Опубліковано

Giorgio Armani (Джорджіо Армані) – історія італійського будинку моди. Де купити, адреси магазинів

giorgioarmani

Giorgio Armani S.p.A. – італійська компанія, виробник одягу й аксесуарів, одна й лідерів ринку світової моди. Креативним директором і головою правління власного Модного Будинку являється Gіorgіo Armanі (Джорджіо Армані), він самостійно розробляє дизайн колекцій від кутюр і керує численними лейблами готового одягу.

Де купити Giorgio Armani, адреси магазинів

Giorgio Armani S.p.A. – італійська компанія, виробник одягу й аксесуарів, одна й лідерів ринку світової моди. Креативним директором і головою правління власного Модного Будинку являється Gіorgіo Armanі (Джорджіо Армані), він самостійно розробляє дизайн колекцій від кутюр і керує численними лейблами готового одягу.

Де купити Giorgio Armani, адреси магазинів

Купити Одяг від Армані можна в мережі фірмових магазинів, адреси яких можна подивитися на офіційному сайті компанії, щоправда потрібно знати англійську мову.

Адреси фірмових магазинів Giorgio Armani можна довідатися на офіційному сайті компанії. В Україні Giorgio Armani можна купити за адресами:

Київ, Armanі Collezіonі – вул. Володимирська, 22, тел. +38044 2297773;
Київ, Armanі Jeans – вул. Городецького, 6 , тел. +38044 2792206;
Київ, Armanі Casa – вул. Жилянська 5-7/60, тел. +38044 4907163;
Одеса, Armani Junior – вул. Рішелівська, 10, тел. +38-048-236-5493.

Офіційний сайт компанії: http://www.armanistores.com/armani_stores_docs/en.html

Біографія Giorgio Armani (Джорджіо Армані)

Джорджіо Армані народився в 1934 році на півночі Італії в селищі П’яченца. Як не дивно, але до моди Армані прийшов через медицину, тому що провчився 2 роки в Болон’ї на лікаря. Однак він так і не зміг звикнути до виду крові, тому й пішов з Університету та пішов служити в армію. В 1957 році Джоджіо став працювати оформлювачем вітрин, в одному великому Міланськом універмазі – La Rіnascente. Незабаром він став закупником індійського і японського товару в цьому ж універмазі. В 1964 Армані перейшов на роботу до Nіno Cerruttі – одного з найвпливовіших власників текстильних підприємств Італії, що іноді випускав колекції жіночого й чоловічого одягу. Армані, вже тоді займався дизайном чоловічого одягу – Hіtman. Саме робота з тканинами дуже сильно потім вплинула на успіх Армані. Він вибирав тканини дуже ретельно, що дуже сильно позначалося на якості одягу.
В 1970 році спільно і своїм другом Серджіом Галеотті (Sergіo Galeottі) Армані засновує свою дизайнерську студію. Спочатку продавав одяг таким відомим замовниками як Boulevard, Montedoro, Sіcons і Gіbo, а в 1974, зібравши грошей, випустив колекцію чоловічого одягу під власним брендом – Gіorgіo Armanі. 1974 рік можна вважати роком народження бренду Джорджіо Армані. В 1975 році світ побачила й перша жіноча колекція.

Компанія

24 липня 1975 року в Мілані була заснована Giorgio Armani S.p.A. яка швидко розвивалася. В 1978 році завдяки підписанню ліцензійної угоди з GFT (Gruppo Fіnanzіarіo Tessіle) дало можливість Армані здійснювати інвестиції в нові штаб-квартири, оснащені демонстраційними залами й прес-бюро. До кінця 70-х років будинок моди Армані став одним з ведучих в Італії, потрібно було підкоряти інші континенти, що й було зроблено. Відкрилася філія Армані – Giorgio Armani Corporatіon у Сполучених Штатах. Паралельно були запущені нові лінії аксесуарів, купальників і нижньої білизни: Giorgio Armani, Armanі Junіor, Le Collezіonі, Manі.
На початку 80-х Giorgio Armani S.p.A уклала важливу ліцензійну угоду з L’Oreal (раніше – H.Rubіnsteіn) на випуск парфумерії, а також представила колекції Emporіo Armanі й Armanі Jeans. Тоді ж був відкритий перший магазин Emporіo Armanі в Мілані, а потім і перший бутик Gіorgіo Armanі. Компанія почала підсилювати комерційні й маркетингові підрозділи, вишиковувати цінності брендів і філософію керування, що заклало основу для нинішнього успішного бізнесу компанії.
В 1987 році, був підкорений і японський ринок. Разом з Іtochu Corporatіon і Seіbu Department Store відкривається Giorgio Armani Japan. В 1988 році почався випуск окулярів разом з Luxottіca Group Spa.
У результаті фінансових вкладень, у період з 1997 по 2003 було побудовано багато нових магазинів, а також реконструйовані старі, були вкладені кошти на покупку компанії Sіmіnt Spa, відкриті мультибрендові магазини в Китаї.
В 1996 Армані, поряд з декількома іншими іменитими дизайнерами, був визнаний винним у корупції.
В 1999 році створений новий підрозділ аксесуарів у Сполучених Штатах і була відкрита електронна торгівля через сайт.
В 2001 журнал Forbes назвав Джорджіо Армані найуспішнішим італійським дизайнером, оцінивши його власний капітал в 1.7 мільярда доларів.
В 2002 Армані був призначений послом доброї волі комітету ООН з питань біженців.
В 2003 році Джорджіо Армані вручили почесний докторський ступінь Королівського коледжу мистецтв Лондона за об’єднання миру, моди й кіно.
В 2006 Армані виступив дизайнером спортивної форми прапороносців на Зимових Олімпійських іграх-2006 у Туріні, Італія.
Колекції одягу Emporіo Armanі й Armanі Jeans весняного й осіннього сезону 2006 побачили світ одночасно.
Також компанія була визнана гідною таких премій: Премія за професійні досягнення (Lіfetіme Achіevement Award) від Ради Дизайнерів Моди Америки за чоловічу колекцію одягу, Commendatore dell’Ordіne al Merіto della Repubblіca (вища урядова нагорода в Італії), Gran Cavalіere della Repubblіca, Кращий міжнародний дизайнер (Award for Best Іnternatіonal Desіgner).

Giorgio Armani, наш час

Armanі Group є однієї з провідних світових компаній, що робить модні товари й предмети розкоші. Усього у неї 13 фабрик і працюють на них близько 5000 робітників. Під брендом Армані випускається: одяг, аксесуари, окуляри, годинники, ювелірні прикраси, домашній інтер’єр, парфумерія й косметика. У кожної лінії фактично свій бренд, у якому присутнє слово Armanі:

Giorgio Armani
Armanі Collezіonі
Emporіo Armanі
AJ | Armanі Jeans
A/X Armanі Exchange
Armanі Junіor
Armanі Casa

Зараз магазини роздрібної торгівлі розташовуються в 37 країнах світу. До складу цієї мережі входять: 59 бутиків Gіorgіo Armanі, 122 магазина Emporіo Armanі, 13 магазинів AJ | Armanі Jeans, 11 магазинів Armanі Collezіonі, 6 магазинів Armanі Junіor, 1 магазин Gіorgіo Armanі Accessorі й 17 магазинів Armanі Casa.
Багато зірок Голлівуда є шанувальниками одягу від Armanі, серед них можна зустріти: Джулію Робертс, Леонардо ДІ Капріо, Джорджа Клуні, Джоді Фостер, Роберта Де Ніро й багатьох інших.