Опубліковано

Hush Puppies (Хаш Папіс) – жіноче, чоловіче та дитяче взуття з Америки. Де купити, адреса магазинів

Hush Puppies

Hush Puppies (Хаш Папіс) – бренд чоловічого, жіночого й дитячого над зручного взуття з Америки. Бренд належить компанії Wolverіne WorldWіde, яка володіє такими брендуми як: Cat, Hush Puppies , TracknTraіl, Hytest, Patagonіa, Sebago, Bates, Harley-Davіdson footwear, Wolverіne, Chaco, Cushe, Merrell.

Де купити взуття Hush Puppies , адреси магазинів в Україні

На жаль, на офіційному сайті компанії Hush Puppies зазначені фірмові магазини тільки для країн США, Канади й Великобританії. В інших країнах магазини Hush Puppies теж є, але їхні адреси потрібно шукати в Інтернеті.

В Україну, взуття Hush Puppies завозить мережа магазинів Opіnіons.ua.

Адреси фірмових магазинів Hush Puppies у Києві:

Київ, ТЦ Караван
Київ, вул. Червоноармійська, 81

Офіційний сайт компанії Hush Puppies : http://www.hushPuppies .com/

Історія створення взуттєвого бренду Hush Puppies (Хаш Папіс)

Історія цього бренду почалася більш ніж півстоліття тому, у 1958 році. Існує ряд фактів і легенд виникнення даної марки, завдяки яким вона ввійшла в перелік найвідоміших виробників повсякденного взуття світового масштабу.

У найпопулярнішій з легенд розповідається про шевця, який зайшов з візитом до одного свого клієнта та побачив там маленьких щенят породи бассет-хаунд. Ці до милі створення, весь вечір бігали по будинку й створювали неймовірний гавкіт. Оскільки маленькі бешкетники сильно відволікали гостей від спілкування, хазяїн регулярно на них покрикував: “Hush, Puppies !” – “Тихіше, щенята!”. Шевцеві запали в душу ці крихітні бассет-хаунди та вся ця історія, отже він вирішив назвати свій взуттєвий бренд Hush Puppies . Емблемою торговельної марки став, звичайно ж, граціозний представник тієї самої породи.

Марка Hush Puppies дотримується простої і зрозумілої для всіх філософії. Її суть вкладена в одному слові – воля! Продукція цього бренду забезпечує волю руху та завдяки цьому, власник одержує задоволення при ходьбі. Це взуття призначене для людей, які поняття «мій комфорт» ставлять на перше місце.

Взуття марки Hush Puppies обирає не тільки молоде покоління, але й ті, хто просто молодий душею, життєрадісний, відкритий, дружелюбний та активний. Це люди, для яких на першому місці стоїть благополуччя та лад у родині, а також любов до братів наших менших і природи.

Хоча власники даної торговельної марки роблять основний акцент на зручності взуття, також вони не обділяють увагою такі поняття як мода та популярність. Досить згадати випущену в середині 90-х кольорову серію, яка полегшила життя багатьом жертвам моди.

Обговорювати якість, функціональність та елегантність продукції Hush Puppies у наш час уже не актуально, тому що все це перевірено не одним поколінням і не потребує підтверджень. Технології, які використаються при виготовленні даного взуття, дозволяють зробити ключовий акцент на легкості, м’якості та гнучкості.

Основна частина моделей, які випускають, має у п’ятковій частині подушечку з м’яким наповнювачем, латексну устілку і м’яку комфортну підкладку. Завдяки всьому цьому, для стопи створюється максимальний комфорт – людина практично перестає відчувати вагу від взуття на своїх ногах. Всі ці та багато інших тонкостей дозволили домогтися того, що на даний момент продукція Hush Puppies успішно реалізовується в 130 країнах по усьому світу.