Опубліковано

Murphy&Nye (Мерфі та Най) – жіночий та чоловічий одяг з Америки. Де купити, адреса магазинів в Україні

Murphy&Nye

Murphy&Nye (Мерфі та Най) – жіночий та чоловічий одяг з Америки. На сьогоднішній день брендом Murphy&Nye володіє компанія Sіxty Group, у власності якої також знаходяться бренді Mіss Sіxty, Refrіgіwear, Energіe і Kіllah.

Де купити бренд Murphy&Nye (Мерфі та Най), адреси магазинів в Україні

Murphy&Nye (Мерфі та Най) – жіночий та чоловічий одяг з Америки. На сьогоднішній день брендом Murphy&Nye володіє компанія Sіxty Group, у власності якої також знаходяться бренді Mіss Sіxty, Refrіgіwear, Energіe і Kіllah.

Де купити бренд Murphy&Nye (Мерфі та Най), адреси магазинів в Україні

Довідатися адреси фірмових магазинів компанії Murphy&Nye можна на офіційному сайті компанії. В Україні фірмовий магазин є поки що один.

Адреси магазинів Murphy&Nye (Мерфі та Най) в Україні:

Одеса, вул. Сергія Варламова, 28, тел. +38 048 748 02 48

Офіційний сайт компанії Murphy&Nye: http://brand.murphynye.com

Історія створення бренду Murphy&Nye (Мерфі та Най)

Історичний шлях торговельної марки Murphy&Nye бере свій початок в 1933 році. Саме цього року в Чикаго молодий хлопець Джім Мерфі і його товариш Гаррі Най вирішили відкрити свою справу – зайнятися виробництвом вітрил для аматорських яхт. Незабаром компанія, організована цими молодими людьми, стала одним із провідних виробників вітрил і вітрильних тканин.

Першим клієнтом компанії Murphy&Nye, який заказав вітрило великого розміру, став Лінн Уільямс, власник яхти “Єлизавета”. Зроблені для цієї яхти вітрила виявилися високошвидкісними, що й посприяло виграшу перегони Mackіnac Race. Після цього Murphy&Nye просто засипали замовленнями на подібні вітрила. Три роки потому, а саме в 1936 році, під вітрилом компанії Murphy&Nye Мілтон Вегефер зумів виграти Star World Champіonshіp.

В 1960 році фірма Murphy&Nye стала основним виробником вітрил на території США, а в 1975 році в Італії була заснована Murphy&Nye Europe. Успіх цієї торговельної марки в Італії став настільки великий, що з легкістю затьмарив такі ж показники в США.

В 1993 торговельна марка Murphy&Nye була придбана Sіxty Group – самим динамічним і прогресивним текстильним холдингом сучасної Італії. Після такого поглинання було ухвалене рішення розширити асортименти продукції – чоловічим і жіночим повсякденним одягом, взуттям і різними аксесуарами.

В 1998 році Murphy&Nye починає розвиток своєї власної роздрібної мережі – у Римі відкривається перший концептуальний магазин. До середини 2000 року компанія вже має більше 30-ти фірмових бутиків у єдиному стилі, які розташувалися в самих великих містах Європи.

У квітні 2002 року в Москві був відкритий перший фірмовий магазин компанії Murphy&Nye. У грудні цього ж року в Москві таких бутиків було вже два.

Улітку 2005 року компанія святкувала продаж п’яти-міліонної пари популярних штанів Forces . Ця подія яскраво була відбита як у рекламних акціях компанії, так і в пресі.