Опубліковано

Карл Лагерфельд (Karl Lagerfeld) – історія створення легендарного бренду. Де купити, адреса магазинів

karllagerfeld

Карл Лагерфельд (Karl Lagerfeld) – відомий модельєр, фотограф і парфумер, родом з Германії.

Де купити Карл Лагерфельд (Karl Lagerfeld), адреси магазинів

Карл Лагерфельд створював колекції для багатьох модних будинків. Однак одяг під його брендом можна купити в різних магазинах світу. Адреси магазинів можна подивитися на офіційному сайті дизайнера, однак потрібне знання англійської.

Карл Лагерфельд (Karl Lagerfeld) – відомий модельєр, фотограф і парфумер, родом з Германії.

Де купити Карл Лагерфельд (Karl Lagerfeld), адреси магазинів

Карл Лагерфельд створював колекції для багатьох модних будинків. Однак одяг під його брендом можна купити в різних магазинах світу. Адреси магазинів можна подивитися на офіційному сайті дизайнера, однак потрібне знання англійської.

В Україні Карл Лагерфельд (Karl Lagerfeld) можна купити за адресами :

Київ, магазин Ultra Cacharel-Lagerfeld, ТЦ Дніпровська пристань.
Львів, магазин Molіnarі, вул. Саксаганського, 11, тел. +380 322 616-328

Офіційний сайт дизайнера: http://www.karllagerfeld.com/

Коротка біографія Karl Lagerfeld (Карл Лагерфельд)

Народився великий дизайнер у Габмурзі (Німеччина), 10 вересня 1938 року. Його повне ім’я звучить як Karl Otto Lagerfeld (Карл Отто Лагерфельд). Батько Карла працював у банку й добре заробляв, а крім того був підприємцем і одержував багато грошей за організацію поставок консервованого молока в Європу. Гроші батька, дозволили Карлові одержати гарну освіту. Крім того, великий вплив на Карла зробила його мати, яка була чистокровною аристократкою. Вона й прищепила майбутньому модельєрові витончений смак і манери. Карл Лагерфельд у дитинстві вчився грі на піаніно. І в один день, його мати сказала йому перейти до малювання, тому що це більше тихе заняття. З тих пір Карл став захоплюватися малюванням.

Коли Карлові стукнуло 14 років, він переїжджає в Париж, де починає вчиться в ліцеї Монтень (Lycee Montaіne). У ліцеї йому викладали уроки мистецтва, тому що Монтень був при Синдикаті високої моди. Як говорить сам Карл, спочатку, він хотів стати ілюстратором або художником, однак зупинив свій вибір на моді. В 1955 році, Карл бере участь у конкурсі модних ескізів, де одержує головний приз за дизайн пальто. Суддями у тому конкурсі були такі відомі дизайнери як Chrіstіan Dіor (Крістіан Діор), Пьер Бальман і Юбер Жіванші.

Після конкурсу, юного дизайнера запримітили і його взяв під опіку П’єр Бальмен (Pіerre Balmaіn). Так Лагерфельд асистує П’єру до 1958 року. Це була його перша справжня робота, де він багата чому навчився, опанував основи створення колекцій.

В 1958 році, Лагерфельд залишає Бальмена і йде працювати в будинок моди Жана Пату (Jean Patou), на посаді художнього директора. В Patou Карл працює вже цілих 5 років і створює по дві колекції haute couture у рік.

В 1963 Карл Лагрефельд починає працювати на правах фрілансера, відразу з декількома модними будинками й створює для кожного будинку різні колекції, при цьому, зберігаючи стиль будинку мод. Серед його клієнтів були такі бренди як Chloe, Krіzіa, Charles Laurdan, Fendі. До речі в будинку Chloe, Карл Лагерфельд обіймав посаду головного дизайнера, аж до 1984 року.

В 1974 році Карл Лагерфельд нарешті створює власну лінію одягу з назвою – Karl Lagerfeld Іmpressіon. А в 1979 він починає викладати у Віденській вищій школі прикладного мистецтва (Hochschule fur angewalte Kunst) як професор.

В 1983 Карла запрошую в будинок моди Chanel на пост художнього директора. Там він створює колекції pret-a-porter. Також Карл, випускає свої лінії одягу KL і KL by Karl Lagerfeld.

Варто відзначити неймовірну працездатність Лагерфельда, за рік він устигає створити в середньому 2500 ескізів, іншими словами по 7 моделей у день. У добу Карл працює по 20 годин!

В 1987 році Карл Лагерфельд одержав саму престижну свою нагороду – Golden Thіmble у номінації Краща колекція року.

В 1987 році, у Карла з’являється нове захоплення – фотографія. У той же час він встиг опублікувати кілька власних книг. У період з В 1987 по 1995 рік, Карл співробітничає з великим німецьким виробником одягу Klaus Steіlman (Клайсом Штайльманом). Крім цього в період з 1992 по 1997 рік, він знову обіймає посаду головного дизайнера Будинку Chloe. В 1993 році, Karl Lagerfeld одержує премію Lucky Strіke Desіgner Award.

В 1996 році, захоплення фотографією принесло Карлові Лагерфельду нагороду від Німецького суспільства фотографії (Deutsche Geselleschaft fur Fotographіe). В 1998 році була відкрита галерея Карла Лагерфельда (Lagerfeld Gallery – Studіo 7L) у Парижі.

Крім моди й фотографії, дизайнер також захоплюється й створенням парфумів. Він створив такі відомі аромати як Chloe (1975 рік), KL (1982 рік), KL pour Homme (1986 рік), Lagerfeld Photo (1990 рік), Sun Moon Stars (1994 рік), Jako (1997 рік).

В 2000 році Karl Lagerfeld засновує в Парижі власний видавничий будинок, якому дає назва 7L.
В 2007 про Карла Лагерфельда зняв фільм режисер Рудольфові Марконі. Назва фільму “Lagerfeld. Confіdentіal”.

Однак в особистому житті у дизайнера не все так гладко. У нього немає ні дружини ні дітей, тому що Карл Лагерфельд гомосексуаліст. У родині він єдина дитина.

Карл Лагерфельд досить універсальний дизайнер, він створює як чоловічі так і жіночі колекції одягу.

Цікаві факти про дизайнера, фотографа, парфумера Karl Lagerfeld (Карл Лагерфельд)

– У Карла завжди білі волосся. Ось рецепт як зробити собі такі ж: Зачесати волосся назад, посипати пудрою, залити лаком. Повторити пудру й лак.
– Карл завжди носить темні окуляри. Тому що очі видають втома дизайнера.
– в 2002 році Карл схуд на 42 кілограма. Це вдалося зробити всього за рік за допомогою дієти Жана-Клода Удре. Дієтолог трохи пізніше випустив книгу “Дієта Карла Лагерфельда. 3D дієта”, що стала бестселером.
– Як фотограф, Лагерфельд, співробітничав з фірмою Адідас. Крім того, що свої колекції Карл фотографує теж сам.
– Карл Лагерфельд і Yves Saіnt Laurent (Ів Сен-Лоран) суперничали.
– В 90-х головний редактор Vogue, Анна Вінтур не ходила на покази Лагерфельда, тому що протестувала проти участі стриптизерш у них.
– В 2001 році Лагерфельда атакували активісти організації PETA, які виступали проти використання хутра в колекціях одягу.
– Щоб розширити свою присутність на модному ринку, Карл Лагерфельд продав свій бренд корпорації Tommy Hіlfіger (Томмі Хілфігер). За умовою, що колекції, він буде по колишньому створювати сам.