Опубліковано

Laura Ashle (Лора Ешлі) – англійський бренд жіночого одягу. Де купити, адреса магазинів

auraashley

Laura Ashle (Лора Ешлі, іноді помилково називають Лаура Єшлі) – бренд жіночого одягу, взуття й аксесуарів, що був створений в Англії в 1953 році.

Де купити Laura Ashle, адреса фірмових магазинів

Адресу фірмових магазинів Laura Ashle можна знайти на офіційному сайті:
http://www.lauraashley.com/page/international_stores

В Україні, купити жіночий одяг Laura Ashle можна за адресами:

Київ, вул. Сагайдачного, 35
Київ, вул. Горького 19/21

Laura Ashle (Лора Ешлі, іноді помилково називають Лаура Єшлі) – бренд жіночого одягу, взуття й аксесуарів, що був створений в Англії в 1953 році.

Де купити Laura Ashle, адреса фірмових магазинів

Адресу фірмових магазинів Laura Ashle можна знайти на офіційному сайті:
http://www.lauraashley.com/page/international_stores

В Україні, купити жіночий одяг Laura Ashle можна за адресами:

Київ, вул. Сагайдачного, 35
Київ, вул. Горького 19/21
Дніпропетровськ, вул. К.Маркса 55, тел. 056 375 58 29
Харків, вул. Героїв Праці 7, ТРК Караван
Харків, пр. Правди, 7 (ін. Леніна, 3) тел. 057 714-08-28
Одеса, вул. Грецька, 33, тел. 048 722-76-65
Донецьк, вул. Ілліча, 6, тел. 095 291-35-85

Інформація про бренд Laura Ashle (Лора Ешлі)

Лора Моунтейн була народжена в англійському місті Мертір Тідвіллє (Merthyr Tydfіl) в 1925 році. В 1932 вона закінчила місцеву школу й пішла вчиться в школу Елмвуда (Elmwood School) у Кройдоні (Croydon) містечко на півдні Лондона. Під час другої світової війни пішла служити в жіночий воєнно-морський батальйон. Після закінчення війни Лора почала працювати секретарем при національній федерації жіночих інститутів у столиці Великобританії – Лондоні. А 1949 року Лора Моунтейн познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком Бернардом Ешлі, що був за професією інженером і незабаром вийшла за нього заміж. Так вона одержала прізвище Ешлі. Незабаром вона народила чоловікові двох дітей: Джейн і Девіда.

В 1952 році, Лора Ешлі кидає свою роботу і разом із чоловіком засновує власний маленький бізнес по пошиттю готового одягу. Основну частину її продукції в той час становили штамповані хустинки і кухонні рушники. В 1953 році хустинки стали дуже популярні, завдяки відомому фільму “Римські канікули”, у якому грала знаменита Одрі Хепберн. Так хустки Лори стали добре продаватися й вирішено було найняти співробітників.

Спочатку компанія Лори Ешлі, планували назвати Ешлі Маунтейн, на честь прізвища матері Лори і її нинішньої, однак її чоловік Бернард, наполіг на назві Laura Ashle. Він порахував що для такої продукції підійде більш жіноча назва. Потім почався період переїздів.

В 1955 році, недавно створена компанія Laura Ashle переїжджає в Британське місто Кент. Однак в 1958 році трапляється повінь і все обладнання і фабрика Laura Ashle були практично знищені. Однак до 1960 року, Laura Ashle збільшує свій оборот із двох до восьми тисяч фунтів. В 1961 році, вся родина переїжджає в Уельс, рідні місця Лори. Крім того у Лори народжується третя дитина. Перший магазин Laura Ashle був відкритий у місті Machynlleth. Вся родина Ешлі і жила на магазином.

В 1967 році Лора з родиною знову переїжджає, цього разу в містечко Карно, Монтгомерішір. Там же була побудована й перша фабрика по пошиттю одягу Laura Ashle. Тоді її чоловік Бернард, розробив новий верстат, для нанесення принтів, що дозволяло друкувати близько 5000 метрів тканини в тиждень. Компанія ввійшла в стадію активного розвитку. Лора виділялася на тлі інших виробників одягу своїм класичним стилем. У її колекціях не було міні спідниць і інших відвертих речей. Це був англійський скромний стиль одягу 19 сторіччя.

В 1970 році, оборот компанії досяг оцінки в 300 тисяч фунтів у рік. Компанія відкрила ще одну фабрику для пошиття одягу. Повідкривалися нові магазини. В 1974 році, бренд Laura Ashle вийшов на міжнародний ринок, відкривши фірмові магазини в Парижі (Франція) і Сан-Франциско (США). Крім цього магазини Laura Ashle були відкриті в Канаді, Австралії і Японії.

В 1975 році, оборот компанії вже становив 5 мільйонів фунтів на рік. В 1979 році, під брендом Laura Ashle вийшла колекція меблів.

До 1980-их років, компанія виготовляла свій одяг винятково із бавовняної тканини. Потім же стали використати так само джерсі й різні змішані тканини.

В 1984 році дохід компанії склав 50 мільйонів доларів. В 1985 році Лора Ешлі гине від крововиливу в мозок. За 10 днів до смерті вона впала зі сходів на своєму 60-м дні народженні в будинку своєї дочки, яку вона приїхала відвідати.

Після смерті Лори Ешлі, компанія стикнулася з певними фінансовими труднощами, через розбіжність у стратегії розвитку компанії сера Бернарда (чоловіка Лори Ешлі) і нового керуючого.

В 1996 році був підписаний контракт із компанією L’Oreal на випуск лінії парфумів і косметики з назвою Лора Ешлі. Однак у 2002 році контракт був розірваний.

В 1998 році, основним акціонером компанії став концерн Malayan Unіted Іndustrіes Berhad (MUІ Asіa Lіmіted). Однак це не сприяло поліпшенню справ компанії. В 2004 році Laura Ashle розірвала відносини з дизайнером Алістером Блером (Alіstaіr Blaіr), що до цього працював на такі будинки як Dior і Gіvenchy. В 2005 році Laura Ashle подала позов на компанію L’Oreal, за передчасне розірвання контракту. Багато магазинів Laura Ashle стали закриватися, так у США залишилися лише ті магазини, які працювали за ліцензійною згодою.

Сер Бернард Ешлі, помер від раку в 2009 році.
Laura Ashle (Лора Ешлі) у наші дні.

Компанія Лора Ешлі існує й зараз, успішно продаючи свою продукцію істинно англійського стилю. Продукція Laura Ashle коштує досить дорого. Виготовлена в основному з натуральних матеріалів, і характеризується легкістю і яскравою кольоровою гамою. Прості геометричні принти з яскравими весняними фарбами от що в основному випускається під брендом Лора Ешлі. Тут ви не знайдете сексуальності, але пристойності простоти вистачить із надлишком. Laura Ashle це жіночий одяг для повсякденного життя й відпочинку, вишукані меблі в англійському стилі, предмети інтер’єру.