Опубліковано

Nando Muzi (Нандо Муці) – привілейоване взуття створене в Італії. Де купити, адреса магазинів

nandomuzi

Nando Muzi (Нандо Муці, помилково Нандо Музі) – італійська компанія-виробник елітного чоловічого й жіночого взуття ручної роботи.

Де купити Nando Muzi (Нандо Муці), адреси магазинів

Nando Muzi (Нандо Муці, помилково Нандо Музі) – італійська компанія-виробник елітного чоловічого й жіночого взуття ручної роботи.

Де купити Nando Muzi (Нандо Муці), адреси магазинів

По усьому світі є фірмові магазини Nando Muzi (Нандо Муці), їхні адреси можна подивитися на офіційному сайті компанії. Однак України в списку бутиків немає :-(. Найближча країна де можна знайти магазин Nando Muzі це Росія. Але жіноче взуття Nando Muzi можна купити у фірмовому інтернет-магазині, що є на сайті Nando Muzi.

Ціна на взуття природно не дешева від 400 до 1000 євро за пару.

Офіційний сайт компанії: http://www.nandomuzi.it/

Історія створення бренду Nando Muzi (Нандо Муці)

Заснував компанію італієць із однойменним ім’ям – Nando Muzi. Будучи ще дитиною, Nando Muzi любив спостерігати за роботою шевців. Однак у родині до цього ставилися негативно, тому ледь він подорослішав, як переїхав в італійську область Марку у містечко Sant´Elpidio (Сан Ельпідіо). У цій області зародилися такі відомі італійські бренди як Roberto Bottіcellі, Good man і багато інших.

Дивлячись на те що грошей в Nando не було, а крім того він неймовірно хотів навчитися взуттєвого ремесла, то в 1956 році він став працювати підручним у маленькій взуттєвій майстерні. Робота була не сильно престижна, однак давала можливість дивитися за ручною роботою ремісників і осягати мистецтво конструювання взуття на замовлення.

Набравшись досвіду й зібравши трохи грошей, в 1963 році Nando Muzі заснував взуттєву компанію й назвав її своїм ім’ям. Цей рік й прийнято вважати роком створення бренду жіночого взуття Nando Muzi. Фірма поставила собі мету робити якісне жіноче взуття, і дотримується цього правила донині. Рік за роком бренд набирав популярності завдяки своїй відмінній якості виготовлення взуття.

В 1979 році сталася криза, що як не дивно зіграв на руку Nando Muzі. У той час багато взуттєвих компаній змушені були закритися. Але Nando Muzi вирішив ризикнути й вклав всі зібрані засоби на покупку нової фабрики. У результаті чого, Nando Muzі, переїжджає в новий будинок, з новим обладнанням і новими надіями. Як виявилося згодом, це був серйозний крок на шляху до успіху. Бренд не тільки вижив у той час, але й збільшив кількість пар взуття, яке випускалося.

На сьогоднішній день взуття Nando Muzі відоме в усьому світі. Головний офіс компанії перебуває у все тому ж містечку Sant´Elpidio. Донині використаються якісні матеріали, нові технології й звичайно ж ручна праця при виготовленні взуття. Італійське жіноче взуття Nando Muzі по праву вважаються ексклюзивним. Воно виготовляється тільки з вищих сортів шкіри, які ставляться до категорії люкс. Над кожною парою взуття працюють кращі взуттєві майстри, а кожну колекцію розробляє й особисто приймає хазяїн фабрики. Крім того Nando Muzі бере участь у самих престижних виставках ексклюзивного взуття в таких містах як Нью-Йорк, Мілан, Париж, Лондон, Москва, Токіо.

Сьогодні компанія випускає порядку 200 тисяч пара взуття в рік, і 80% продукції йде на експорт. Nando Muzi має більше 300 бутиків у різних країнах світу. Фірмове взуття представлене більш, ніж в 200 колекціях. Багаторічна якість і ексклюзивний стиль взуття – це головна запорука успіху Nando Muzі, що продовжує радувати своїх покупниць бездоганною якістю.