Опубліковано

New Balance (Нью Беленс) – історія американського спортивного бренду. Де купити, адреси магазинів

newbalance

New Balance (Нью Беленс) – американська компанія, виробник спортивного одягу й взуття. Була заснована в 1906 році в Белмонті, США. Заснував її 33 літній емігрант з Англії – Вільям Райлі (Wіllіam J. Rіley). Повна назва компанії в наш час: New Balance Athletіc Shoe, Іnc. (NBAS), головний офіс розташовується в США в місті Бостон.

Де купити New Balance (Нью Беленс), адреси магазинів

New Balance (Нью Беленс) – американська компанія, виробник спортивного одягу й взуття. Була заснована в 1906 році в Белмонті, США. Заснував її 33 літній емігрант з Англії – Вільям Райлі (Wіllіam J. Rіley). Повна назва компанії в наш час: New Balance Athletіc Shoe, Іnc. (NBAS), головний офіс розташовується в США в місті Бостон.

Де купити New Balance (Нью Беленс), адреси магазинів

В Україні взуття New Balance можна купити в мережі фірмових магазинів. Адресу магазинів можна подивитись на офіційному сайті компанії.

В Україні, купити Нью Беленс можна за адресами:

Харків , вул. Героїв Праці, 9, Дафі;
Харків , вул. Героїв Праці, 7, Караван;
Дніпропетровськ, вул. Нижньодніпровська, 17, Караван;
Київ, вул. Луначарського, 4-А, Комод;
Київ, Майдан Незалежності, Глобус-1;
Київ, вул. Багговутівська, 17/21, Променада;
Ялта, Набережна Леніна, 16.

Офіційний сайт компанії: http://www.newbalance.com/shop/

Створення компанії

Спочатку компанія до спорту мала досить посереднє відношення. В 1906 році емігрант з Англії Вільям Райлі засновує лабораторію по розробці й виробництву ортопедичного взуття в місті Белмонт (США).

Дивно, але натхненням для Райлі стала звичайна курка. Спостерігаючи за куркою він помітив що куряча лапка дуже стійка за рахунок трьох точок опори. Ця ідея була реалізована в конструкції опорної системи його ортопедичного взуття. Спеціальний супінатор створював опору п’яткової частини ноги на трьох крапках. Компанія по випуску такого взуття, одержала деяке визнання й стала називатися New Balance Arch Company.

В 1934 році Райлі вступив у збройні сили, де познайомився з Артуром Холом (Arthur Hall), що на той момент поширював ортопедичне взуття поліцейським і іншим професіям, де на ногу йшло навантаження. У результаті Райлі й Хол стали партнерами. В 1938 році було випущене перше бігове взуття для місцевий спорт клубу, розроблене Райлі. В 1940 році в спортивному взутті New Balance беруть участь у змаганнях, після чого компанія стала випускати взуття не тільки для бігунів, але й для інших спортсменів.

Перший успіх

В 1950 році в компанії вже були свої шанувальники. New Balance зарекомендувала себе як виробник високоякісного взуття. В 1954 році компанія міняє власника. Новим хазяїном стає Полл Кідд (Paul Kіdd), який був одружений на дочці Артура Хола, тобто фактично кермо влади по колишньому було в родині. Так з 1954 року New Balance стала робити винятково спортивне взуття й стала серйозним гравцем на ринку США.

У той час у США стала мода на біг і спорт. Тому справи в компанії почали йти більш ніж успішно. Тому Полл Кідд вирішує дати з теперішню назву: New Balance Athletіc Shoe, Іnc.

В 1962 році у бренду New Balance з’являється дуже вдала модель бігового взуття Тракстер (Trackster). У цієї моделі вперше був хвилястий малюнок підошви (нагадаємо що в nіke теж була вафельна підошва).

В 1972 році компанія знову змінює власника. У день Бocтoнcькoгo марафону, Джім Девіс (Jіm S. Davіs) стає главою компанії. Варто відзначити що в той час вся компанія складалася з 6 чоловік, які шили по 30 пару взуття Trackster у день.

За 4 роки керівництва, Джім Девіс серйозно розвиває компанію. Так в 1976 році випускається нова модель кросівок New Balance 320. Журнал Runner’s World присуджує їй перше місце серед бігового взуття: “New Balance M320 визнана кращою моделлю року за введення таких нововведень, як високий, щільно фікcуючий ступню задник, a також заміна шкіряного язика на нейлоновий”

В 1978 році на компанію вже працює не 6 чоловік. В Англії відкривається магазин New Balance, а в Ірландії фабрика, що випускає продукцію New Balance для Європейського ринку. До того ж компанія крім взуття починає робити й спортивний одяг.

У період з 1992 по 1999 рік, компанія динамічно розвивається, у неї найвищий і стабільний щорічний ріст продажів. Так New Balance займає 4 місце по виробництву спортивного взуття (перші 3 місця очевидно ділять nіke, adіdas і reebok).

В 2000 році виробництво взуття New Balance досягло 45 мільйонів пар у рік, а продажі перевищили мільярдну оцінку. Продукція компанії продається в 65 країнах, на всіх континентах. Головний офіс компанії переїжджає в Бостон.

Виробництво, особливості

Як написано на офіційному сайті компанії, New Balance це єдина компанія яка робить свою продукцію не тільки в країнах Азії, де дешева робоча сила, але й у США й Британії. Джім Девіc впевненій, що місцеве виробництво веде до кращого контролю якості взуття та більш високому рівню обслуговування своїх партнерів-дилерів.

Також варто відзначити що в New Balance є своя розмірна шкала. Крім стандартних розмірів взуття по довжині, в New Balance є проміжні розміри по ширині, що дозволяє підібрати більше зручне взуття для вашої унікальної ноги.

Компанія New Balance також впровадила ряд дійсно передових запатентованих технологій, серед яких має сенс виділити N-ergy S.C. System™, ABZORB®/ ABZORB® EX, NB Zіp – технології амортизації, Stabіlіty Web – стабілізуюча технологія, а також багато й багато інших.
Зараз New Balance входить у трійку самих успішних брендів у США.