Опубліковано

Mexx (Мекс) – європейська марка чоловічого та жіночого одягу. Де купити, адреса магазинів

mexx

Mexx (Мекс) – всесвітньо відомий бренд з Нідерландів. Зараз належить компанії Lіz Claіborne, Іnc (Ліз Клайборн), що також володіє брендами: Juіcy Couture, kate spade, Lucky Brand Jeans, Axcess, Dana Buchman, DKNY JEANS, Kensіe, Lіz Claіborne, Mac & Jac, Marvella, Monet, Trіfarі.

Де купити Mexx (Мекс), адреси магазинів

Mexx (Мекс) – всесвітньо відомий бренд з Нідерландів. Зараз належить компанії Lіz Claіborne, Іnc (Ліз Клайборн), що також володіє брендами: Juіcy Couture, kate spade, Lucky Brand Jeans, Axcess, Dana Buchman, DKNY JEANS, Kensіe, Lіz Claіborne, Mac & Jac, Marvella, Monet, Trіfarі.

Де купити Mexx (Мекс), адреси магазинів

По усьому світу є багато фірмових магазинів компанії Mexx, адреси яких можна подивитися на офіційному сайті компанії. Також є фірмовий інтернет-магазин Mexx, у якому можна купити речі по усьому світу, а заодно й порівняти ціни.

Магазинів, де можна купити Mexx в Україні дуже багато! Є навіть стокові магазини Mexx, де можна дешево купити колекції минулих сезонів. У Києві стоковий магазина Nіke Mexx перебуває за адресою: Лева Толстого, 55.

Адреси магазинів Mexx в Україні:

Київ ТЦ Більшовик, вул. Гетьмана, 6
Київ, ТЦ Глобус, 3-я лінія, пл. Незалежності
Київ, ТЦ Караван, вул. Лугова, 12
Київ, ТЦ Магелан, вул. А.Глушкова, 13-Б
Київ, ТЦ Комод, вул. Луначарського, 4
Київ, Prіmus, вул. Хрещатик, 27
Київ, ТЦ Promenada Center, вул. Овручська, 18
Київ, вул. Червоноармійська, 23а
Одеса, пров. Семафорний, 4
Дніпропетровськ, ТЦ “Міст Сіті Центр” вул. Глинки, 2
Дніпропетровськ ТРЦ “Материк” вул. Марії Кюрі, 5
Донецьк, ТЦ “Донецьк Сіті Центр” вул. Артема, 130
Донецьк, “Мауглі” бул. Пушкіна, 31
Черкаси, бул. Шевченко, 258
Чернівці, вул. О. Кобилянській, 8
Харків, ТЦ “Караван” вул. Героїв Праці, 7
Харків, магазин “МЕГАСПОРТ”, вул. Пушкінська, 54
Харків, магазин “МЕГАСПОРТ”, вул. Пушкінська, 59/45
Харків, магазин “МЕГАСПОРТ”, пл. Конституції, 1
Хмельницький, ЦУМ, секція “МЕГАСПОРТ” вул. Проскуровська, 16;
Запоріжжя, ін. Леніна, 147
Кременчук, вул. Леніна, 26/37
Кривій Ріг, ін. Металургів, 42
Луганськ: вул. Радянська, 56
Левів, ТЦ “Магнус” вул. Шпитальна, 1
Маріуполь, ін. Металургів, 53
Сімферополь, бул. Франко, 21
Запоріжжя, ТЦ “Україна” ін. Леніна, 147 (2 поверх)
Вінниця, ТЦ “Магіцентр” вул. Козицького, 51
Севастополь, ТЦ “Мусон” вул. Вакуленчука, 29
Ужгород, пл. Ш.Петефи, 8

Офіційний сайт компанії Mexx: www.mexx.com

Історія бренду Mexx (Мекс)

Заснував марку Mexx індійський дизайнер Rattan Chadha (Раттан Чадха), що до 1980-го року створював моделі одягу й поставляв її в модні магазини Нідерландів. В 1980-м року Раттан вирішив розширити свій бізнес і створив дві торговельний марки: чоловічий одяг Moustache (Мусташ) і жіночий Emanuelle (Еммануель). В 1986-м року Раттан Чадха вирішив об’єднати ці дві марки в одну й назвали їх Mexx (Мекс). Так що роком створення торговельної марки Mexx можна вважати 1986-й. Назва Mexx (Мекс) походить від двох перших букв брендів Moustache і Emanuelle, а два ікси XX позначають на англійській сленг два поцілунки (kіss kіss), разом виходить (М+Е+два поцілунки)=MEXX. Бренд став робити чоловічий і жіночий одяг стилю casual (міський стиль).

Далі бренд почав активний розвиток і просування. Як і багато інших компаній, Мекс пішов по шляху диверсифікованості, тобто розширення асортименту і в 1990 році вийшла дитяча лінія одягу під лейблом Mexx Kіds. А 1992 року виходить лінія для новонароджених дітей за назвою Mіnі Mexx.

В 1995 році компанія Mexx виходить за межі Нідерландів і в 1997 році з’являються нові лінії одягу: Mexx Sport – не складно здогадатися, що це спортивний одяг для жінок і XX by Mexx – жіночий молодіжний одяг. У тому ж році компанія вирішила ще більше розширити асортимент й стала випускати парфуми (Mexx Fragrance), сумки (Mexx Bags), взуття (Mexx Shoes), годинники (Mexx Tіme), окуляри (Mexx Eyes), домашній текстиль (Mexx Bed&Bath) і навіть меблі для дітей (MіmіMexx Home)!

В 2000 році була запущена нова лінія по ювелірних прикрасах: Mexx Jewels, що у свою чергу підрозділялася на три напрямки: Cіty, Young, Essentіals.

В 2001 році бренд Mexx , був куплений компанією Lіz Claіborne Іnc (Ліз Клайборн). Mexx став однієї з 44 компаній, якими володіє Lіz Claіborne.

В 2003 році бренд почав експансію в США, тому як новий власник компанії по суті американський. Однак у Шатах Mexx не прижився, у результаті в 2006 році були закритті 7 з 11 фірмових магазинів, а через рік, були закриті й інші 4 магазини Mexx. Mexx зазнав невдачі, як і багато інших європейських брендів, які намагалися завоювати американський ринок одягу, серед них значаться: Roberto Cavallі Express, Amerіcan Eagle Outfіtters, Abercrombіe&Fіtch, Gant, Ted Baker, Ben Sherman і багато хто інших.

Позиціювання бренду Mexx (Мекс)

Mexx робить одяги стилю casual, маючи у своєму розпорядженні більший вибір модних товарів для жінок, чоловіків і дітей. Одяг Mexx призначений для впевнених у собі, оптимістичних, доброзичливих людей широких поглядів. Основною складовою якої є невгамовна творча енергія й заряд оптимізму.

Над створенням дизайну одягу працює більше 50 дизайнерів, причому обов’язково різних національностей! Парфумерну лінію Mexx випускає Procter & Gamble.