Опубліковано

Napapijri (Напапійрі) – спортивний чоловічий та жіночий одяг. Де купити, адреса магазинів

Napapijri


Napapijri (Напапійрі)
– спортивний бренд чоловічого та жіночого одягу з Італії.

Де купити спортивні речі Napapijri (Напапійрі), адреси магазинів

На офіційному сайті компанії, можна знайти адреси магазинів, а так само контакти регіональних дилерів продукції Napapijri. В Україні продукцію Napapijri можна купить в мережі взуттєвих магазинів Інтертоп або ж через Інтернет.


Napapijri (Напапійрі)
– спортивний бренд чоловічого та жіночого одягу з Італії.

Де купити спортивні речі Napapijri (Напапійрі), адреси магазинів

На офіційному сайті компанії, можна знайти адреси магазинів, а так само контакти регіональних дилерів продукції Napapijri. В Україні продукцію Napapijri можна купить в мережі взуттєвих магазинів Інтертоп або ж через Інтернет.

Офіційний сайт компанії Napapijri: http://www.napapijri.com

Історія створення компанії Napapijri (Напапійрі)

Бренд Napapijri – у перекладі з фінського означає Полярне коло, виник на початку 90-х років в італійському містечку Aоста. Під цією торговельною маркою компанія Green Sport Monte Bіanco spa почала виробництво інноваційних високотехнологічних сумок і рюкзаків для подорожей. Згодом компанія також стала займатися випуском і одягу. Продукція, яка випускається під цим брендом, чудово зарекомендувала себе не тільки у професійному спорті, але й у повсякденному житті.

Компанія завжди стежила за новими тенденціями в іміджі й вкладала величезні кошти в передові технології, систематично розширюючи виробництво. Із приходом нового тисячоріччя керівництво компанії ухвалило рішення щодо того, що необхідно розширити можливості бізнесу до рівня торговельної мережі міжнародного класу. Колосальні зміни відбулися навесні 2004 року, коли дана торговельна марка була продана американській корпорації VF Corporatіon, яка займалася різним спортивним одягом, починаючи від джинсової продукції до аксесуарів. З вересня 2005 року керування всіма виробничими потужностями компанії почало здійснюватися зі штабу VF Іnternatіonal’s розташованого в Лугано.

На сьогоднішній день комерційна мережа Napapijri нараховує близько 2500 магазинів розкиданих по усьому світі, приблизно 1000 з яких розташована на території Італії. Необхідно відзначити, що при будівництві кожного фірмового магазина дизайнери й архітектори постаралися підкреслити атмосферу експедицій і походів. Бездоганно оброблене дерево в комбінаціях із дротяною сіткою й плексигласом ідеально підкреслюють стиль Napapijri. Основною традицією компанії вважається постійний розвиток.

В 2005 році керівництво вирішує відкрити в найбільшому гірськолижному курортному містечку Сестрієрє перше Napapijri Cafe, довівши тим самим, що торговельна марка може виходити за рамки виготовлення тільки одягу.

Через рік після цієї події дана торговельна марка з’являється на російському ринку. На сьогоднішній день у Москві й Санкт-Петербурзі відкрито вже по кілька фірмових магазинів.

У січні 2010 року німецька компанія Hamm Market Solutіons випустила під брендом Napapijri першу колекцію взуття, практично відразу ж представивши її на виставці Premіum, яка проходила в Берліні.

Взуття Napapijri відрізняють високоякісні міцні матеріали, стримані кольори, зручні колодки й стильний досить функціональний дизайн, це бездоганно підходить як для повсякденного життя, так і для досить активного відпочинку.

Концепція Napapijri являє собою стиль життя вільних незалежних людей, які мріють про далекі мандрівки. Більшість, звичайно ж, втілюють ці мрії в життя, а деякі умудряються навіть повсякденне життя перетворити в цікаву подорож. Вся без винятку продукція Napapijri створена для сучасних людей, які живуть вільним активним життям. Зображення норвезького прапора на деяких речах колекцій – це данина вічній пам’яті безстрашним дослідникам з Норвегії, які втілили у життя першу експедицію до Північного полюса земної кулі.

У наші дні на кожному люксовому гірськолижному курорті без особливих складностей можна знайти магазин, у якому продаються одяг, взуття й аксесуари Napapijri. Дана італійська марка заслужила визнання, завдяки втіленню в життя самих останніх розробок у спортивному взутті й одязі, довівши тим самим, що спортивний стиль не тільки зручний і комфортний, але й легко може бути елегантним і модним.