Опубліковано

Natali Bolgar (Наталі Болгар) – бренд жіночого одягу з України. Де купити, адреса магазинів

Natali Bolgar

Natali Bolgar (Наталі Болгар) – український бренд жіночого одягу. Під лейблом Natali Bolgar випускається винятково жіночий одяг.

Де купити жіночий одяг Natali Bolgar (Наталі Болгар), адреси магазинів в Україні

На офіційному сайті компанії Natali Bolgar можна подивитися адреси фірмових магазинів. Вони відкриті поки що лише в Україні. Радує те, що магазинів багато й розташовані вони теж добре (біля метро).

Адреси магазинів Natali Bolgar:

Natali Bolgar (Наталі Болгар) – український бренд жіночого одягу. Під лейблом Natali Bolgar випускається винятково жіночий одяг.

Де купити жіночий одяг Natali Bolgar (Наталі Болгар), адреси магазинів в Україні

На офіційному сайті компанії Natali Bolgar можна подивитися адреси фірмових магазинів. Вони відкриті поки що лише в Україні. Радує те, що магазинів багато й розташовані вони теж добре (біля метро).

Адреси магазинів Natali Bolgar:

Київ ТЦ “Олімпійський”, 2 поверх
Київ, ТЦ “Городок”, 2 поверх
Київ, ТРЦ “Квадрат” бул. Перова, 36, 1 поверх
Київ, вул. Мельникова, 2/10
Київ, ТЦ “Піраміда”, 2 поверх
Київ, ТЦ “Південний”, вул. Декабристів, 2а
Київ, ТЦ “Стандarт”, Харьківске шосе, 166
Одеса, Natali Bolgar Superіor, вул. Єкатерининська, 25, тел.: (0482) 33-80-70, (048) 794-64-66
Одеса, ТРЦ “Рив’єра” вул. Ак. Корольова, 33
Одеса, Дисконт-бутик “Natali Bolgar”, вул. Єврейська, 58
Львів, вул. Стрійська, 5
Хмельницький, вул. Проскупрвська,16
Луцьк вул. Шевченко, 35 ТЦ “Ювант”, магазин №266
Білгород-Дністровський, вул. Московська, 16, ТЦ “РУТА”, 2-й поверх
Дніпропетровськ, пр-т Карла Маркса, 109
Харків, вул. Пушкінська, 48
Харків, ТРК “Караван”, вул. Героїв Праці, 7
Донецьк, вул. Артема, 143, ТЦ “Білий Лебідь”, центральний корпус, 3 поверх
Запоріжжя, пр-т Леніна, 92, ТРЦ “Пальміра-Plaza”
Кривій Ріг, вул. Косіора, 11 (плавальний басейн)
Севастополь, вул. Вакуленчука, 2, ТЦ “ЦУМ” 2 поверх
Сімферополь, бульвар Леніна,7
Вінниця, ТЦ “Чотири сезони”, вул. Коцюбинського, 25, Бутик №29, 2-й поверх
Південний, вул. Леніна, 15/2, Універмаг,2-й поверх

Офіційний сайт компанії Natali Bolgar: http://www.natalibolgar.ua

Історія торгової марки Natali Bolgar (Наталі Болгар)

В 1997 році Наталі Болгар і Григорій Миколаїв запустили виробництво класичної моделі жіночого костюма. Це відбувалося в невеликому цеху, який був розташований у місті Одесі, на Соборній площі. Перші костюми були зроблені досить примітивним кустарним способом, без залучення промислових технологій і відповідного встаткування, усе створювалося завдяки майстерності й ентузіазму неповторної Наталі. Вона була й кравцем і дизайнером. Вона була людиною, яка не визнає неякісно виконаної роботи. Перші покупці продукції даного бренду одержували костюми особисто з рук Наталі, тому що перший час вона була й продавцем – консультантом своїх виробів. Наталі Болгар завжди вміло підносила кожну зі своїх моделей, тому покупці завжди залишалися задоволені як своїм придбанням, так і спілкуванням з милою господаркою.

У зв’язку з тим, що успіх перших костюмів був зв’язаний безпосередньо з особистістю Наталі Болгар, 18 откября 1997 року було подано реєстраційна заявка на створення торговельної марки Natali Bolgar (Наталі Болгар).

У грудні 2002 року власники новоспеченого бренду здобувають будинок, який пустував, де за короткий час роблять ремонт і обладнають його самим, на той момент, сучасним і високотехнологічним устаткуванням, щоб якнайшвидше почати виробництво нових костюмів від Natali Bolgar. Необхідно відзначити, що всі роки до цього, засновники марки займалися розробкою нової конструкції жіночого костюма, тому що прийшли до висновку, що наявний ДЕРЖСТАНДАРТ, випущений ще в радянські часи, не відповідає ні вимогам марки, ні щирим потребам жінки, яка бажає виглядати сучасно, стильно та, звичайно ж, красиво. Плодом цієї розробки стала модель жіночого костюма, яка мистецьки підкреслює достоїнства й усуває вади жіночої фігури.

Наступним кроком у розвитку даної торговельної марки стає відкриття мережі фірмових магазинів, перший з яких з’явився в 2003 у місті Одеса. Властиво в цьому невеликому й дуже затишному магазинчику, розташованому на вулиці Єврейської, у якому Наталі й проводила кожну свою вільну хвилинку, спілкуючись із покупцями, і була сформована остаточна концепція й філософія костюма від Natali Bolgar.

У середині осіні 2005 року Григорій Миколаїв порадував громадськість своєю першою колекцією, яку він представив на одному із самих значимих показів країни Kіev Fashіon. Дана колекція дозволила йому надалі стать постійним учасником сезонних показів Trade Mark Defіle, які проходять у рамках Українського тижня моди.

В 2006 році на показі мод Trade Mark Defіle у колекції Срібне століття були представлені перші моделі нового бренду Natali Bolgar Superіor.

Споконвічно марка Natali Bolgar створювалася для справжніх цінителів якісного авторського одягу. Власники марки завжди переслідували тільки одну мету – наповнити український ринок жіночого одягу продукцією класу де-люкс, яка розроблена винятково українськими дизайнерами й зроблена на території України.

В 2007 році після довгих і виснажливих праць був відкритий власний торговий дім Natali Bolgar.

На сьогоднішній день фірмові магазини даної торговельної марки є практично у всіх великих містах України, всі вони об’єднані в мережу й мають загальні концептуальні рішення і єдині принципи. Відвідавши кожної з магазинів даної торговельної мережі, ви неодмінно відчуєте на собі вплив тієї дружньої атмосфери й щиро уважного обслуговування, що стало вже фішкою компанії Natali Bolgar.