Опубліковано

Naf Naf (Наф Наф) – бренд жіночого одягу створений у Франції. Де купити, адреса магазинів

nafnaf

Naf Naf (Наф Наф) – французький бренд жіночого одягу й аксесуарів. Зараз належить французькому концерну VІVARTE, який володіє такими брендами як Mіnellі, Caroll, Kookaі, Merkal calzados, Andre, La Halle, CosmoParіs, San Marіna, Fosco, Chevіgnon, Accesoіre, Mosquіtos, Defіmode, Les Fees de Bengale, Beryl, Besson, COCTEL, Mosquіtos.

Де купити Naf Naf (Наф Наф), адреси магазинів

Naf Naf (Наф Наф) – французький бренд жіночого одягу й аксесуарів. Зараз належить французькому концерну VІVARTE, який володіє такими брендами як Mіnellі, Caroll, Kookaі, Merkal calzados, Andre, La Halle, CosmoParіs, San Marіna, Fosco, Chevіgnon, Accesoіre, Mosquіtos, Defіmode, Les Fees de Bengale, Beryl, Besson, COCTEL, Mosquіtos.

Де купити Naf Naf (Наф Наф), адреси магазинів

Зараз налічується порядку 500 фірмових магазинів Naf Naf у більш ніж 70 країнах світу. З них 200 магазинів знаходяться у Франції. Адреси фірмових магазинів Naf Naf можна подивитися на офіційному сайті компанії, однак потрібно базове знання французької мови.

В Україні офіційний дистриб’ютор торговельної марки Naf Naf компанія “Ліга інвест”. Перший магазин Naf Naf в Україні був відкритий в 2002 році в Києві в Пасажі й вважається другим по красі бутиком Naf Naf у світі.

В Україні одяг від Naf Naf ви зможе знайти за адресами:

Київ, вул. Сагайдачного, 24, Телефон: (044) 459-02-82
Київ, вул. Хрещатик, 15 (Пасаж), Телефон: (044) 278-27-82
Київ, ТЦ Караван, Телефон: (044) 206-43-29
Київ, ТЦ Комод, Телефон: (044) 593-38-48
Київ, ТЦ Аладдін, Телефон: (044) 200-05-02
Дніпропетровськ, ТЦ Європа, вул. Центральна, 10, Телефон: (056) 374-69-36
Донецьк, ТЦ Донецьк Сіті, вул. Артема, 130, Телефон: (062) 206-60-59
Хмельницький, ТЦ Оазис, вул. Маршала Рибалко, 2
Луганськ, ТЦ Луганськ-сіті-центр , вул. Радянська, 56, Телефон: (0642) 37-75-24
Одеса, ТЦ Європа, вул. Дерибасівська, 21, Телефон: (048) 728-47-12
Рівно, ТЦ Екватор, вул. Макарова, 23

Як видно, більша частина магазинів відкрита в торгових центрах, що не може не радувати покупниць.

Офіційний сайт компанії: www.nafnaf.com

Історія створення бренду Naf Naf (Наф Наф)

Засновниками компанії виступили брати Gerard and Patrіck Parіente (Жерар і Патрік Парьянт), які були народжені в Тунісі й мали єврейські коріння. В 1973 році вони вирішили себе спробувати в одежному бізнесі й відкрили магазин з назвою Іnfluence (Інфлюєнс) у Парижі (Франція). В 1978 році вони випустили свою першу колекцію молодіжного одягу й назвали її Naf Naf. Так у дитинстві називали молодшого брата, на честь другого поросяти з усім відомій казці про три поросят. Цей мотив також широко використався в перших рекламних компаніях бренду.

Через 5 років, бренд Naf Naf став відомим та популярним, причому відбулося це випадково. Причиною тому був джинсовий комбінезон, який з’явився в колекціях Naf Naf у 1983 році з логотипом вантажівки й телефону. Як розповідають самі брати Парьянт, комбінезон випадково потрапив у пральний машину, і став мати варений вид.

В 1985 році, на гребені хвилі успіху Naf Naf розширює свій асортимент за рахунок аксесуарів, начебто сумок, окулярів і ременів.

В 1986 році компанія виходить на міжнародний ринок. Був відкритий магазин Collectіon by NAFNAF (Колекція Наф Наф) у Японії.

В 1987 році був ще один грандіозний успіх бренду. Цього року дизайнери Naf Naf створили знамениту пухову куртку doudoune (дудун), що випускається донині .

В 1988 з’явилися лінії білизни Naf Naf. Під брендом стали випускати купальники, ковдри, рушники.

В 1989 році навіть з’явився журнал Naf Naf, який віщав про моду й поширювався природно через фірмові магазини Naf Naf.

В 1991 році вийшла перша лінія парфумів від Naf Naf, яка була розроблена разом з косметичною фірмою L’Oreal. Називалися парфуми “Дотик Naf Naf”. Після тріумфального успіху перших парфумів, пішов випуск нового парфума Naf Naf “Граффіті”.

В 90-х роках, почалося активне просування бренду на зовнішні ринки. Цьому сильно сприяла франчайзинговая схема. Так фірмові магазини Naf Naf з’явилися в Бельгії, Великобританії, Іспанії, Італії, а також відкрилися нові магазини в Парижі.

В 1995 році Жерар і Патрік Парьянта були навіть визнані гідними премії французьких підприємців за творчість і сміливість. У Франції вони вважаються дуже відомими й шановними людьми.

В 1998 році з’явився перший магазин Naf Naf у Москві (Росія). У цьому ж році компанія Naf Naf купила торговельну марку Chevіgnon, яка відома своїми зручними речами, які володіють ефектом “поношеності”.

В 2007 році брати Парьянт вирішили продати компанію французькому концерну Vіvarte.

Позиціювання бренду Naf Naf (Наф Наф)

Бренд Naf Naf розрахований на покупця з ледве вище середнім рівнем доходу. Naf Naf це все-таки масовий продукт, тому в магазинах Naf Naf так багато покупниць.

В Naf Naf не так часто оновляються колекції як в Zara. Можливо навіть вони не настільки кричущі й сексуальні як в Mango, однак вони мають той неповторний французький шик, що й змушує дівчат купувати цей одяг по усьому світу.