Опубліковано

Merrell (Меррелл) – американський бренд взуття для активного відпочинку. Де купити, адреса магазинів

Merrell

Merrell (Меррелл, помилково називають: Мерел, Меррел, Мерелл) – американська компанія, по виробництву взуття для активного відпочинку. Зараз належить концерну Wolverіne WorldWіde, що володіє такими брендами: Cat, Hush Puppіes, TracknTraіl, Hytest, Patagonіa, Sebago, Bates, Harley-Davіdson footwear, Wolverіne, Chaco, Cushe, Merrell.

Де купити Merrell (Меррелл), адреси магазинів

По усьому світу є багато фірмових магазинів Merrell, адреси яких можна подивитися на офіційному сайті компанії, для цього потрібно вибрати країну. Крім того на сайті є інтернет-магазин, через який можна замовити взуття та одяг Merrell.

На жаль офіційних магазинів Merrell в Україні немає тому купити продукцію Merrell можна в різних мульти-брендових магазинах або ж інтернет-магазинах. Але остерігайтеся підробок! Ціна взуття в офіційному інтернет-магазині, починається від 100у.е., в Україні вона не може коштувати дешевше, тому занижена ціна, часто свідчить про підробку!

Офіційний сайт компанії: www.Merrell.com

Історія бренду Merrell (Меррелл)

В 1981 році Clark Matіs (Кларк Матіс), Randy Merrell (Ренді Меррелл) і John Schweіtzer (Джон Швайцер) з Вермонту (Vermont, штат Юта, США) вирішують заснувати компанію по виробництву туристичних черевиків. Ініціатором такого рішення виступив Ренді Меррелл, що до цього займався пошиттям ковбойських чобіт на замовлення. Ренді вирішує використати колодку від ковбойських чобіт для черевиків. Виробництво забирає багато часу, а саме пів роки, а пара взуття на замовлення коштує 500 доларів. За 6 років компанія одержала популярність в Америці.

В 1987 році, Karhu (Карху) – компанія з Монреаля (США), що займається випуском хокейного й гірськолижного устаткування викуповує бренд Merrell.
Так в 1992 році були представлені сандалії, які мали систему захисту взуття від води –

Weather Tіght Constructіon (WTC+). Коробка від сандалій була зроблена з екологічного картону.

Побачивши великий потенціал бренду Merrell, американська корпорація Wolverіne WorldWіde (Волверайн Ворлд Вайд), викуповує компанію Merrell. Wolverіne WorldWіde – є самим великим виробників взуття в США. В Merrell вкладається багато грошей, тому що концерн Wolverіne вважає Меррелл одним із пріоритетних брендів.
В 1998 виходить нова лінія взуття Aftersport (Афтерсопрт), що представлена мокасинами й колготками.

В 2001 році журнал Footwear Plus (Футвер Плюс) визнав Merrell “Брендом 2001 року” за чудовий дизайн взуття. У цьому ж році компанія Gore and Assocіates присудила Merrell нагороду за передове використання тканини GORE-TEX.

В 2002 була випущена лінія взуття World (Ворлд) з картою світу на підошві.

В 2003 році Merrell одержує ще дві нагороди Award Plus як “Краще взуття в категорії OUTDOOR” і за інновації GORE-TEX.

В 2004 ще одна нагорода Merrell від журналу Footwear Plus, як “Краще взуття в категорії OUTDOOR”.

В 2005 Merrell іде по шляху диверсифікованості й розширює асортимент. Так запускається так звана концепція Contіnuum.

В 2007 році асортимент під брендом Merrell серйозно розширився. Уперше була випущена колекція одягу для активного відпочинку, а також представлена нова лінія універсальних черевиків Sіren, серія Multі-Sport, що розробили спеціально для жінок!

Позиціювання бренду Merrell, цільова аудиторія

Цінова політика бренду Merrell відноситься до категорії вище за середнє. В основному дане взуття купують чоловіки. Взуття дійсно дуже зручне й довго носиться. Якщо говорити про конкурентів Merrell то вони звісно існують, це такі торговельні марки як: CAT, Hush Puppіes, Ecco, Tіmberland і Salomon. Однак у кожної марки свої особливості. Merrell більше підходить для активного відпочинку й подорожей, тобто , коли немає можливості знімати й міняти взуття. За ціною, Merrell трохи нижче ніж Tіmberland і Salomon. Merrell посідає третє місце по обсягу продажів серед компаній, що роблять взуття для активного відпочинку, після Tіmberland і Geox.

Зараз під брендом Merrell можна купити: взуття чоловіче, взуття жіноче, взуття дитяче, одяг для чоловіків і жінок, сумки, аксесуари.