Опубліковано

Neil Barrett (Нейл Баррет) – бренд популярного чоловічого та жіночого одягу а Англії. Де купити, адреса магазинів

Neil Barrett

Neil Barrett (Нейл Баррет) – англійський дизайнер, засновник бренду одягу з однойменною назвою.

Де купити Neil Barrett (Нейл Баррет), адреси магазинів

Neil Barrett (Нейл Баррет) – англійський дизайнер, засновник бренду одягу з однойменною назвою.

Де купити Neil Barrett (Нейл Баррет), адреси магазинів

Продаж творінь Нейла орієнтований на Схід. Його фірмові бутики є в Токіо (Японія) і Сеулі (Південна Корея), однак немає в Європі, у всякому разі так написано на офіційному сайті дизайнера. Купити його одяг можна через інтернет-магазин, що є на офіційному сайті дизайнера. В Україні фірмових магазинів зрозуміло, що немає й навряд чи з’являться найближчим часом .

Офіційний сайт дизайнера: www.neilbarrett.com

Історія й коротка біографія Neil Barrett (Нейл Баррет)

Neil Barrett народився в Девоні (Англія, Великобританія) в 1965 році. Обоє його дідуся були кравцями, а крім того ще й один прадід теж був кравець, тому не дивно що юнака потягнуло створювати одяг. Із самого дитинства Нейл ішов до своєї мети. Він закінчив Central St Martіn’s School of Desіgn (Школа дизайну святого Мартіна) в 1986 році й потім вступив в The Royal College of Art іn London (Королівський Коледж Мистецтв). Навчаючись у коледжі, Neіl Barrett робив досить цікаві моделі й одержавши в 1989 році ступінь магістра, був помічений представниками будинку моди Guccі, куди й був запрошений на вакансію головного дизайнера.

Співробітництво з будинком Guccі (Гучі) тривало цілих 5 років, за які Barrett зміг багато чому навчиться, працюючи над колекціями чоловічого одягу у Флоренції й Мілані (Італія). Однак йому стало тісно, і він вирішив перейти працювати в ще один з найвідоміших будинків моди з назвою Prada (Прада). У результаті цього Neіl Barrett віддав будинку моди 3 роки працюючи там з 1994 по 1997 ріки.

У 1999 році виходить його перша чоловіча колекція одягу. А в 2000 році виходить і жіноча колекція Neіl Barrett. Свій перший показ Neil Barrett провів в 2001 році у Флоренції (Італія). У 2003 році його запрошують на пост креативного директори марки Puma (Пума), де він створює колекції чоловічого, жіночої, одягу, взуття й аксесуарів під лейблом 96 hours (96 годин).

В 2006 році модельєр дебютував у рамках Тижня моди в Нью-Йорку.

Позиціювання, концепція бренду Neil Barrett (Нейл Баррет)

Neil Barrett домігся великого успіху в створенні чоловічих колекцій. Його моделі чоловічого одягу одержали визнання у критиків як “Нова чоловіча класика”. Новизна полягає в умінні змішувати, способі й манері носити звичні речі. Нейл використає класичні елементи з домішкою модерну.