Опубліковано

MaxMara (МАКСМАРА) – італійський бренд жіночого одягу. Де купити, адреси магазинів

maxmara

MaxMara (МАКСМАРА) – італійський бренд жіночого одягу. Був заснований в 1951 році Ачіллем Марамотті (Achіlle Maramottі). Назва була придумана на основі першої частини прізвища засновника й префікса, що надає назві універсальне міжнародне звучання.

Зараз бренд належить компанії Max Mara Fashіon Group, яка також володіє такими брендами як Max Mara, Sportmax, Max&Co., Weekend, іBlues, Marella, Pennyblack, Marіna Rіnaldі, Persona.

MaxMara (МАКСМАРА) – італійський бренд жіночого одягу. Був заснований в 1951 році Ачіллем Марамотті (Achіlle Maramottі). Назва була придумана на основі першої частини прізвища засновника й префікса, що надає назві універсальне міжнародне звучання.

Зараз бренд належить компанії Max Mara Fashіon Group, яка також володіє такими брендами як Max Mara, Sportmax, Max&Co., Weekend, іBlues, Marella, Pennyblack, Marіna Rіnaldі, Persona.

Де купити MaxMara (МАКСМАРА), адреси магазинів

В Україні жіночий одяг MaxMara можна купити в мережі фірмових магазинів, адреси яких можна подивитися на офіційному сайті компанії.

В Україні, купити MaxMara, можна в нижче перерахованих магазинах:

Київ, вул. Червоноармійський, 25;
Київ, вул. Басейна, 4;
Дніпропетровськ, Катеринославський бульвар, 2;
Донецьк, вул. Артема, 84/A;
Харків, вул. Сумська, 94;
Одеса, вул. Катеринославська, 19.

Офіційний сайт компанії: http://www.maxmara.com/

Історія створення MaxMara

Ачілль Марамотті народився 7 січня 1927 року в Італії. Тяга до пошиття одягу було закладено ще до його народження прабабою, що шила одяг для жінок. А його мати була фундаторкою школи кройки та шиття. Тому вже замолоду Ачілль знав чим буде займатися, хоча й пішов учиться на юриста та успішно одержав диплом.

В 1951 році виходить перша колекція МАКСМАРА. З особливостей варто відзначити пальто з верблюжої вовни й костюм червоного кольору. Чисті лінії й удалий крій моделей мали успіх.

Варто згадати, що в ті роки, одяг від Кутюр’є могли дозволити собі тільки голлівудські зірки, а Ачілль трохи змінив це, просунувши ідею прет-а-порте. MaxMara однією з перших перейшла на гарний, комфортний одяг для звичайних жінок і за доступною ціною. Ачілль ніколи сам не розробляв моделі одягу, а лише запрошував талановитих модельєрів, які й створювали неповторність бренду МАКСМАРА.

В 1958 році виробництво одягу досягло промислових обсягів і бренд вийшов на світовий рівень.

В 1969 році з’явилася на світ нова лінія молодіжного одягу “Спортмакс”. Цей крок був зроблений назустріч молодим жінкам у віці від 18 до 30 років, які бажають почувати себе комфортно, але при цьому виглядати ефектно. Особливістю лінії можна вважати м’який кашемір і вовну.

У сімдесятих роках MaxMara розпочала масштабну рекламну кампанію, у якій брали участь відомі фотографи: Сара Мун, Паоло Роверсі, Фабріціо Феррі, Артур Ельгорт, Альберт Ватсон, Джіампаоло Барбієрі й Пітер Ліндберг, які передали дух колекції у своїх роботах.

В 1981 році Max Mara запустила лінію жіночого одягу для повних жінок “Маріна Рінальді”. В 1984 році був відкритий і самостійний магазин “Маріна Рінальді”.

В 1982 році Max Mara запускає лінію ошатного одягу “Pіanoforte”, а також лінію неофіційного одягу для відпочинку “Weekend by Max Mara” і інші паралельні лінії. Це було зроблено щоб охопити більшу аудиторію.

MaxMara у наші дні

Зараз MaxMara Group займає третину місця в Італії по виробництву одягу. По усьому світу у них відкрито більше 1200 магазинів. MaxMara Group складається із шести компаній-виробників і однієї компанії-дистриб’ютора.

За час свого існування MaxMara співпрацювала з такими відомими дизайнерами як: Карл Лагерфельд (Karl Lagerfeld), Анна-Марія Беретта (Anne Marіe Beretta), Франко Мошіно (Franco Moschіno), Dolce & Gabbana, Гай Паулін (Guy Paulіn), Нарцісо Родрігез (Narcіso Rodrіguez) і Жан-Шарль ДЕ Кастельбажак (Jean-Charles de Castelbajac). При цьому імена тих, хто бере участь у створенні колекцій для Будинку моди MaxMara завжди залишалися секретом для громадськості. Ті, що були наведені вище стали відомі тільки тому, що згодом з них був знятий “гриф таємності”.

MaxMara це одяг для жінки, що живе гармонічним життям, це одяг для роботи, будинку, занять спортом.

У Січні 2005 року помер засновник компанії Ачілль Марамотті, однак його діти успадкували від батька пристрасть і рішучість і продовжують додержуватися традицій будинку моди MaxMara.