Опубліковано

Lanvin (Ланвін) – жіночий, чоловічий та дитячий одяг з Франції. Де купити, адреса магазинів

Lanvin

Lanvin (Ланвін) – французький будинок моди. Спеціалізується на випуску чоловічого й жіночого одягу, взуття, парфумів і аксесуарів.

Де купити продукцію Lanvin, адреси магазинів

У будинку моди Lanvin, є власна мережа фірмових магазинів. Їхні адреси можна подивитися на офіційному сайті компанії. України серед них немає, зате є Росія. В Україні можна купити тільки парфуми Lanvin. Вони продаються в багатьох магазинах, а також через Інтернет, але остерігайтеся підробок.

Lanvin (Ланвін) – французький будинок моди. Спеціалізується на випуску чоловічого й жіночого одягу, взуття, парфумів і аксесуарів.

Де купити продукцію Lanvin, адреси магазинів

У будинку моди Lanvin, є власна мережа фірмових магазинів. Їхні адреси можна подивитися на офіційному сайті компанії. України серед них немає, зате є Росія. В Україні можна купити тільки парфуми Lanvin. Вони продаються в багатьох магазинах, а також через Інтернет, але остерігайтеся підробок.

Офіційний сайт будинку моди Lanvin: http://www.lanvin.com/#/en/store-locator

Історія будинку моди Lanvin (Ланвін)

Засновниця іменитої французької марки Lanvin (Ланвін) народилася й виросла в досить бідній родині, і на її тендітні плечі з самого дитинства лягли тяготи, пов’язані з турботою про молодших братів і сестер, а їх у неї було десять. Уже в тринадцяти-річному віці дівчинці доводилося вдень працювати кур’єром у модисток, а вечорами няньчити малят.

Хронічна недостача їжі, убогість і величезне бажання Жанни щось змінити в житті, змусило її влаштуватися на роботу в майстерню, яка займалася виготовленням капелюшків Fedіx. До вісімнадцяти років дівчина вже прекрасно справлялася практично з усіма замовленнями в цій галузі самостійно. Одержавши досвід, Жанна вирішила спробувати щастя в іншому місті й відправилася до Барселони, де за короткий проміжок часу їй вдалося завести достатню кількість клієнток.

Це було нескладно, тому що капелюшки Жанни Ланвін відрізнялися від інших цікавим дизайном і високоякісним кроєм. Згодом Ланвін зазбирала чимало грошей і з превеликим задоволенням повернулася до рідного Парижу, відразу ж орендувавши там кілька кімнат під свій магазин. Таким чином, на вулиці Сент-Онор влітку 1890 року з’явився перший капелюшний бутик Jeanne Lanvin.

Через якийсь час Жанна починає розширювати границі своєї справи й вирішує розділити продукцію по вікових категоріях. Першою ластівкою в цьому напрямку стає колекція – одяг для дівчаток.

Такий нестандартний підхід дозволив Ланвін значно просунутися в даному напрямку, і вже в 1901 році її ім’я було внесено в міжнародний довідник дизайнерів. В 1909 році дизайнерський Будинок Lanvin вирішує внести у свій розвиток деякі зміни й вступає в Syndіcat de la Couture.

В 1913 році Жанну Ланвін відвідує натхнення легкості, на піку якого вона запускає лінію знаменитих стильних суконь від Lanvin. Ці чудові вбрання довжиною по щиколотку залишаються популярними протягом багатьох десятиліть. Лише через тридцять з зайвим років Dіor починає творити щось схоже.

1922 рік ознаменувався для Жанни поява символу Lanvin. Цього року художник Поль Іріб виконав кілька чудових скетчів, на яких були зображені Жанна і її дочка Маргарита в неповторних атласних платтях і популярних у той час Ланвіновских капелюшках. Одне із цих втілень, зворушливої любові між матір’ю й дочкою, вже протягом багатьох років є емблемою Lanvin.

В 1926 році Будинок Lanvin запускає чоловічу лінію, і вже через якийсь час Жанна Ланвін стає відома як прекрасний дизайнер, здатний створювати вбрання для всіх членів родини: від маленьких дітей до впливових батьків.

Крім створення чоловічої й жіночої лінії одягу, Будинок Lanvin займався також виробництвом елементів домашнього декору й білизни, а з 1927 року Жанна розпочинає випускати заворожливий аромат з назвою Arpege.

В 1946 році, не стерпівши військові потрясіння, з життя іде засновниця Будинку – Жанна Ланвін. Правління компанією бере на себе її дочка, яка на той час вже є принцесою Марі-Бланш. Крім управлінських обов’язків, вона залишає за собою пост креативного дизайнера Lanvin. Марі-Бланш пристрасно віддає себе справі, аж до своєї смерті в 1958 році.

З початку1990-х років косметичний гігант L’Oreal починає поступово, але впевнено захоплювати правління, і вже в 1996 році їм вдається одержати 100% акцій Будинку Lanvin. До того часу, дизайнерами Дома моди побували такі відомі люди як – Georgіo Armanі, Claude Montana, ex-Versace, Ocіmar Versolato.
Улітку 2001 року група зацікавлених інвесторів, яких очолювала тайванська баронеса Shaw-Lan Wang, взяла правління Будинком Lanvin у свої руки. Креативним директором відразу ж був призначений відомий ізраїльський дизайнер – Alber Elbaz.