Опубліковано

Gant (Гант) – бренд чоловічого, жіночого та дитячого одягу в США. Де купити, адреса магазинів

Gant

Gant (Гант) – американська торговельна марка одягу. Під брендом Gant також випускається чоловіче й жіноче взуття, годинник, аксесуари, сонячні окуляри.

Де купити бренд Gant (Гант), адреси фірмових магазинів

Gant (Гант) – американська торговельна марка одягу. Під брендом Gant також випускається чоловіче й жіноче взуття, годинник, аксесуари, сонячні окуляри.

Де купити бренд Gant (Гант), адреси фірмових магазинів

По усьому світу, є маса фірмових магазинів Gant. На офіційному сайті зазначені їхні адреси, а також ціни на продукцію. Що ж стосується України, то на офіційному сайті ви не знайдете про неї згадки. Можливо це через те, що офіційним дистриб’ютором в Україні марки Gant є компанія МД Груп, яка також представляє такі бренди як G-Star Raw, Tommy Hilfiger, Oggi, Accessorize, Sasch.

Адреси магазинів Gant(Гант) в Україні:

Київ, ТЦ Караван

Київ, ТРК Більшовик, вул. Гетьмана, д.6
Одеса, вул. Єкатерининська, 18
Харків, ТРЦ Караван, вул. Героїв Труда, д.7
Дніпропетровськ, ТЦ Караван, вул. Нижньодніпровська 17
Дніпропетровськ, ТЦ Пасаж, вул. Карла Маркса 50
Донецьк, ТЦ Донецьк-Сіті, вул. Артема 130
Івано-Франківськ, вул. Незалежності 16
Сімферополь, вул. Кірова 7a
Сімферополь, вул. Ясная 37

Офіційний сайт компанії Gant: www.gant.com

Історія створення бренду одягу Gant (Гант)

Історія торговельної марки Gant почалася в далекому 1941 році в штаті Коннектикут. Її засновником став Бернард Гант і його двоюрідний брат. Бернард Гант був емігрантом, який вирішив спробувати щастя на просторах Америки, куди він приїхав в 1914 році.

Першим місцем роботи Бернарда стала нелегальна швальня, яка розташовувалася на Манхеттені. Тут же працювала і його майбутня дружина. Намагаючись у той час хоч якось заробити на існування, Ганту вдалося освоїти майстерність виготовлення чоловічих сорочок. Чим більше він набирався досвіду, тим частіше в нього виникали думки про створення своєї власної швальні .

Відкривши в 1941 році свою справу, Гант почав випускати сорочки для ведучих компаній країни. Гарантією якості продукції Ганта була буква G, яка була акуратно вишита в куточку нагрудної кишені на кожній сорочці. Незабаром багато покупців при виборі гарної речі почали орієнтуватися на наявність на сорочці цієї букви, а не на найменування торговельної марки, під якою на той момент продавалася продукція Гантов. Через деякий час Бернард помітив, що люди не сильно намагаються дотримуватися формального стилю в одязі. Ідея про те, що можна бути ефектно одягненим навіть у повсякденному одязі, довелася Гантам по душі. У цей момент вони й вирішили створити свій власний бренд – Gant.

Вперше торговельна марка з’явилася у 1949 році. Першим партнером компанії Gant став один із престижних магазин Paul Stewart Store, яки був розташований на Медісон Авеню. В асортимент торговельної марки входили все ті ж чоловічі сорочки, змінилася лише концепція їхнього моделювання. Тепер це були вільні сорочки з типовою петличкою й складкою на спині, але основною інновацією на той момент стали комірці, які можна було ґудзиками пристібати до сорочок.

Попит на продукцію Gant ріс дуже швидкими темпами, тому що стратегія роздрібної торгівлі Ганта була дуже проста – поставляти свої товари тільки в кращі магазини міста. Дотримуючись подібних позицій у розвитку, через деякий час, Gant зміг завоювати репутацію дорогого статусного бренду, а на початку 1960-х років стати другим по величині виробником сорочок у світі.

В 1967 році родина Гант продала торговельну марку Gant.

Незважаючи на зміну керівництва, успіх марки Gant був надто великий, щоб обмежитися реалізацією тільки на території США. Тому спочатку 1980-х років шведській компанії Pyramіd Sportswear була видана ліцензія на право розробки своєї колекції Gant AB, а також на право на поширення товарів під маркою Gant на території країн усього світу, крім США.

В 2001 році торговельна марка Gant знову сколихнула простори США. За відведений до цього моменту час шведська компанія Pyramіd Sportswear змогла домогтися всесвітнього визнання колекцій Gant, у яку вже входили не тільки сорочки, але й великий спектр жіночого, чоловічого й дитячого одягу, а також взуття й аксесуарів. Під торговельною маркою Gant почали випускати також товари для будинку, годинники й парфумерія.

На території Росії бренд Gant був вперше представлений в 2002 році.

Розробка й випуск в 2004 році індивідуальної жіночої лінії Gant мав для багатьох значення особливої важливості, тому що зберігаючи майже протягом сторіччя статус чоловічої марки, компанія все-таки вирішила звернути свою увагу на представниць прекрасної статі.

На даний момент основними покупцями продукції Gant залишаються чоловіки, які знають користь у гарному одязі й бажають виглядати справжніми джентльменами.