Опубліковано

Метроград – підземний торговий центр у Києві

metrograd

Торговельний комплекс Метроград (Metrograd) – найбільший підземний торговельний комплекс у Києві. Він займає підземну площу від метро Льва Толстого та Палац Спорту й тягнеться до станції метро Театральна.

Інформація про підземний торговий центр Метроград

Торговельний комплекс Метроград (Metrograd) – найбільший підземний торговельний комплекс у Києві. Він займає підземну площу від метро Льва Толстого та Палац Спорту й тягнеться до станції метро Театральна.

Інформація про підземний торговий центр Метроград

У підземному торговому центрі Метроград легко заблукати, тому що під землею орієнтир губиться, і вийшовши на поверхню можна не відразу зрозуміти де перебуваєш. По суті ТЦ Метроград це довгий і в той же час широкий підземний перехід.

Для зручності відвідувачів бутики й магазини ТЦ Метроград згруповані по групах пропонованих товарів і послуг. Розподіл іде на так звані квартали.

У ТЦ Метроград можна побачити квартали:
квартал подарунків – у нього навіть є свій офіційний сайт і назва – “Новий проїзд”
Квартал одягу й взуття
(Fabіanі, Valga, Mavі, Moda Nіkol, Massіmo, Sherman, Lotto)
Квартал дитячих товарів
Квартал спорту
Квартал послуг
Квартал домашнього комфорту
Квартал меблів
Квартал книг
Квартал техніки
Квартал бутиків (Franco Rіveіro, Moda Danko, Promіse)
Квартал розваг і ресторанів
12-й квартал
13-й квартал

На офіційному сайті торгового центра, можна подивитися які магазини в якому кварталі представлені.

Найцікавіший для шопінга 12-й квартал, тому що там, можна знайти найбільшу кількість різних марок одягу й взуття. Площа кварталу становить 1500 квадратних метрів. Квартал поділений на 6 зон по країнах: Туреччина, Італія, Франція, Україна, Польща, Німеччина. Серед брендів там можна знайти: Petek, Nobel, Tergan, Nerrі Karra, Y-London, Absolut, Kabanі, Elіsa, Levіnson, Alyaska, Consul, Red Apple, Atlantіc, Merve, Tіgaret, Devatex, Roy Rover, State of Apt, Accademіa, Axіom, Bіblos, Ceruttі, Falconі, Dolce Vіta, RoccoBarocco, Valentіnі, Sportstaff, Teddі, Lucas, Lіncolor, Susan Small, Nemo, Laboratoіers Sarbec, Jacomo, Faust, Seven, Bernard Florentіn, Paco Rabane, 100% Femіnі, Cop Copіn, VіlloNNa, Те Ка Ферлюкс, Bag Land, Derby, Alex, Prіncess, Lemax, Trіumph, dіm-dіm, Northland, Happy Raіn, Dallas, Apella, Romanson.

На території торговельного комплексу можна відпочити й перекусити в затишних кафетеріях і їдальнях.

У цілому блукати по Метрограду не дуже цікаво, тому що там немає великих магазинів, а в основному маленькі бутики. Зате там можна знайти купу унікальних речей.

Адреса торгового центра Метроград:
вул.Хрещатик – Львівська площа – вул. Б.Васильківська
Офіційний сайт:
http://www.metrograd.com/

План-схема торгового центра Метроград:

map