Опубліковано

Gloria Jeans (Глорія Джинс) – російський бренд чоловічого та жіночого одягу. Де купити, адреса магазинів

Gloria Jeans

Gloria Jeans (Глорія Джинс) – чоловічий, жіночий та дитячий джинсовий одяг вироблений в Росії.

29 вересня 1988 року був днем створення найбільшої російської корпорації Gloria Jeans (Глорія Джинс) – створений перший кооператив “Глорія”. Через сім років був утворений ВАТ “Глорія Джинс”. До цього часу річний оборот компанії вже становить більше 800 000 виробів.

Де купити Gloria Jeans і Gee Jay, адреси магазинів

Gloria Jeans (Глорія Джинс) – чоловічий, жіночий та дитячий джинсовий одяг вироблений в Росії.

29 вересня 1988 року був днем створення найбільшої російської корпорації Gloria Jeans (Глорія Джинс) – створений перший кооператив “Глорія”. Через сім років був утворений ВАТ “Глорія Джинс”. До цього часу річний оборот компанії вже становить більше 800 000 виробів.

Де купити Gloria Jeans і Gee Jay, адреси магазинів

На офіційному сайті компанії, можна подивитися адреси фірмових магазинів. Варто відзначити що їх багато! В Україні магазини Gloria Jeans є практично в кожній області!

Адреси магазинів Gloria Jeans в Україні:

Київ, вул. Гречко, 1
Київ, п-т Московський, 21, поруч з ТЦ Городок
Київ, ТЦ SkyMall
Дніпропетровськ, ТЦ Європа, вул. Центральна, 10
Дніпропетровськ, ТЦ Аполло, вул. Тітова, 36
Кривій Ріг, ТЦ Вікторі Плаза, вул. Лермонтова, 37
Донецьк, ТЦ Амстор, вул. Стадіонна, 3
Донецьк, ТЦ Амстор, бул. Шевченко, 4
Донецьк, ТЦ Юзовский, пл. Комунарів, 1
Маріуполь, пр. Леніна, 71\41
Житомир, ТЦ Глобал ЮА, вул. Київська, 77
Луганськ, ТЦ Сіті-центр, вул. Радянська, 56
Сєверодонецьк, ТЦ Джазз, пр. Радянський, 46
Сімферополь, вул. Ясна, 37а (1 поверх)
Севастополь, ТЦ Novus, пр. Жовтневої Революції, 24 (2 поверх)
Севастополь, ТЦ Муссон, вул. Вакуленчука, 29 (2 поверх)
Миколаїв, вул. Радянська, З
Одеса, ТЦ Панорама
Одеса, ТЦ Рив’єра
Одеса, ТЦ 5-й Елемент, вул. Черняхівського, 4 (2 поверх)
Полтава, ТЦ Київ
Рівно, ТЦ Екватор
Чернівці, ТЦ ДЕПОТ, вул. Головна, 256

Офіційний сайт компанії Gloria Jeans: http://www.Gloria-jeans.ru

Історія компанії Gloria Jeans (Глорія Джинс)

2 жовтня 1996 року відбувається реєстрація марки Gloria. До кінця цього ж року відкривається біля десяти представництв компанії в різних регіонах. За цей рік компанія робить 1650000 виробів

26 березня 1997 року відбулося створення ЗАТ “Корпорація “Глорія Джинс”.

3 липня 1998 року проходить реєстрація марки Gee Jay. У цей же час відбувається переорієнтація товарів, вироблених Глорія Джинс, на менш заможні верстви населення – це досягається шляхом зниження ціни на 25%.

В 1999 році потужності компанії дозволяють зробити 4 мільйони 300 тисяч виробів, а вже в 2001 році – близько 11 мільйонів виробів.

Грошовий обіг компанії за 2004 рік склав більше $127 млн.

В 2005 році марки модного молодіжного одягу Gloria Jeans і Gee Jay були визнані брендами №1 на російському ринку.
В 2006 році кількість фірмових магазинів компанії “Глорія Джинс” досягло 300. Відкривається перший магазин Gloria Jeans & Gee Jay на території Білорусії.
Також цього року “Глорія Джинс” купує фабрику “Стиль”, на той момент самого великого виробника одягу на території України.

Президентом ЗАТ “Корпорація “Глорія Джинс” являється Володимир Володимирович Мельников. Народився він 10 березня 1948 року в селищі Поставске республіки Білорусь. У ранньому віці Володимир став сиротою. Коли йому виповнилося 15-ть років Володимир Мельников влаштовується працювати на завод “Ростсельмаш”. Однак новаторський характер, змушує його через деякий час задуматися про створення своєї справи. Хоча з ряду причин це в ті часи було практично нереально.

Через якийсь час Володимирові Мельникову все-таки вдається з нуля, без чиєїсь підтримки з боку, створити воістину сильні російські бренди Gee Jay і GloriaJeans, побудувати глобальну компанію, згодом визнану кращою в Росії.
Створенням компанії Володимир Мельников займався з 1988 року, заснувавши тоді кооператив “Глорія”, що через дев’ять років переріс у ЗАТ “Корпорація “Глорія Джинс”.

Компанія постійно розвивається й росте, за останні п’ять років її обсяги щорічно збільшуються приблизно на 40%. Компанія займає досить вагомі частини ринку у всіх категоріях: близько 20% – ринку молодіжних товарів, порядку 40% – дитячого одягу та трохи більше 10% – дорослого одягу.

Сьогодні компанія “Глорія Джинс” є наймогутнішим спеціалізованим російським підприємством по роздрібній торгівлі, створенню й дистрибуції модного молодіжного джинсового одягу й модного одягу повсякденного використання для всієї родини.

Нинішні потужності “Глорії Джинс” дають можливість випускати близько 20 мільйонів високоякісних виробів щорічно. Компанія має 12 власних фабрик розташованих у містах Північного Кавказу й Східного Донбасу.

Компанії “Глорії Джинс” постійно вдосконалює рівень свого виробництва, про свідчить той факт, що з початку 2003 до середини 2005 року тут розміщали замовлення така відома міжнародна компанія як Levi Strauss & Co.. Також наприкінці 2005 року було введено в роботу п’ять новітніх цехів і вибудуваний величезний виробничий комплекс на 20 тисяч робочих місць.

З 2004 року колекції GloriaJeans&GeeJay розширюються й починають випускати, крім джинсових виробів, такі речі як футболки, куртки, светра, одяг для спорту й відпочинку, спортивні й ділові костюми.

Під чуйним керівництвом Володимира компанія “Глорія Джинс” створює й представляє біля десяти колекцій щорічно, у кожній з яких від 500 до 600 свіжих моделей.

Також компанія має досить розвинену роздрібну мережу, яка складає близько 80 власних магазинів і порядку 100 партнерських, у майбутньому планується розширити мережу до 200-500 магазинів. Поки основна мета компанії – досягти обороту в $1 млрд.

Розпродаж одягу в магазинах відбувається посезонно, точніше після закінчення сезону, допустимо в січні вони розпродають зимову колекцію зі знижкою 70 %, навіть розмірів ще пристойна кількість залишилася. Так що рекомендую там купувати джинси та футболки тільки на розпродажах. В 2010.01 теплі джинси коштували 136 гривень, у той час як нова колекція була по 400 гривень.

Не так давно, компанія розпочала робити жіноче взуття під своїм лейблом.