Опубліковано

Kenzo Takada (Кензо Такада) – біографія відомого дизайнера з Японії. Де купити, адреса магазинів

kenzo

Kenzo Takada (Кензо Такада) – японський модельєр і дизайнер, який заснував бренд Kenzo і перевернув поняття європейської моди в 70-і роки.

Де купити Kenzo Takada (Кензо Такада), адреси магазинів

На офіційному сайті дизайнера, можна знайти адреси фірмових магазинів по усьому світу. Також там є онлайн магазин, у якому можна купити продукцію Kenzo.

Адреси офіційних магазинів Kenzo в Україні:

Київ, ТЦ Мандарин Плаза, вул. Басейна, 4. Телефон +380 445 90-08-90

Kenzo Takada (Кензо Такада) – японський модельєр і дизайнер, який заснував бренд Kenzo і перевернув поняття європейської моди в 70-і роки.

Де купити Kenzo Takada (Кензо Такада), адреси магазинів

На офіційному сайті дизайнера, можна знайти адреси фірмових магазинів по усьому світу. Також там є онлайн магазин, у якому можна купити продукцію Kenzo.

Адреси офіційних магазинів Kenzo в Україні:

Київ, ТЦ Мандарин Плаза, вул. Басейна, 4. Телефон +380 445 90-08-90
Одеса, ТЦ Сади Перемоги, вул. Сергія Варламова, 28, тел. +38048 748-01-71

Офіційний сайт дизайнера: www.kenzo.com

Біографія дизайнера Kenzo Takada (Кензо Такада)

Кензо Такада з’явився на світ 27 лютого 1939 року в невеликому селищі у Японії. Кензо був п’ятою дитиною в родині. Ще зі шкільних років його увагу приковували зображення моделей у різних журналах. Кензо приділяв багато часу їхньому перемальовуванню й доповненню. По закінченню школи Кензо дуже хотів відправитися на навчання в школу модельєрів, де вже вчилася його сестра, але батьки не дали на цю згоду, відправивши його проти волі в університет Kobe Gaіbo (Коуб Гайбо) освоювати англійську літературу. Провчившись усього лише один семестр, Кензо Такада залишає університет і їде в Токіо. Заробивши небагато грошей, трудячись підмайстром маляра, Кензо пішов у саму стару школу модельєрів у Японії Bunka Gakuen (Бунка Гакуєн) і стає першим юнаком, який коли-небудь, учився в даній школі.

Одержавши освіту, Кензо Такада починає працювати модельєром у мережі універсальних магазинів “Санаі”, а заодно й манекенником у відомому столичному журналі мод. Але як би Кензо не віддавав себе роботі, його не залишало бажання поїхати в Париж. Про це прекрасне місто й про світ моди в ньому Кензо Такада дізнався від свого вчителя Koіke, що досить часто відвідував Францію й тамтешні виставки модного одягу.

В 1964 році Кензо посміхається удача – за знос його старого будинку держава виплачує компенсацію в 350 тис. йєн. Одержавши такий “капітал”, уже на початку 1965 року Кензо Такада прибуває в Марсель, а відтіля прямим рейсом відправляється в Париж. Він знімає кімнату на Монмартрі й починає регулярно відвідувати всі важливі покази таких знаменитостей як Крістіан Діор, П’єр Карден, Коко Шанель.

Через 5 років проживання у Парижі Кензо Такада влаштовує свій перший показ. Після показу Кензо разом зі своєю однокурсницею Атсуко Кондо вирішується відкрити бутик з назвою “Джангл Джеп” (Jungle Jap).

Наприкінці 70-х Кензо відкриває на площі Віктуар ще один бутик, що відразу стає наймоднішим місцем Парижа.

В 1983 році Кензо Такада відкриває лінію чоловічої моди.

А в 1988 році Кензо представляє світу свій перший парфум з назвою “Kenzo de Kenzo” (Кензо ДЕ Кензо).

Кензо Такада стає першим модельєром, що одягає наречену в рожеве плаття, а замість вуалі використовує величезний капелюх у вигляді квітки.

В 1993 році процвітаючу фірму Kenzo здобуває група LVMH (Moеt Hennessy Louіs Vuіtton) (Моет Хеннесі Луі Віттон), що володіє такими будинками мод як: Chrіstіan Dіor, Louіs Vuіtton, Chrіstіan Lacroіx, Celіne, Loewe, Berlutі, Marc Jacobs, Fendі, StefanoBі, Emіlіo Puccі, Thomas Pіnk, Donna Karan. Тепер Кензо в праві дозволити собі займатися тільки творчістю, не відволікаючись на бізнес. Будинок Kenzo стає “імперією”, що приносить своєму творцеві близько 200 мільйонів доларів у рік.

Навесні 1999 року Кензо Такада нагороджують американською премією миру – Tіme for Peace Award – “За створення стилю, що ввібрав у себе відголоски самих різних традицій і культур”.

У жовтні 1999 року в Парижі Кензо показує останню колекцію весна-літо 2000 і залишає свій Будинок моди, залишивши там гідну заміну зі своїх асистентів. За словами Кензо, він іде для того щоб відпочити і переосмислити деякі моменти свого життя.

В 2002 році, після трьох років відпочинку, Кензо Такада повертається й підписує контракт з колишніми босами з LVMH. Умови контракту були наступні: LVMH інвестує досить пристойну суму в Yume (Юмі) (марку, що розвивається під “крилом” Кензо), і допомагає з розвитком напрямку, який буде робити предмети інтер’єра. За цим контрактом Кензо займається тільки дизайном речей для інтер’єра.

В 2005 році Кензо Такада з’являється перед публікою в новому амплуа, а саме, як дизайнер інтер’єра. Він відкриває компанію “Gokan Kobo”(Гокан Кобо) (майстерня п’яти почуттів), що займається випуском скатертин, різних меблевих аксесуарів і всілякий меблів для будинку.