Опубліковано

Gregory Arber (Грегорі Арбер) – діловий чоловічий одяг з України. Де купити, адреса магазині

Gregory Arber

Gregory Arber (Грегорі Арбер) – ділові чоловічі костюми з України.

Де купити бренд Gregory Arber (Грегорі Арбер), адреси магазинів в Україні

На офіційному сайті компанії Arber, можна знайти адреси фірмових магазинів. Їх досить багато й вони є в багатьох містах України.

Адреси магазинів Gregory Arber (Грегорі Арбер) в Україні:

Київ, вул. Червоноармійська, 114
Київ, ТЦ Караван

Gregory Arber (Грегорі Арбер) – ділові чоловічі костюми з України.

Де купити бренд Gregory Arber (Грегорі Арбер), адреси магазинів в Україні

На офіційному сайті компанії Arber, можна знайти адреси фірмових магазинів. Їх досить багато й вони є в багатьох містах України.

Адреси магазинів Gregory Arber (Грегорі Арбер) в Україні:

Київ, вул. Червоноармійська, 114
Київ, ТЦ Караван
Київ, ТЦ Аладдін
Київ, ТЦ ЦУМ
Київ, ТЦ Глобал ЮА
Київ, ТЦ Квадрат, бул. Перова, 36
Київ, ТЦ Дрімтаун
Київ, вул. В. Житомирська, 6/11
Київ, вул. Межигорська, 3
Вінниця, вул. Пирогова, 13
Дніпропетровськ, ТЦ Вавилон, вул. Маліновського, 2
Дніпропетровськ, вул. К .Маркса, 66
Дніпропетровськ, вул. Нижньодніпровська, 17
Дніпропетровськ, вул. Плеханова, 7
Донецьк, вул. Артема, 151
Донецьк, вул. Артема, 78
Донецьк, вул. Антонова, 4
Донецьк, вул. Ілліча, 8
Донецьк, вул. Університетська, 27
Донецьк, стоковий магазин, вул. Червоноармійська, 19
Запоріжжя, вул. Леніна, 156
Запоріжжя, вул. Леніна, 92
Кіровоград, вул. Дзержинського, 84
Кременчук, вул. Леніна, 4/28
Кривій Ріг, вул. Гагаріна, 25
Луцьк, вул. Конякина, 30
Львів, вул. Коцюбинського, 1
Львів, вул. Зернова, 4
Мукачеве, вул. Возз’єднання, 20
Миколаїв, ін. Леніна, 98
Одеса, вул. Грецька, 23
Одеса, Фонтанка, ТЦ Рив’єра
Одеса, вул. Преображенская, 56
Одеса, стоковий магазин, вул. Чорноморського Козацтва, 111
Рівно, вул. Макарова, 23
Суми, вул. Терезова, 1
Ужгород, вул. Лева Толстого, 44
Харків, вул. Сумська, 122
Харків, вул. Сумська, 17
Харків, вул. Рози Люксембург, 8
Харків, вул. Героїв Праці, 7
Чернівці, вул. Головна, 256А
Шостка, вул. Леніна, 18А

Офіційний сайт компанії Arber: http://arber.com.ua

Інформація про бренд Gregory Arber (Грегорі Арбер)

Відома в країнах Центральної й Східної Європи компанія Arber Group являє собою холдинг, який спеціалізується на виробництві й продажі як чоловічий, так і жіночого одягу, а також на створенні незмінно оригінального й стильного дизайну речей. Холдинг Arber Group – це один з лідерів у зазначеному регіоні в сфері текстильного виробництва.

Зараз Arber Group є власником однойменної роздрібної мережі фірмових магазинів і універмагів TUSO на території України, а також оптово-роздрібної мережі Gregory Arber на території Росії. Необхідно відзначити, що головні виробничі потужності сконцентровані на території України – саме тут розташований найбільший сучасний виробничий комплекс, який складається з 5 фабрик, де виробляється фірмовий одяг незмінно високої якості для цілого ряду всесвітньо відомих брендів. Завжди оригінальний дизайн і наявність власних потужних виробничих ресурсів є гарантією високої якості виробленої продукції. Завдяки цьому компанія Arber Group завжди оперативно реагує на швидко мінливі умови світового ринку.

