Опубліковано

Paul Smith (Пол Сміт) – бренд дорогого одягу с Англії. Де купити, адреса магазинів

Paul Smith

Paul Smith (Пол Сміт) – відомий англійський дизайнер, був народжений у Ноттінгемі.

Де купити Paul Smith (Пол Сміт), адреси магазинів

На офіційному сайті Paul Smith можна подивитися адреси його фірмових магазинів, тільки необхідно знати англійський, тому що сайт на англійській мові. На жаль в Україні немає офіційних бутиків, найближча країна де можна купити товари від Пола Сміта – Росія.

Paul Smith (Пол Сміт) – відомий англійський дизайнер, був народжений у Ноттінгемі.

Де купити Paul Smith (Пол Сміт), адреси магазинів

На офіційному сайті Paul Smith можна подивитися адреси його фірмових магазинів, тільки необхідно знати англійський, тому що сайт на англійській мові. На жаль в Україні немає офіційних бутиків, найближча країна де можна купити товари від Пола Сміта – Росія.

Офіційний сайт дизайнера: www.paulsmith

Історія та коротка біографія Paul Smith (Пола Сміта)

Paul Smith (Пол Сміт) народився 5 листопада в 1946 році в Ноттінгемі. Батьки його були не заможні, тому коли Полу виповнилося 16 років, батько влаштував його працювати в місцевий магазин одягу підсобним робітником. Однак Пол захоплювалася велоспортом і мріяв досягти успіху в цій справі. Його мріям не призначено було збутися, тому що в 17 він потрапив в аварію на велосипеді, після якої півроку пролежав у лікарні. Там він познайомився й здружився з багатьма цікавими людьми, з якими в нього було багато спільного.

Вийшовши з лікарні, Paul Smіth вирішив зібрати своїх нових друзів в одному популярному пабі й за кружкою пива спокійно поспілкуватися. Вони говорили про Мондріане, Уорхоле, Девіде Бейлі, слухали “Роллінг Cтоунз” і Майлса Девіса. Саме тоді Пол відчув, що найбільше на світі він хоче бути причетним до яскравого й барвистого світу мистецтва, ідей і хвилюючих уяву вражень.

В 1968 році Paul Smіth відкриває свій перший маленький бутик, а через 2 року, в 1970 році, за підтримки дівчини, а нині дружини Paulіne Denyer (Полін Дєньєр) відкриває свій магазин у Ноттінгемі. Для того що б краще розібратися у світі моди, вечорами Пол відвідував курси кройки та шиття. А його дівчина, Полін була випускницею Королівського коледжу мистецтв (RCA – Royal College of Arts) і у всьому допомагала йому.
Перший показ своєї колекції чоловічого одягу, Paul Smіth організував в 1976 році в Парижі (Франція).

Позиціювання бренду Paul Smith (Пол Сміт)

Пол Сміт, безумовно, один з найвідоміших дизайнерів Великобританії. Крім того він ще й не поганий бізнесмен. Зараз під брендом Paul Smіth виробляються наступні товари: чоловічий і жіночий одяг, аксесуари, окуляри, парфумерія, килимки, порцеляна. Усього виходить 12 різних колекцій під назвами: Paul Smіth, Pal Smіth Women, PS by Paul Smіth, Paul Smіth Jeans, Paul Smіth London, R.Newbold (тільки в Японії), Paul Smіth Accessorіes, Paul Smіth Shoes, Paul Smіth Fragrance, Paul Smіth Watches, Paul Smіth Pens and Paul Smіth furnіture and ‘thіngs’.

У фірмових магазинах Пола Сміта, представлені не тільки те що випускає Пол, але й різноманітний асортимент ювелірних виробів, книг, творів мистецтва, антикваріату й незліченна кількість цікавих і просто гарних дрібничок. Пол Сміт універсальний дизайнер, приклади його робіт можна подивитися на офіційному сайті, там є досить цікаві експонати, наприклад такі як сидіння для велосипеду.

Звісно дозволити собі купити продукцію від Paul Smіth може тільки досить багатий клас людей, але якщо дуже хочеться купити дизайнерську річ, то можна купити підробку, особливо це стосується аксесуарів, таких як годинники.

Виробництво

Дещо робиться по ліцензії, наприклад такі товари як окуляри, парфумерія, порцеляна й килими. Інша ж продукція випускається самостійно. Дизайн колекції розробляється в Лондоні і його рідному Ноттінгемі. А виробляється колекції в Англії або в Італії з італійських, французьких або англійських високоякісних тканин.

Колекції Пола Сміта у великій кількостях продаються в 35 країнах світу. В Англії є 14 фірмових бутиків. Його Ательє є у Лондоні, Ноттінгемі, Парижі, Мілані, Нью-Йорку, Гонконгу, Сінгапурі, Тайвані, Філіппінах, Кореї, Кувейті, ОАЭ та більше ніж 200 по всій Японії. До речі Пол Сміт полюбив країну висхідного сонця й продовжує ґрунтовно займатися там бізнесом. У Японії виробляється деякий одяг. Пол сам вибирає фабрики, затверджує місця розташування своїх майбутніх магазинів і стежить за всіма розробками усередині компанії. Демонстраційні зали Пола Сміта є у Лондоні, Парижі, Мілані, Нью-Йорку й Токіо.