейській шкалі. Одяг модний, якісний й призначений для жінок, які стежать за модою. Коштує він, як і інші бренди від Max Mara, дорого.