Історія компанії Arber Group початку писатися відносно недавно – в 1990 році: відтоді й по сьогоднішній день цей відомий у країнах Європи й миру холдинг пройшов довгий і важкий шлях від невеликого по своїх розмірах ательє сімейного типу до всесвітньо відомої групи компанії, який протягом 20 із зайвим років незмінно вдається органічно поєднувати у виробленому одязі винятково найкращі традиції в дизайні одягу, виробництві й оптово-роздрібних реалізаціях.

Історія розвитку компанії Arber Group.

1990 рік – було відкрито перше фірмове ательє й перший фірмовий магазин, який спеціалізувався на виробництві й реалізації чоловічого одягу.
1999 рік – успішно здійснена реєстрація торговельної марки чоловічого одягу з назвою Gregory Arber
2000 рік – даний старт виробництву одягу для чоловіків під торговельною маркою Gregory Arber
2001 рік – закладений фундамент для розвитку власної мережі фірмових магазинів, відомих покупцям за назвою “ARBER”
2002 рік – було запущено власне виробництво різних моделей одягу для чоловіків, а також уведена в лад нова швейна фабрика “Грегорі Арбер”, розташована в Одесі.
2003 рік – одеська фабрика компанії “Грегорі Арбер” успішно пройшла міжнародну сертифікацію відповідно до прийнятого стандарту якості ІSO 9001:2000
2004 рік – фірмова мережа компанії поповнилася 30-м по рахунку фірмовим магазином. Було освоєне виробництво чоловічого трикотажу, сорочок, верхнього одягу.
2005 рік – у результаті успішного договору про довгострокову оренду одеської швейної фабрики “Віра” і придбання швейної фабрики в місті Балта (Одеська область, Україна) було створено виробниче об’єднання “Грегорі Арбер”.
2006 рік – успішно розроблена і запущена в серійне виробництво лінія по пошиттю жіночого одягу “ARBER Woman”. Придбання швейної фабрики в місті Тульчин (Вінницька область, Україна). Створено оптовий проект “Pratto” і зареєстрована однойменна торговельна марка. Здійснено успішне придбання торговельної марки
“Sensus”. Компанія вийшла на новий для себе ринок сусідньої Російської Федерації – у цілому було відкрито порядком 7 магазинів в Москві й Санкт-Петербурзі. Аж до настання 2006 року компанія “Arber” була офіційним постачальником ділового одягу для потреб національної збірні України по футболу й уповноваженій делегації ФФУ на Чемпіонаті світу з футболу в Німеччині в 2006 році. Дано старт процесу реструктуризації веденого бізнесу.
2007 рік – була придбана швейна фабрика “Донбас”. Торговельна марка “ARBER” стає власником почесного призу “Бренд року 2007” на території України.
2008 рік – був запущений франчайзинговий проект ТС “Арбер”. Компанія відзначила відкриття свого 50-го по рахунку фірмового магазину в торговельній мережі “ARBER”. Успішно запущена мережа “Rеспубліка”, яка спеціалізується на реалізації мультибрендового одягу.
2009 рік – запущено в розвиток якісно новий напрямок для компанії, а саме – apparel sourcіng. Компанія активно виходить на стадію підготовки цілого ряду досить перспективних власних проектів: універмаг, фабричний магазин.

Наразі Arber – це один із самих великих холдингів на території України, який спеціалізуються на виробництві й реалізації одягу. Щорічно виробничий комплекс компанії, який складається з 5 швейних фабрик, робить порядком 3 млн. виробів, які відповідають міжнародному стандарту якості ІSO 9001. На сьогоднішній день на території України знаходиться більше 50 фірмових магазинів, розташованих в 23 найбільших містах країни. Існують власні Будинки мод повного циклу, у яких одяг проходить всі етапи – від розробки й закінчуючи реалізацією кінцевому споживачеві. Штат співробітників компанії становить більше 2500 чоловік.