Опубліковано

Квадрат на Лук’янівській (Kvadrat) – торговий центр у Києві

kvadrat-na-lukyanovke

Торговий центр Квадрат на Лук’янівській (місто Київ) – був відкритий в 2002 році. Загальна площа торгового центра становить 9 500 квадратних метрів.

Інформація про торговий центр Квадрат на Лук’янівській

Торговий центр Квадрат на Лук’янівській (місто Київ) – був відкритий в 2002 році. Загальна площа торгового центра становить 9 500 квадратних метрів.

Інформація про торговий центр Квадрат на Лук’янівській

Торговий центр був відкритий в 2002 році. Це був перший із Квадратів побудованих над землею. До цього Квадрат спеціалізувався на невеликих підземних торгових центрах. Якірними орендарями виступили компанії: супермаркет Сільпо, дитячий супермаркет Антошко, мережа Космо.

Квадрат на Лук’янівській, це п’ятиповерховий будинок, на першому поверсі якого, розташований супермаркет Сільпо, на інших, крім п’ятого перебувають різні бутики й магазини. На п’ятому ж поверсі перебувають приміщення під офіси. Усього в торговельному центрі перебувають близько 80 різних магазинів.

Торговий центр має гарну транспортну розв’язку, тому що перебуває поруч з метро Лук’янівська, ну й крім того в цьому місці завжди багато людей, і недалеко розташований кінотеатр Київська Русь. Тому народу в Торговому центрі завжди багато.

У Квадраті на Лук’янівській звісно є місця, де можна перекусити, наприклад Швидко або Шоколіно.

Список магазинів і бутиків, які можна знайти в ТЦ Квадрат на Лук’янівській: Bіllerbeck, Domіnanto, Fashіon Plus, Galeo, Gelco, Lady Vіk, Mіlan, Monіca Rіccі, Red Apple, Salvatіnі, Антошко, Євромода, Золота скринька, Ківана, Космо, Мульті, Сільпо, Скринька, Mondo, Franco Rіveіro, Pronto moda, Avenіr, Danіel Regazzo, Clan Garnіture, Alla Bіzzarra, Egoіst, Kuzіna, Rodі, Carlton, Mіlavіtsa.

У торгового центра Квадрат, є офіційний сайт: http://kvadrat.ua/ , однак він відноситься тільки до ТЦ Квадрат, що перебуває на бульварі Перова. Погано те, що подивитися офіційний список магазинів-бутиків ТЦ Квадрата на Лук’янівській в них на сайті не можна.

Адреса торгового центра Квадрат на Лук’янівській:
Київ, вул. Білоруська, 2, телефон +38 044 461-80-48
станція метро Лук’янівська.