Опубліковано

Ginch Gonch (Гінч Гонч) – чоловіча та жіноча нижня білизна з Канади. Де купити, адреса магазинів

Ginch Gonch

Ginch Gonch (Гінч Гонч) – бренд чоловічої та жіночої нижньої білизни, яка виробляється у Канаді.

Де купити бренд Ginch Gonch (Гінч Гонч), адреси магазинів в Україні

Ginch Gonch (Гінч Гонч) – бренд чоловічої та жіночої нижньої білизни, яка виробляється у Канаді.

Де купити бренд Ginch Gonch (Гінч Гонч), адреси магазинів в Україні

На офіційному сайті компанії, є інтернет-магазин, звідки можна замовити білизна Ginch Gonch. Серед країн, куди відправляють товари значиться навіть Україна. Правда доведеться почекати, поки вони долетить поштою до Вас. До речі, ціни на продукцію дійсно не дешеві, ціна на звичайні бавовняні труси, починається від 10 доларів.

Офіційний сайт компанії Ginch Gonch: http://ginchgonch.com

Інформація про бренд Ginch Gonch (Гінч Гонч)

Ginch Gonch – це торговельна марка сміливої та модної білизни. Вперше на ринку вона з’явилася в 2005 році й майже відразу стала лідером світової моди. Бадьора, трохи зухвала, з досить оригінальним дизайном – це білизна винятково для модних і юних духом людей.

Всі моделі білизни Ginch Gonch виробляються тільки з високоякісних натуральних тканин (95% бавовна, 5% еластин). Кожний модельний ряд білизни складається із трьох груп: нижня білизна, майки й футболки.

Творцями Ginch Gonch являється група молодих дизайнерів з Ванкуверу (Канада), вони спочатку просто хотіли виразити веселий протест проти похмурих кольорів нижньої білизни. Зараз створена ними компанія, являється самою молодіжною та неординарною маркою преміум класу.

Суть Ginch Gonch, в першу чергу, полягає в комфорті, гуморі та самовираженні.

Компанія Ginch Gonch змогла пожвавити всю промисловість нижньої білизни. Вона дала людям можливість, незважаючи на їхній стиль і розмір, одягатися так сміло, щоб потім можна було так само сміло й роздягнутися. У всіх своїх моделях компанія втілює дух толерантності й безпосередності.