Опубліковано

Marc Jacobs (Марко Якобс) – чоловічий та жіночий одяг, взуття, аксесуари з США. Де купити, адреса магазинів

Marc Jacobs

Marc Jacobs (Марко Якобс) – бренд чоловічого та жіночого одягу, взуття, аксесуарів та парфумерії, який виробляється в США.
Де купити бренд Marc Jacobs (Марко Якобс), адреси магазинів в Україні

Фірмових магазинів бренду Marc Jacobs не так багато і в Україні їх немає. Однак у нас продаються аксесуари й парфуми марки Marc Jacobs у різних мультибрендових магазинах. Однак ретельно вибирайте магазин, щоб не купити підробку.

Marc Jacobs (Марко Якобс) – бренд чоловічого та жіночого одягу, взуття, аксесуарів та парфумерії, який виробляється в США.
Де купити бренд Marc Jacobs (Марко Якобс), адреси магазинів в Україні

Фірмових магазинів бренду Marc Jacobs не так багато і в Україні їх немає. Однак у нас продаються аксесуари й парфуми марки Marc Jacobs у різних мультибрендових магазинах. Однак ретельно вибирайте магазин, щоб не купити підробку.

Офіційний сайт дизайнера Marc Jacobs: http://www.marcjacobs.com

Інформація про бренд Marc Jacobs (Марко Якобс)

Марко Якобс з перших днів роботи дизайнер проявив себе як неймовірно талановитий майстер. Завзятість у роботі дозволило йому в самі найкоротші строки досягти небаченого успіху й перетворитися в одного із самих знаменитих дизайнерів. З історії видно, що Марко приносив удачу всім колекціям і лейблам, з якими він коли-небудь, працював, він завжди демонстрував своє легке почуття стилю.

Перша колекція, створена Якобсом, складалася зі светрів ручного в’язання, які він створив ще в шкільні роки, працюючи в модному нью-йоркському бутику Charіvarі. За ці чудові светри Марку й була вручена перша в його житті нагорода – Золотий наперсток. В 1984 році в 21-літньому віці він влаштувався на роботу в компанію Ruben Thomas Іnc., де за рік створив милу колекцію Sketchbook. У цьому ж році Марко представив на суд громадськості ще одну приголомшливу колекцію, яка була основана на кінострічці “Амадеус”, а в 1986 він розробив кілька моделей для свого власного бренду. Фінансову підтримку цьому молодому даруванню зробив Онвар Кашіяма, відомий японський виробник і дистриб’ютор вбрань таких іменитих модельєрів як Sonia Rykiel, Calvіn Kleіn, Jean Paul Gaultіer.

В 1988 році Марко обіймає посаду віце-президента в компанії Perry Ellіs, а через рік його призначають креативним директором цієї ж фірми. Зайнявши настільки відповідальний пост, Якобс починає демонструвати своє натхнення й позитивну енергетику. Всі роботи, створені Марком, зроблені були на найвищому рівні, саме на якому завжди працював і сам творець компанії, легендарний американський дизайнер Перрі Елліс. Марко не копіював Елліса, а намагався розкрити його стиль із іншої сторони. Такий підхід дозволив пожвавити своєрідну палітру Елліса й створити ряд неповторних колекцій, у яких добірка сенсаційних тканин знайшла своє нове переломлення.

Якобс постійно вдосконалювався й через деякий час він почав створювати свої власні тлумачення таких класичних моделей, як куртка Norfolk jacket або фланелевий двобортний костюм, зроблений з верблюжої вовни. На створення подібних робіт Марка, безперечно, підштовхнуло його відкрите милування моделями, які створювали класики модного жанру.

Навесні 1992 року він випускає нову колекцію, у якій добірно й досить спритно синтезований голлівудський гламур і сільський ковбойський шик. А через рівно рік Якобс представляє нову жіночу колекцію, у якій комбінуються повітряні яскраві плаття з досить грубими армійськими черевиками, а також випускає шовкові сорочки з різними принтами. Незважаючи на позитивні відгуки в пресі, керівництво компанії Perry Ellіs вирішує звільнити Марка.

Такий поворот подій підштовхує Якобса від створення своєї компанії. І через деякий час, об’єднавшись зі своїм старим другом, підприємцем Робертом Даффі, він відкриває свою власну компанію Marc Jacobs Іnternatіonal. Практично відразу після відкриття своєї фірми Марку запропонували обійняти посаду креативного директори в компанії Louіs.

Перш ніж прийняти пропозицію Марко досить радикально змінив стиль, випустивши в 1994 році охайно пошиті смугасті костюми, двобортні пальто й пуританські спідниці. Через два роки Якобс із не меншою силою здивував громадськість чітко підігнаними вовняними жакетами й ніжними шовковими платтями, іноді вкритими вільними кашеміровими кардиганами.

Наприкінці 2001 року, випустивши нову чоловічу колекцію, Марко знову умудрився всіх шокувати – він повністю проігнорував стиль mіlіtary, відправивши на подіум одягнених у чорні шкіряні бушлати й смугасті сорочки джентльменів. Пізніше редактори майже всіх модних видань написали, що дана колекція була повністю досконала.

Сьогодні вже всі погодяться, що Марко Якобс являється одним із самих яскравих і креативних творців сучасної моди, здатних у лічені миті перетворити хіпі в денді.

Паралельно з роботою в Louіs Vuіtton, Марко продовжує розвивати свою компанію. Також зовсім недавно Якобс видав ліцензії на випуск під брендом Marc Jacobs парфумерних виробів, окулярів, годинників і столових приладів.