Опубліковано

John Galliano (Джон Гальяно) – геніальний дизайнер з Англії. Де купити, адреса магазинів

johngalliano

John Galliano (Джон Гальяно, повне ім’я Juan Carlos Antonіo Galliano Guіllen) – вважається самим епатажним модельєром англійського походження. Популярність йому принесли його до запаморочення авангардні колекції. Гальяно неодноразово нагороджувався самими престижними нагородами Франції й Великобританії.

Де купити John Galliano (Джон Гальяно), адреси магазинів

John Galliano (Джон Гальяно, повне ім’я Juan Carlos Antonіo Galliano Guіllen) – вважається самим епатажним модельєром англійського походження. Популярність йому принесли його до запаморочення авангардні колекції. Гальяно неодноразово нагороджувався самими престижними нагородами Франції й Великобританії.

Де купити John Galliano (Джон Гальяно), адреси магазинів

Купити товари від John Galliano можна у фірмових магазинах-бутиках, адреси яких можна подивитися на офіційному сайті дизайнера. Однак Україна серед них не представлена. Тому купити в Україні можна тільки парфумерію John Galliano (Джон Гальяно), однак остерігайтеся підробок!

Офіційний сайт дизайнера: www.johngalliano.com

Коротка біографія John Galliano (Джон Гальяно)

Джон Гальяно народився в Гибралтарі 28 листопада 1960 року в інтернаціональній родині: батько його був англієць із італійським корінням, а мати була чистокровна іспанка. Батько працював водопровідником, а мати була домогосподаркою. Батьки дуже любили своїх дітей, тому намагалися прищеплювати їм смак до насиченого колоритного життя: діти вчилися танцювати фламенко й завжди були одягнені охайно, як “з голочки”.

Коли Джонові Гальяно стукнуло 6 років, його родина переїжджає в Лондон. Тут він поступив у дуже престижний коледж “Мистецтва й Дизайну святого Мартіна”, одночасно влаштовуючись на роботу в місцевий Національний театр.

В 1985 році Джон Гальяно, захищаючи свою дипломну роботу, реалізовану за мотивами Французької революції, представляє світу вісім створених своїми руками вбрань. Ця невелика колекція вражає навіть власників бутика авангардного одягу “Браун”, тому вони викуповують її й виставляють відразу ж на продаж. Першою покупницею вбрання від Джона Гальяно стала Дайана Росс, що придбала для себе неповторну жилетку. Із цієї речі й почалася історія Джона Гальяно як модельєра.

Об’єднавшись із дизайнером головних уборів Стівеном Джонсоном і заручившись фінансовою підтримкою Джоан Бурштейн, Гальяно вирішує представити свою дебютну колекцію на щорічному Британському Тижні високої моди.

В 1988 році Джон Гальяно й Стівен Робінсон створюють колекцію “Бланш Дюбуа”. За це творіння Гальяно присуджують звання “Кращий дизайнер року”. Це досягнення відкрило для Джона нові “двері” у світі моди. Через деякий час після цього показу Джона запрошує до себе Будинок Баленсіага, в якості дизайнера.

З настанням 90-х у світі моди приходить криза, що змушує Джона Гальяно покинути Лондон і відправитися в Париж.

Через деякий час Гальяно випадково знайомить із редактором американського журналу “Vogue” (Вог) Ганною Вінтур.

В 1995 році талант Гальяно привертає увагу Бернара Арно, що з радістю запрошує його на посаду творчого директора в Будинок Gіvenchy (Жіванші). Проробивши рік в Gіvenchy, Джон одержує запрошення на роботу в Dіor (Діор). Гальяно приймає запрошення й стає головним дизайнером Будинку Діора, вдихаючи в нього нові віяння моди. У перший рік роботи в Dіor, Джон Гальяно представляє колекцію, що стає провісником такого напрямку як гламур.

Восени 1997 року Гальяно вперше обертає свій погляд до Росії, відкриваючи перший бутик Dіor у Москві.

Через якийсь час Джон Гальяно відкриває свій Будинок моди, що розташовується на площах старої занедбаної лялькової фабрики. Джон починає вести подвійне життя – працювати одночасно у двох будинках моди.

Джон Гальяно скоріше геній, ніж просто дизайнер