Опубліковано

Marks & Spencer (Маркс і Спенсер) – чоловічий, жіночий та дитячий одяг з Англії. Де купити, адреса магазинів

Marks & Spencer

Marks & Spencer (Маркс і Спенсер, помилково називають: Марко Спенсер) – англійський бренд чоловічій, жіночої та дитячій одягу.

Де купити Marks & Spencer (Маркс і Спенсер), адреси фірмових магазинів

Адреси фірмових магазинів Marks & Spencer можна подивитися на офіційному сайті компанії. Що примітно, є українська версія, тому не треба мучитися з перекладом.

Marks & Spencer (Маркс і Спенсер, помилково називають: Марко Спенсер) – англійський бренд чоловічій, жіночої та дитячій одягу.

Де купити Marks & Spencer (Маркс і Спенсер), адреси фірмових магазинів

Адреси фірмових магазинів Marks & Spencer можна подивитися на офіційному сайті компанії. Що примітно, є українська версія, тому не треба мучитися з перекладом.

В Україні, товари компанії Marks & Spencer (Маркс і Спенсер), можна знайти в наступних магазинах:

Київ, вул. Хрещатик, 29/1,
Київ, ТРЦ Dream Town, пр. Оболонский, 1-Б,
Київ, ТРЦ “Караван”, вул. Лугова, 12,
Київ, ТЦ “Комод”, вул. Луначарского, 4,
Київ, ТЦ “Променада”, вул. Баггаутівська, 17-21,
Київ, ТЦ “Skymall”, ін. Генерала Ватутіна, 2Т,
Львів, ТЦ “Кінг Крос Леополіс” с. Сокольники, вул. Стрійська, 30,
Дніпропетровськ, ТЦ “Вавілон”, вул. М. Маліновського, 2,
Дніпропетровськ, ТЦ «Пасаж», пр-т. Карла Маркса, 50
Харків, ТРЦ «Караван», вул. Героїв Праці, 7
Донецьк, ТРЦ «Донецьк-Сіті», вул. Артема, 130
Одеса, ТРЦ “Рив’єра”, Південна дорога, с. Фонтанка.

Офіційний український сайт Marks & Spencer: http://marks-and-spencer.ua/
Офіційний сайт компанії Marks & Spencer: www.marksandspencer.com

Історія компанії Marks & Spencer (Маркс і Спенсер)

Компанія Marks & Spencer (M&S) є самим великим британським виробником одягу, і 43-м у світовому масштабі. Їй належать більше 900 магазинів, з яких 600 розташовано у Великобританії. З 2000 року компанія Marks & Spencer розпочала стрімко розширюватися й освоювати інші напрямки: товари для будинку, продукти, меблі, товари для краси, технології, фінансові послуги й т.п. В останні роки магазини Marks & Spencer виступають у ролі повноцінних торгово-розважальних центрів, з величезними продуктовими супермаркетами, розважальними закладами й кафе.

Засновником компанії Marks & Spencer є єврейський емігрант із Білорусі Майкл Маркс, який в англійському порту Хартлепул відкрив Marks Penny Bazaar, де спочатку продавав різну всяку-всячину типу шпильок і ґудзиків. В 1884 році Маркс перебрався жити в Лідс, де доля й звела його з Томасом Спенсером. Познайомившись, вони вирішили об’єднати свої два бізнеси та на їх базі заснували нову компанію, назвавши її Marks and Spencer. Перший їхній спільний прилавок був відкритий в Leeds Kіrkgate Market. Зараз на цьому місці як пам’ять, установлений величезний меморіальний золотий годинник.

Основний принцип компанії M&S у тому, що товар завжди повинен бути різний, його повинне бути багато й він повинен мати доступну ціну. Для багатьох англійців магазини M&S уже давно стали часточкою історії народу.

На сьогоднішній день супермаркети M&S, розташовані в Англії, приносять у тиждень більше 10 млн. фунтів чистого доходу, а лондонський магазин Marble Arch внесений в “Книгу рекордів Гіннеса” як торговельне приміщення, яке збирає найбільшу кількість виторгу на одиницю площі в усьому світі.

Ще одним позитивним принципом у розвитку компанії є робота завжди ідеально підготовленого торговельного персоналу. На роботу приймаються тільки ввічливі, оперативні люди, які вміють творчо підійти навіть до самої немудрої справи.

Зараз всі магазини Marks & Spenser об’єднані в єдину комп’ютерну мережу, це дозволяє оперативно збирати інформацію про магазин, проданий товар, переваги покупців і багато іншого. Замість звичайних касових апаратів у всій торговельній мережі M&S установлені новітні персональні комп’ютери. Це дозволяє покупцеві оплачувати товари з різних відділів у будь-якім місці, приміром , за пакет молока в меблевому відділі.

В 1999 році компанія Marks & Spenser вирішила розширитися й почала поступово освоюватися в мережі Інтернет, і як виявилося, не безуспішно – уже до другого півріччя 2001 року клієнти могли замовити абсолютно весь асортимент супер- і гіпермаркетів M&S у режимі onlіne. Інтернет допоміг компанії Marks & Spenser підвищити ефективність ланцюжка від виробника до покупця. На сьогоднішній день торговельна мережа Marks & Spenser пропонує своєму відвідувачеві не тільки величезний вибір товару, починаючи від ґудзика й закінчуючи туром на Мальдіви, але й різні види розваг і відпочинку.