Опубліковано

Lotto (Лотто) – спортивне одяг та взуття з Італії. Де купити, адреса магазинів

Lotto

Lotto (Лотто) – спортивний одяг, взуття та інвентар з Італії. Зараз компанія Lotto випускає продукцію під брендуми: Etonіc, Lotto Leggenda, Lotto Works, L73, Le DD.

Де купити спортивний одяг Lotto (Лотто), адреси фірмових магазинів

Lotto (Лотто) – спортивний одяг, взуття та інвентар з Італії. Зараз компанія Lotto випускає продукцію під брендуми: Etonіc, Lotto Leggenda, Lotto Works, L73, Le DD.

Де купити спортивний одяг Lotto (Лотто), адреси фірмових магазинів

Спортивні товари Lotto широко розповсюдженні у всіх країнах світу. В одязі Lotto довго виступала українська збірна по футболу. А адреси фірмових магазинів Lotto можна довідатися на офіційному сайті компанії. В Україні офіційним дистриб’ютором торговельної марки Lotto є компанія Л-Спорт.

В Україні, спортивний одяг Lotto (Лотто) можна знайти в наступних магазинах:

Київ, ТЦ Більшовик, 2-я лінія, 1-й поверх
Київ, вул. Лугова, 12, ТРК Караван
Київ, вул. Гришка, 3А, ТЦ Аладдін
Київ, пр-т Московський, 16Б, ТЦ Макрос
Київ, вул. Луначарского, 4
Львів, вул.Смаль-Стоцкого, 1, ТЦ “Скриня”, 2 поверх
Черкаси, вул. Шевченко, 242

Офіційний сайт компанії Lotto: http://www.lottosport.com/en/store-locator

Історія спортивного бренду Lotto (Лотто)

На сьогоднішній день компанія Lotto є однієї з найважливіших і бездоганно сформованих осередків італійської економіки. Новітні технології, висока якість, найбільш передові технології, регулярні капіталовкладення й непохитний ентузіазм дозволили цій фірмі стати світовим гігантом індустрії спортивного взуття й одяги.

Історія даної компанії тісно пов’язана з її власником – Джованні Каберлотто. В 1963 році цей досить успішний підприємець заснував фірму Caber, яка за дуже короткий проміжок часу зайняла почесне друге місце в трійці світових лідерів по виробництву лижного взуття.

Через десять років після створення компанію Caber викуповує американський інтернаціональний концерн Spaldіng, за Джованні Каберлотто залишається місце президента Європейського відділення компанії. У тому ж 1973 року Джованні спільно зі своїми рідними братами Серджіо та Альберто засновує іншу компанію Lotto – це друга частина прізвища засновника. Головною метою компанії було швидке завоювання ринку, взуття для бігу, тенісу та іншого активного відпочинку.

У перші роки компанія Lotto сконцентрувалася тільки на розвитку в межах італійського ринку, де незабаром і досягла істотних успіхів, почавши робити й реалізовувати більше 15% всього тенісного взуття. Такі моделі, як Lotto Competіtіon і Lotto Newcombe Autograph на ціле століття стали невід’ємною частиною тенісної історії.

З 1985 року торговельна марка Lotto почала розширюватися, підминаючи під себе інші світові ринки, утворюючи комплексну мережу. Компанія рухалася тільки в чітко обраних напрямках – футбол і теніс.

На початку 90-х років компанія Lotto змогла домогтися істотного збільшення кількості свого товару на європейському ринку. З даною фірмою співробітничали такі імениті зірки тенісу, як Томас Мустер, Боріс Беккер, Анці Хубер і Мартіна Навратілова. З футболістів компанію підтримували: Деян Савічевіч, Рууд Гулліт, Деметріо Альбертіні й Іван Саморано.

На даний момент компанія випускає високоякісний спортивний одяг і взуття, співробітничає із сотнями спортсменів і клубів, а також є повноправним партнером авторитетніших спортивних об’єднань: Жіноча Тенісна Асоціація (WTA), Асоціація Тенісних Гравців (ATP). Крім цього вже більше 30 років Lotto є почесним партнером турніру Іtalіan Open, який проходить у Римі, і близько 10 років підтримує знаменитий тенісний Уімблдонський турнір.