Опубліковано

Paco Rabanne (Пако Рабанн) – французький модельєр, родом з Іспанії. Де купити, адреси магазинів

pacorabanne

Paco Rabanne (Пако Рабанн, також називають Пако Рабан) – французький Кутюр’є, модельєр, дизайнер родом з Іспанії.

Де купити Paco Rabanne (Пако Рабанн), адреси магазинів

Адреси фірмових магазинів ви можете подивитися на офіційному сайті.

Paco Rabanne (Пако Рабанн, також називають Пако Рабан) – французький Кутюр’є, модельєр, дизайнер родом з Іспанії.

Де купити Paco Rabanne (Пако Рабанн), адреси магазинів

Адреси фірмових магазинів ви можете подивитися на офіційному сайті.
На жаль на офіційному сайті не зазначені адреси магазинів, а із країн які є на сайті України немає. Тому найближчий офіційний магазин Paco Rabanne можна знайти в Росії або Польщі. Однак є безліч інтернет-магазинів які продають парфуми Paco Rabanne. Тільки будьте уважні, що б не купити підробку!

Офіційний сайт: http://www.pacorabanne.com

Коротка біографія Paco Rabanne

Пако Рабанн (сьогодення ім’я Франціско Рабанеда-і-Куерво) народився в БАСКОНІЇ (Іспанія) в 1934 році, однак в 1939 після смерті батька, його родина переїхала у Францію. Його виховували мати, що складалася в соціалістичній партії Іспанії й бабуся, що захоплювалася релігією. З дитинства, Пако Рабанн певною мірою був прив’язаний до світу моди, тому що його мати працювала у знаменитого іспанського модельєра Крістобаля Баленсиага. В 1950 році Пако разом з матір’ю побував у Москві.

В 18 років Рабанн пішов у Національну школу художнього мистецтва. Щоб сплачувати навчання Пако підробляв у Будинку моди Баленсіага, роблячи аксесуари й прикраси. Він використав нові матеріали, наприклад родоід – високоякісна пластмаса на основі ацетилцеллюлози, які пропонували простір фантазії й були трохи незвичайні й нестандартні. Легкі, кольорові й недорогі, його вироби привернули увагу молодих покупців. Поступово Пако почав створювати й інші аксесуари: сумочки, пояса, і співробітничати з Жіванші, Діором, Ів Сен-Лораном і іншими відомими дизайнерами. До 1965 року він продав більше ніж 20 000 екземплярів прикрас і аксесуарів.

На початку 60-х років, у світі моди почали відбуватися зміни. Архітектори, відвернувшись від каменю, звернулися до металу, а живописці – до яскравого неону. Так Пако Рабанн в 1966 році представив свою першу колекцію, що складалася з 12 суконь, які були зроблені із пластику й металу. При їхньому виготовленні використалися пассатижі й паяльна лампа. Демонстрували колекцію моделі босоніж. Перша колекція була настільки не звичайна що викликала шок у публіки, але принесла Рабанну визнання в середовищі модних дизайнерів Парижа й популярність.

Після першої колекції Пако продовжив вражати публіку й випустив одяг зроблений з паперу, шкіри, металу, пір’я. Для суконь в 1988 році дизайнер використав лазерні диски, які передавали незвичайний ефект, що відбиває. У всіх його вбраннях, жіночність поєднується з ультрасучасною еклектикою, космічні мотиви перегукуються з діловим офісним стилем.

Парфуми Paco Rabanne

В 1969 Пако вирішив випустити свій парфум – “Calandre”, який одержав визнання. Каландр (Calandre) – машина для безперервного формування аркуша полімеру або паперу. Флакон з металевим ободком асоціювався з Нью-Йорком і всередині містив аромат кипариса. Також Пако створив такі аромати як PacoRabannePourHomme (1973), Metal (1979), LaNuіt (1985), Sport (1986), Tenere (1988), XS (Excess Pour Homme) (1993). XS – це один з дуже чоловічних ароматів, який купують.

Годинники Paco Rabanne

Звісно для годинників створюється тільки дизайн, а виготовляються вони звичайно у відомої годинної компанії. З Рабанно було так само. Співпрацюючи з MONTRES AMBRE SA були випущені годинник Paco Rabanne, які характеризуються турботою про навколишнє середовище, тому зроблені із втор сировини. У Пако немає жіночих і чоловічих колекцій, є різні розміри годинників. Тобто всі годинники – унісекс, їх можуть носити як жінки так і чоловіка. Прості форми, рельєфні корпуси, от чим підкоряє покупців Рабанн.

Костюми для кіно

Незвичайні вбрання Рабанна проникали в кінематограф. Звичайно, адже вони були настільки незвичайні, що привертали на себе підвищену увагу. Знаменитості Голлівуду Франсуаза Арді, Джейн Фонду, Одрі Хепберн знімалися в костюмах Рабанна. У різні роки Урсула Ділере, Сільві Вартан, Патрисяя Каас, Бріджіт Бордо носили ці незвичайні сукні з пір’я, металу й паперу.

Неповторний Пако Рабанн

Пако Рабанн одержав безліч нагород, серед них: приз ‘Beauty Products Іndustry’ – за ‘Calandre’ (1969 рік), Оскар “Фонду ароматів” (Fragrance Foundatіon Recognіtіon Award) – за композицію й упаковку ‘Paco Rabanne Pour Homme’ (1974 рік), “Золота голка” – за колекцію Haute Couture (1997 рік), нагорода за внесок у моду на Першому Міжнародному фестивалі моди (1985 рік), “Золотий наперсток” (1990 рік), Пако Рабанн також став Кавалером “Ордена почесного легіону” у Франції.

Лінії прет-а-порте Рабанна (перша з’явилася на початку 80-х років) демонструвалися на численних міжнародних виставках і викликали не менший захват, ніж його моделі від-кутюр. На п’ятьох континентах бутики й представництва працювали на марку “Расо Rabanne”.

Протягом багатьох років витвори Рабанна виставлялися в кращих музеях і фестивалях світу. В 1989 році в знак визнання його таланту та за активний внесок у численні гуманітарні проекти Пако Рабанн був нагороджений найвищим орденом Іспанії “Орденом Ізабелли Католицької”.

В 1991 році Рабанн випустив у світло свою книгу – “Траєкторія”, яка стала бестселером і розійшлася півмільйонним тиражем. Незабаром Рабанн написав книгу “Кінець часів” а за нею й “Теперішній час: дорога просвітлених”. В 1999 році вийшла у світ книга “Небесний вогонь”.

Однак в 1999 р. цей дивний художник оголосив про свій відхід з світу високої моди й взагалі покинув Париж.

Однієї із причин, по якій Рабанну довелося залишити Париж, була помилка в пророкуванні. Він напророкував катастрофу Парижа в день серпневого сонячного затьмарення 1999 р. Коли це не збулося, модельєр піддався жорстоким нападкам у пресі.

Уже багато років Пако Рабан займається живописом, але він ніколи не виставляв свої художні роботи привселюдно. Уперше художник представив свої роботи на виставці в Центральному будинку художника в Москві. Офіційне відкриття виставки відбулося 1 жовтня 2005 і тривало до 14. У травні 2008 метр знову відвідав російську столицю, цього разу він приїхав з триденним візитом щоб взяти участь у відкритті Будинку моди Вероніки Жанві.