Опубліковано

Missoni (Міссоні) – марка яскравого трикотажу родом з Італії. Де купити, адреса магазинів

Missoni

Missoni (Міссоні) – італійський будинок моди, який був заснований Оттавіо й Розітой Міссоні. Спеціалізується на випуску трикотажних виробів.

Де купити Missoni (Міссоні), адреси магазинів

У компанії є безліч бутиків-магазинів по усьому світу, адреси можна подивитися на офіційному сайті компанії. Також на сайті є інтернет-магазин.

В Україні бренд Missoni (Міссоні) можна купити за адресами:

м. Дніпропетровськ, вул. Чкалова, 12, телефон: +38 056 238-74-00

Missoni (Міссоні) – італійський будинок моди, який був заснований Оттавіо й Розітой Міссоні. Спеціалізується на випуску трикотажних виробів.

Де купити Missoni (Міссоні), адреси магазинів

У компанії є безліч бутиків-магазинів по усьому світу, адреси можна подивитися на офіційному сайті компанії. Також на сайті є інтернет-магазин.

В Україні бренд Missoni (Міссоні) можна купити за адресами:

м. Дніпропетровськ, вул. Чкалова, 12, телефон: +38 056 238-74-00

На жаль, у Києві фірмового магазина поки що немає.

Офіційний сайт компанії: www.missoni.com

Історія будинку моди Missoni (Міссоні)

Історія будинку моди Missoni досить довга й цікава. Заснували Mіssonі в 1953 сімейна пара – Ottavio і Rosita Missoni, ну й назвали його на честь свого прізвища.

Ottavio Missoni (Оттавіо Міссоні)

Народився в 1921 році в невеликому містечку Дубровніку (частина Королівства Сербів, Хорватів і Словенців, і раніше відомому як Рагоза). Батько хлопчика, був італійський морський капітан Вітторіо Міссоні. Ну, а що стосується мами, то вона була хорвато-італійська дворянка Тереза ДЕ Відовіч . Коли йому було 10 років, він одержав прізвисько Тай. У хлопчика були гарні здатності до спорту й в 16 років, Оттавіо стає кількаразовим переможцем різноманітних змагань по легкій атлетиці. В 1939 році Тай переміг у забігу на 400 метрів у Відні, одержав титул Студентського Чемпіона Світу.

Але потім починається друга світова війна й Оттавіо попадає на фронт у Єгипет. Там він був узятий у полон до британців в 1942, де провів 4 роки. В 1946 році Оттавіо повертається в Італію, де продовжує займатися легкою атлетикою. А в 1947 році об’єднавшись із Giorgio Oberweger (Джоржіо Обервегером), Ottavіo Missoni засновує в Трієсті (Італія) невелику фабрику по виробництву спортивного трикотажу, зокрема светрів.

Rosita Jelmini (Розіта Джелміні)

Rosita Jelmini народилася в 1931 році в маленькому італійському містечку Голасекка, яке розташоване в провінції Варесе на півночі країни. Наприкінці другої світової війни Розіта навчалася в пансіоні, де вивчала іноземні мови. З метою вивчення англійського на практиці Розіту відправляють у Лондон, де вона вперше побачила Оттавіо на олімпійських іграх 1948 року. Їх познайомила її подруга. Після цього історія Оттавіо й Розіти йде разом.

Родина Missoni

Перший прес-показ Missoni відбувся в міланському Teatro Gerolamo(Театро Героламо) в 1965 році й мав величезний успіх за рахунок незвичайного шоу.

В 1966 році марка Mіssonі була офіційно зареєстрована. Однак у засновників не було грошей на створення повноцінної фабрики.

В 1967 до компанії прийшла справжня популярність завдяки двом подіям. Того року одяг від Missoni з’являється на обкладинці журналу Arіanna. А крім того проходить їхній перший показ у флорентійському Pіttі Palace (Палаццо Питти). Це було шоу яке викликало багато критики, але марку однозначно запримітили.

В 1968 році, на вимогу головного редактора Vogue – Dіana Vreeland (Діана Вріланд), Missoni провела свій перший показ у Нью-Йорку (США).

В 1969 році Міссоні нарешті відкрили свою першу фабрику. У зв’язку з цим обсяги виробленої продукції дуже збільшуються.

В 70-х будинок моди Missoni досяг піка своєї популярності. Слово Missoni здобуває ваги й біля дверей їхніх магазинів покупці стоять в черзі. Деякі журналісти порівнюють Missoni з Коко Шанель. Трикотаж від Missoni називають кращим у світі.

В 1978 році Будинку моди Missoni здійснилося 25 років. На честь цієї події відбулися шикарні покази в Мілані й Нью-Йорку.

В 1979 році Missoni запускає лінію чоловічого одягу.

В 1980-х виходить перший парфум від Missoni, який одержав нагороду від Fragrance Foundatіon Award за краще упакування.

В 1994 році марка святкує своє 40-річчя виставкою Mіssonology – the World of Mіssonі (Міссонологія – світ Міссоні), яка була показана в декількох країнах.

В 1997 році Оттавіо й Розіта Міссоні передали керування своїй дочці Анджелі Міссоні. Крім Анжели, яка займає пост креативного директори, у компанії працюють і сини Вітторіо, який є комерційним директором і Лука який відповідає за чоловічу колекцію.

В 1998 році Анджела Міссоні вперше випустила повноцінну колекцію весна-літо 1998 під маркою ” Missoni”.

В 2005 році Missoni співробітничає з компанією Rezіdor SAS (Резідор САС).

Позиціювання бренду Missoni

Під торговельною маркою Mіssonі виходить жіночий, чоловічий одяг, одяг для занять спортом, текстиль для будинку, парфуми, дизайнерські меблі. Крім того є готелі з логотипом Міссоні. Компанія усе ще залишається сімейним бізнесом.