Опубліковано

Mariella Burani (Маріелла Бурані) – жіночий одяг та парфумерія з Італії. Де купити, адреса магазинів

Mariella Burani

Mariella Burani (Маріелла Бурані) –бренд жіночого одягу та парфумерії, який родом з Ітаії.

Де купити бренд Mariella Burani (Маріелла Бурані), адреси магазинів в Україні

На жаль, але на офіційному сайті компанії, адреси фірмових магазинів і шоу-румів, довідатися не вдалося. Фірмових магазинів Mariella Buraniв в Україні немає. У нас в основному продається лише парфумерія Marіella Buranі.

Mariella Burani (Маріелла Бурані) –бренд жіночого одягу та парфумерії, який родом з Ітаії.

Де купити бренд Mariella Burani (Маріелла Бурані), адреси магазинів в Україні

На жаль, але на офіційному сайті компанії, адреси фірмових магазинів і шоу-румів, довідатися не вдалося. Фірмових магазинів Mariella Buraniв в Україні немає. У нас в основному продається лише парфумерія Marіella Buranі.

Офіційний сайт компанії Marіella Buranі: http://www.mariellaburani.it

Історія створення бренду Mariella Burani (Маріелла Бурані)

Історія італійського бренду Mariella Burani почалася в 1960 році в невеликому італійському містечку Кавріаджо. Засновником компанії Gruppo Selena, який спеціалізується на виробництві дитячого одягу, став Вальтер Бурані. Також Вальтер втягнув у бізнес двох своїх синів Джованні й Андреа, і дружину Мариеллу, яка зайняла почесне місце головного дизайнера компанії. Незабаром компанія стала великим виробником жіночого одягу класу люкс.

Маріелле Бурані завжди була цікава тема контрастів, до якої вона часто прибігала у своїх колекціях. Жінка у вбраннях Mariella Burani дуже суперечлива – вона сміється й плаче, сильна й у той же час романтична. Вона ненавидить панчохи й любить невелику скуйовдженість, вона така, як є – і тому чудова. Маріелла, як справжній дизайнер, бачить у жінці, насамперед , особистість. Це дозволяє навіть самі крихітні мінуси перетворити у величезні плюси, тому у взутті, одязі й ексклюзивних аксесуарах, створених цією дивною жінкою, неможливо знайти недоліки. Маріелла дуже скрупульозно підходить до контролю створення своїх моделей на всіх стадіях. При виготовленні будь-якої нової моделі завжди враховуються всі рекомендації й побажання.

Mariella Burani Fashіon Group має декілька ліній жіночого одягу:
– Couture – лінія одягу для вишуканих дам;
– Collezіonі Mariella Burani- убрання для справжніх леді;
– Le Donne – лінія, здатна наповнити повсякденне життя шиком і офіціозом;
– Amulettі й Amulettі J – молодіжна лінія;
– Le Spose – лінія весільних вбрань;
– Le Gіovannі – лінія дитячого одягу.
Кожний сезон сеньйора Бурані створює, як мінімум, п’ять нових колекцій.

На сьогоднішній день у фірмових бутиках Mariella Burani представлені дві чудові колекції Blossom Buranі й Notіzіe dі Marіella Buranі. Над створенням першої колекції трудився дизайнер бренду Pіnko, а створенням другого синьйора Бурані займалася особисто. При виготовленні вбрань завжди використаються тільки найкращі тканини, зроблені по індивідуальному замовленню. Маріелла завжди віддає перевагу однотонним натуральним матеріалам: бавовні, шовку, вовни, трикотажу. Хоча іноді в колекціях зустрічаються моделі, прикрашені набивним малюнком.

Лінія Blossom Buranі випускається вже третій сезон. Вона призначена для успішних, упевнених у собі жінок, які незалежно від віку відчувають себе юними й квітучими. Колекція осінь-зима 2008-09 була насичена відтінками коричневого, сірого, фіолетового й чорного кольорів. У кожному вбранні з колекції була присутня яка-небудь оригінальна деталь.

У лінії Notіzіe, розробленої для жінок від 25 років, більшою мірою переважає трикотаж у синьо-сірих тонах. Хоча в колекції осінь-зима 2008-09 присутні яскраві плями – є чудове вовняне пальто тускловатого червоного кольору. Для бажаючих виглядати стильно навіть у холодну погоду Mariella Burani випустила теплі пуховики, набиті натуральним гусячим пером і прикрашені хутром. В убраннях цієї лінії жінка буде відчувати комфорт, як на роботі, так і на вечірці.

Також багатьох жінок радує дуже широкий розмірний ряд торговельної марки Marіella Buranі: основна частина продукції випускається від 40-го до 56-го розміру. Убрання, зроблені цим італійським дизайнером, завжди чудово приховують недоліки фігури й підкреслюють її достоїнства.